Post A Comment:
17 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

%2Bcopy.jpg)













Честито момчета. Браво на Вас. Пожарникар №1 на България - строен, стегнат - наистина достоен да води.
ОтговорИзтриванеБраво момчета. Наистина. Успех. Ама нещо тоя пожарникар №1 на областта обаче малко засенчва генерала. С фигурата си - не с друго. Който пита достоен българин скоро го наградиха. Виж № 1 за България. Генерал Николов тия как ръководят, като гледам тоз едвам ще да върви. Тодоров огледай се, виж как изглежда един истински генерал. Тебе като те гледа човек си само за старшина на склада, и то тоя за хранителни продукти. Гладна кокошка просо сънува, та и той генерал. Фигура немаш за такъв. За другото не знам, ама като чета коментарите тук там за нищо не ставаш май, тежиш на държавния бюджет буквално. А иначе момчетата - браво на вас.
ОтговорИзтриванеТодоров-Президент !
ОтговорИзтриванеПожарната и полицията са лошия човешки материал на Бокостан.....живуркат си на гърба на болния и мизерен народ......
ОтговорИзтриванеБлагодарност за редовите спасители и пожарникари,които рискуваха живота и здравето си,а не за тези дето не могат да се поберат в дрехите си и не намокриха униформите си.Не ми е ясно обаче,защо награждават тези дето се киприха пред камерите и стояха на топло,а не началника на спасителната група.Не е ли смешно да наградят всичките ти служители, а той все едно,че е бил на СПА-процедури.Но за съжаление е так.Има толкова нелогични неща под ръководството на "Достойния" Тодоров.
ОтговорИзтриванеКак усещам зависта на кариеристите и най-вече на помашкото ядро против Тодоров.
ОтговорИзтриванеПознавам всички с евентуални и болни кариеристични амбиции ноза пожаарникари стават но не и за началници.
Stiga ste pluli. Kervana si varvi, kuchetata si laqt. Choveka nagrada sled nagrada trupa. Dreme mu na .... moje go choveka. Vechen. Shto pravitelstva e smenil. Varvjen e. Udoben za vsichki. Hvala na takiva hora. Prosto bezgrabnachni. Polititcite gi obichat. Chuva se che hvarlil pogled i kam mqstoto na pojarnikar N1 Nikolov. Inache nqma kak da stane general. Tova mai e zavetnata mu tcel.
ОтговорИзтриванеAdmina spri se
ОтговорИзтриванеДо: 17:35 - Братчe, като те гледам как пишеш явно и ти си от това ядро - ами те се славят, че не знаят, че пред "НО" се пише запетая и "ЗАВИСТТА" се пише с ДВЕ "Т".
ОтговорИзтриванеДо: 14/5/15 17:35 І
ОтговорИзтриване-----------
До: 14/5/15 19:07 І
Да, права Ви е ЗАБЕЛЕЖКАТА: Ако е пожарникар там не се изисква правопис. Знаете к`во трябва да прави един пожарникар при даден пожар...
Ако е образован и работи, като управител в дадена фирма, тогава трябва да се върне в първите класове. Там се изучава правопис.
Важното е съдържанието. Харесва ми. Истината НЕ трябва да Ви боли. Лично аз съм чувал/а да коментират пред мен за г-н Тодоров/описано от АНОНИМЕН -17:35.
Da jivee general Todorov.
ОтговорИзтриванеrbg razdavat generalski kaski za nai-goliam broi kilogrami jivo teglo :-)
ОтговорИзтриванеПлюете го, но той е щастлив от това! Продължавайте да го радвате
ОтговорИзтриванеа бе лайнари що не ми посочите по добър професионалист от Тодоров в областната пожарна кои ония мишки ли дето се мотат в неговата сянка ли дето се водят инспектори и не могат да му се опрат на малкия пръст те ли да водят областната пожарна
ОтговорИзтриванеДо 22:13, Ти бе, ти си човека дето не си в неговата сянка, ами май другаде си заврян! Третата дума от твойта компилация подсказва къде!
ОтговорИзтриване***Когато двама се карат трети ще каже отстрани мнението/истината.
ОтговорИзтриванеГ-н Карев е много умен. Чел е много дебели книги. Харесван е. Няма спор. A също така харесват и Тодоров. Izchakaiyte da se pensionira. Има време. Трябват му още няколко години до pensia. Г-н Тодоров е също умен, образован...И двамата поединично са професионалисти...Toy si e dobre. Shte vzeme ХХ zaplati. Да си мислим ние с гайдите, дето ни reznaha отвсякъде. Били сме малоумни и с prazni glavi... Аммм кат` сме таквиз `одим там, kadeto ne ni e miastoto.
Желаем на началниците и на огнеборците здраве, здраве и пак здраве.--20:01--арбитър * Az sam ot pozichiata na grazhdanin i si izkazvam mnenieto po daden***
страх лозе пази
ОтговорИзтриване