24rodopi.com/Общество
Младежкият център в Кърджали. Новото бижу в сърцето на парк „Горубсо“, което се издига на мястото на онези мрачни останки на бившия Младежки дом.
Строителството върви по график.
Припомняме, че първата копка бе направена през октомври м.г.
Кметът Ерол Мюмюн заби кирката и даде начало на изграждането
на тази дълго чакана инвестиция в парк „Горубсо“. Архитектурното решение пък ще
бъде уникално за страната.
„Полагаме основите не само на една сграда, а на бъдещето за
младите хора. Този център ще даде нови възможности за развитие и изява на поколения
кърджалийци“, заяви тогава кметът.
Персоналът на центъра вече работи, организирайки десетки
инициативи.
Центърът ще обхване млади хора между 15 и 29-годишна
възраст.
„Ще развива дигитални умения и предприемачески дух за 1200
потребители, като над 200 от тях ще бъдат от уязвими групи. Нека тази първа
копка е една първа стъпка за по-добро утре на младите хора“, пожела през
октомври м.г. Ерол Мюмюн.
Инвестицията е в размер на 4 299 999,85 лева.















Сега около бижуто да оправят алеите пейки и лампи може и розариума
ОтговорИзтриванеМного се радвам! Тази сграда беше един от символите на града ни,място където децата се учеха на танци,изкуства! Браво за това,че най сетне е ремонтирана!!
ОтговорИзтриванеЕх, спомени. Събота вечер дискотека, всички ученици са там. Атлито DJ, Модерни танци, Рок Група Пулс,Група за политически песни, Компютърен клуб, Бридж Клуб, Кръжок по фотография, Тонито в барчето, Станчо брадата и Вальо цер ери на входа.
ОтговорИзтриванеОтлична работа на Архитектите и Изпълнителите! Благодарности на кмета Ерол Мюмюн и екипа участвал в реализирането на проекта! Пожелавам да помогне на много млади хора в тяхното развитие!
ОтговорИзтриванеКога е откриването..
ОтговорИзтриванеРъката, дето днес държи перото,преди секунда е копала ров.
ОтговорИзтриванеИ тъкмо там, на дъното, в окото,покълва най-суровата любов.
Разрухата е просто стъпало.
Крахът е миг, предхождащ песента.
Защото всичко, дето е боляло,сега се ражда в нова чистота.
Браво на кмета и на екипа му! Време е да се обърне внимание на зелените площи в града и да се ремонтират парковете и алеи около огледалото, които са голямо богатство, но не са поддържани. Нека покажем на всички, че кметът на Кърджали работи за хората, въпреки клеветите върху него!
ОтговорИзтриване