24rodopi.com/Общество
Някакъв извратен вариант на Хензел и Гретел, които оставяли трошички по пътеката, че да знаят обратния път през гората.
В случая
по пътечката се хвърлят отпадъци, под дървото, скришом. Контейнерите са
отсреща, но трябва да се прекоси улицата, а това е неимоверно усилие в
сутрешните часове. Пък и се губи нишката към дома. Важното е у дома да е чисто,
навън е общо, затова и няма никакво значение. Така смятат, така и действат
примитивните хора.















Трябва за всички да има глоби, иначе оправия няма!
ОтговорИзтриванеАборигени
ОтговорИзтриване