Нико Ников/24rodopi.com/Коментари
Дойде Гюров и „Петрохан“ замръзна. Тръгна си Гюров, „Петрохан“ не мърда. Някакъв педофилски чадър вероятно? Че всички свързани със сектата все партийци.
Бърз
обзор за днес, а няма и обед.
Три
трупа след убийство заради гей ревност.
24-годишна
майка умира от предозиране с фентанил…
Нямате
ли усещане, че цялото общество е на фентанил? Държавата също. Скована, ни
напред, ни назад, ни вляво, ни вдясно. Стои като вцепенено дрогирано зомби и
наблюдава събитията. Проронва думи сутрин, на обед точно обратното. Ще
замразяваме заплати, няма да замразяваме. Ще бутаме сградите на „Баба Алино“,
след това – няма да ги бутаме. Думи не обелва за Благо кмета, който е допуснал
всичко това. Партийна секта…
Започнали
ремонти на пътища – спрени плащания от месеци. Ще започваме други, ама пари
няма. Ще работим, ама никой не си мърда пръста. Администрацията била тромава,
тежка, огромна, ама през ден назначаваме нови и нови хора, трудова борса.
Бюджет
няма, но и дума за него също.
Държава
на фентанил. Плямпане, докато не падне вцепененото тяло.















Никой не очащваше във високиге етажи на управлението на държавата, имола толкова много педерасти. Не на празно е казано че политиката е педерасгия.
ОтговорИзтриванеДържавата не е от вчера или от месец на фентанил. Дали не е така, защото ни успиваха години наред с приказки от хиляда и една нощ кой е по по най в политиката? Или с празни обещания за светло бъдеще и че ще сме Швейцария на Балканите, а ние им вярвахме и сега продължаваме да вярваме. Защото уважението към собствената ни преценка е подчинена на тази на вожда. Ако ние нямаме уважение към себе си, защо очакваме уважение от другите?
ОтговорИзтриванеМного сте прави,ама това всичко тръгна откак "Дълбоката държава" превзе Източна Европа и взе да я смуче до последна капка кръв! Нямаме политици с топки,които да мислят за бедния народ! Всичко се изроди,няма надежда!
ОтговорИзтриванеНай-точното сравнение
ОтговорИзтриване