24rodopi.com/Общество
Родопчанин заживява на семейни начала с дама от региона. Години наред заедно. Нямат официален брак.
„Мина много време и тогава разбрах, че рожденото име на Алекс
било Назифе“, казва съпругът.
Това не пречи на
любовта. Какъв е поводът за разкритието – четете в новия брой на „Родопи voice“!















Ииии..какво му пречи, дали е Алекс или Назифе?
ОтговорИзтриванеТой да се радва, че по лична карта не е Осман или Хамди 🤔😅😅
Тези имена са им много скъпи защото сами са си ги избрали, не е като даденото име от родителите.
ИзтриванеНе е важно, че е Нафизе. Лошо е, че не му е казала!
ИзтриванеХамди е много хубаво име. Особено пък, ако е Хамди Уста.
ИзтриванеКакъв е проблема в любовта няма значение името
ОтговорИзтриванеАлекс не е ли е мъжко име
ОтговорИзтриванеОще по добре , научена на работа мома !
ОтговорИзтриванеХа сега де. От къде на къде...
ОтговорИзтриванеСъдбата на родопчаните ! В държава да зъзрожденци , а през 80 - те на възродители !
ОтговорИзтриванеНе се ли е поинтересувал от семейството му та не знае какъв е.
ОтговорИзтриванеАмсалак е момчено !!!
Изтриване