24rodopi.com/Образование
Дългогодишният ръководител на първия ученически гвардейски отряд при ЕГ „Христо Ботев“ Димитър Кондиков е с награда за цялостен принос в издигане авторитета на Гимназията и община Кърджали.
Високото признание е от Конфедерацията на
работодателите и индустриалците в България.
На събитието присъстваха ръководството на КРИБ,
кметовете на седемте общини от област Кърджали, представители на МОН,
Регионалното управление по образованието, множество ръководители на фирми,
държавни институции и синдикати.
На тържествена церемония, организирана под патронажа
на президента на България госпожа Илияна Йотова, бяха връчени награди на
социално отговорни партньори на работодатели от седемте общини на област
Кърджали и на представители на различни институции, допринесли за издигане на
авторитета на област Кърджали на национално и международно равнище.
По покана на доц. Д-р Фахри Идриз, председател на
местната структура, гвардейците от ЕГ
„Христо Ботев“ изпълниха оригиналната танцова композиция със саби, а награда за
изключителния принос към патриотичното възпитание на младите хора, за утвърждаването
на авторитета на ЕГ „Христо Ботев“, град Кърджали и дългогодишната
общественополезна дейност получи Димитър Кондиков. С пожелания за здраве и
творческо дълголетие всички присъстващи аплодираха изпълнението на младежите и
техния ръководител.















Честито Кондиков...
ОтговорИзтриване