24rodopi.com/Общество
Две са пътните произшествия вчера в община Кърджали. Няма пострадали, съобщиха от полицията.
Около
11,30 часа в землището на село Седлари в посока към Кърджали 57-годишен водач
на кемпер блъснал сърна на платното за движение, след което напуснал мястото на
произшествието. Шофьорът е установен около 17,30 часа от полицейски служители.
Направеният тест за алкохол е с отрицателен резултат. Произшествието е
обработено па административен ред с акт по ЗДвП.
Около
23,40 часа в Кърджали 22-годишен с “Фолксваген“ отнел предимство и последвал
удар с „БМВ“. Не е констатирана употреба на алкохол от водачите. Съставен е акт
по ЗДвП.
Снимката е илюстративна















Започна се пак гасбайстера трябва да се покаже на пътя трябва да го видите как го кара тази кола морето,или кафето ще избягат я малко по кротко на пътя
ОтговорИзтриване