Смолянски криминалисти задържаха собственика на телефон, от който е подаден злоумишлен сигнал за поставено взривно устройство, съобщиха от ОД МВР Смолян. 48-годишният К.К. от с. Върли дол е задържан за срок до 24 часа в РУП – Златоград. Мъжът е собственик на телефона, от който тази сутрин е отправено злоумишлено телефонно обаждане за поставено взривно устройство в сградата на Община Неделино. К.К. има криминалистически регистрации за изнасилване и незаконно притежаване на оръжие, осъждан е за блудство, уточняват от ОДМВР – Смолян. По случая е образувано досъдебно производство.
В 7.30 часа тази сутрин чрез телефона за спешни повиквания 112 в областната дирекция в Смолян е постъпил анонимен сигнал. Мъжки глас съобщил, че в сградата на Община Неделино има заложено взривно устройство. Незабавно след получаване на сигнала, служители на РУП – Златоград са извършили претърсване на сградата. Взривно устройство не е намерено и около 10.00 часа със санкция на кмета на общината е възстановена работата на служителите в администрацията.
Действията по разследването продължават.















s edna duma POMAK :)))
ОтговорИзтриванеnqma nosto obsto s pomak....Pilen glupak e...
ОтговорИзтриванеpilen glupak:::)))
ОтговорИзтриванетъп помак тоест?!
ОтговорИзтриванеnedeite da obijdate pomacite
ОтговорИзтриванеobremeni tikvi ste vie
То сигурно и в София сигналите за бомби ги подават помаци?!
ОтговорИзтриванеtova e laja... samo smeshna i glupava reklama, v koyato reklamiranata stoka lipsva.
ОтговорИзтриване