24rodopi.com/Общество

Започна да се пече положението. Най-вече по плажовете. Най-вече и в Гръцко. Щото по нашите нямало хора, туристите не идвали заради мачовете от Световното. В Гърция сигурно на брега ги излъчват, че там е пълно, а?

Един вика – сезонът ще е силен. Друг му приглася, ама в Слънчев бряг реват хорово – „Загиваме! Пълни сме едва на 20 процента, а първият летен месец си заминава“.

Това е работата – въпрос на гледна точка. Въпрос и на вкус, рекло кучето и навряло муцуна към задника си…

Де ги онези с нашарените цици срещу „Mafiqta“?!

Това се питам и мира не ми дава. Не че харесвам физиката на Лекси Фльорката. Ама, клатиха карпузи и подскачаха, не слизаха от ефира, лица на протести бяха през декември заради онзи бюджет. Не им бе по вкуса. А, за този, какво ще рекат?! Като е тройно по-хард и ще видят де серат гладните съвсем с коро.

А, помните ли какви ги търкаляха през декември?

„Тези хора разбират само от шамари и юмруци и ще получат това!…

…Пеевски го изкарваме от кабинета,  наемаме една хамалска фирма и го изнасяме…“.

Смелият Иво Мирчев от телевизионния екран. Бригадир на хамалите сигурно ще е Лекси Фльор. Заголена, по гръд, нашарена и води джензитата от площада.

Това е, което имаме като демокрация.

Заголеният г*з от Росенец и хамали. Хамалите на Сорос.

Тръгвай, бре, Иво, тръгвай, че хляб и зрелища му трябва на окаяния народ.

От друго няма нужда. Даже бюджет не му трябва.

Сорос плаща…

Бригадирското движение на Ивчо, дето баща му е бил БКП секретар.

А, коя е Лекси?  Това е онова. Лекси Фльор, за което всички над неговата възраст били „чички и лелки, клоуни някакви“, които не говорили на неговия ТикТок и Инстаграм език.

Готовият продукт на либералната оргия, щедро финансирана по соросоидна линия.

Това нещо го пробутваха тогава по всички медии като „лицето на протеста“. Пробутваха го и политическото крило на соросоидите – пепейци и дебейци, както и всичките им медии.

Днес мълчат. Протести има само по хладинка. Сега е жега и бирата бързо се стопля – джензитата на Иво добре го знаят. Пък и Асената е затегнал розовия пеньоар.

Сиреч, не щяхте онзи бюджет, сега ще поемете целия… от този.

Пара няма, ама над 600 млн. евро са заделени за оръжие - за линейки нула. Пара няма, ама за ВСС ще отидат двойно повече – над 100 млн. евро.

Имане и нямане е въпрос на гледна точка.

Ще се купуват и нови дронове вероятно. Че как да се снимат акциите на МВР от птичи поглед?! Ей, го де. Цяло полицейско шествие във Варна да провежда акция в кметство, ама от въздуха предава дрон. Като петоразряден холивудски екшън. И мрежата превря. Хората извадиха пуканките и рекоха: „Само тъпани и зурни им липсват при тази акция“. Така де, един оркестър и тумба-лумба.

Арестували 25 общинари за „Баба Алино“. А, кметът що го бавят? Той е на върха на пирамидата?!

А, да, не е от ДПС, затуй.

Цирк бре!

Един колега написа онзи ден, че държавата е на фентанил. Затова е вцепенена като надрусано зомби и не мърда. Бих добавил, а властта е в ТикТок и фейса. И всички сеир платформи.

„Mafiqta“ пък остана по циците.

Share To:
Next
This is the most recent post.
Previous
По-стара публикация

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.