24rodopi.com/Култура
Ардинското трио „Хармоника“ взе участие като гост в ежегодните срещи на фенклуба на турския футболен гранд Galatasaray.
И тази
година турнирът събра почитатели на отбора от различни места.
По време на
събитието, посланикът на Турция Н. Пр. Мехмет Саит Уянък и неговата съпруга
изразиха високо мнение за таланта на триото. От своя страна момичетата
отправиха искрена благодарност към организаторите и фенклуба за отправената
покана. Те споделиха, че за тях е било изключително приятно да бъдат част от
събитието и че високо ценят възможността да се включат в голямото семейство на
привържениците на турския футболен клуб.















koceto ot 4ernoo4ene nai golemiat fen na jim bom vav oblasta
ОтговорИзтриванеОбичаме го този "български" тим, едно време на Арда все така им пеехме на турски мн се радваха, . .. .веднъж поискаха на български, ама ни се разболяхме и пропуснахме . . .
ОтговорИзтриване