24rodopi.com/Общество
Започна да се пече положението. Най-вече по плажовете. Най-вече и в Гръцко. Щото по нашите нямало хора, туристите не идвали заради мачовете от Световното. В Гърция сигурно на брега ги излъчват, че там е пълно, а?
Един
вика – сезонът ще е силен. Друг му приглася, ама в Слънчев бряг реват хорово –
„Загиваме! Пълни сме едва на 20 процента, а първият летен месец си заминава“.
Това е
работата – въпрос на гледна точка. Въпрос и на вкус, рекло кучето и навряло
муцуна към задника си…
Де ги онези с нашарените цици
срещу „Mafiqta“?!
Това се
питам и мира не ми дава. Не че харесвам физиката на Лекси Фльорката. Ама,
клатиха карпузи и подскачаха, не слизаха от ефира, лица на протести бяха през
декември заради онзи бюджет. Не им бе по вкуса. А, за този, какво ще рекат?!
Като е тройно по-хард и ще видят де серат гладните съвсем с коро.
А,
помните ли какви ги търкаляха през декември?
„Тези хора разбират само от
шамари и юмруци и ще получат това!…
…Пеевски
го изкарваме от кабинета, наемаме една
хамалска фирма и го изнасяме…“.
Смелият
Иво Мирчев от телевизионния екран. Бригадир на хамалите сигурно ще е Лекси
Фльор. Заголена, по гръд, нашарена и води джензитата от площада.
Това е,
което имаме като демокрация.
Заголеният
г*з от Росенец и хамали. Хамалите на Сорос.
Тръгвай,
бре, Иво, тръгвай, че хляб и зрелища му трябва на окаяния народ.
От друго
няма нужда. Даже бюджет не му трябва.
Сорос
плаща…
Бригадирското
движение на Ивчо, дето баща му е бил БКП секретар.
А, коя е Лекси? Това е онова. Лекси Фльор, за което всички
над неговата възраст били „чички и лелки, клоуни някакви“, които не говорили на
неговия ТикТок и Инстаграм език.
Готовият
продукт на либералната оргия, щедро финансирана по соросоидна линия.
Това
нещо го пробутваха тогава по всички медии като „лицето на протеста“. Пробутваха
го и политическото крило на соросоидите – пепейци и дебейци, както и всичките
им медии.
Днес мълчат. Протести има само по
хладинка. Сега е жега и бирата бързо се стопля – джензитата на Иво добре го знаят. Пък и Асената е затегнал розовия пеньоар.
Сиреч,
не щяхте онзи бюджет, сега ще поемете целия… от този.
Пара
няма, ама над 600 млн. евро са заделени за оръжие - за линейки нула. Пара няма,
ама за ВСС ще отидат двойно повече – над 100 млн. евро.
Имане и
нямане е въпрос на гледна точка.
Ще се купуват и нови дронове
вероятно. Че как да се снимат акциите на МВР от птичи поглед?! Ей, го де. Цяло полицейско шествие
във Варна да провежда акция в кметство, ама от въздуха предава дрон. Като
петоразряден холивудски екшън. И мрежата превря. Хората извадиха пуканките и
рекоха: „Само тъпани и зурни им липсват при тази акция“. Така де, един оркестър
и тумба-лумба.
Арестували
25 общинари за „Баба Алино“. А, кметът що го бавят? Той е на върха на
пирамидата?!
А, да, не
е от ДПС, затуй.
Цирк
бре!
Един
колега написа онзи ден, че държавата е на фентанил. Затова е вцепенена като
надрусано зомби и не мърда. Бих добавил, а властта е в ТикТок и фейса. И всички
сеир платформи.
„Mafiqta“
пък остана по циците.















Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK