24rodopi.com/Общество
Крясъци до небесата, мъжете залитат, псуват, бият се помежду си. Падат, търкалят се, отново крясъци.
20-минутна схватка на улица във „Възрожденци“ малко след 2
часа тази нощ.
Докато на място не пристигат две патрулки, както и линейка – биячите към ареста, един от нокаутираните – към Спешното.















Найт Файт.........
ОтговорИзтриванеПо тротоара криволича бавно,звездите горе май са две по две.И всеки стълб ме гледа тъй държавно,а вятърът в ушите ми снове.„Ей, пиянде!“ – съседът ми извика,а аз му кимнах с царствен силует.Животът е една голяма книга,а аз в момента съм пиян поет.Ракията бе блага, а мезето – малко,но пък компанията – до зори.И хич за махмурлука не ми е жалко,докато в джоба имам две пари!
ОтговорИзтриванеВъв Глухар всеки ден е така. Бой на негри във тъмна нощ.
ОтговорИзтриванеБоклуци
ОтговорИзтриванеОгромна почит към тази гореща вода наречена ракия-няма що,и после гледаме ето такива,които са се орезилили.УПАДЪК тотален,лечение.....май няма.
ОтговорИзтриванеСтоян Колев се появи и всички станаха файтъри
ОтговорИзтриванеТуркиш гайс къде са чували за Стоян Колев?
ИзтриванеНе сте попаднали на човека пияндури
ОтговорИзтриванеГрадът ни се напълни с някакви криви селяци, които се мислят за голямата работа в "големия" град. Жалка работа! Абе хора, поне си оставете селянията там откъдето идвате и го давайте малко по-спокойно! Излагате се! Превърнахте града ни в едно голяма село!
ОтговорИзтриване