Освободен от работа е директорът на Държавно ловно стопанство „Женда" Радослав Боев, съобщиха за 24rodopi.com от Южноцентрално държавно предприятие. Ръководните функции в стопанството се поемат от шефа на Държавното горско стопанство (ДГС) в Кърджали Николай Янчев (на снимката).
За да обяви кадровите промени, в Кърджали днес пристигна шефът на Южноцентралното държавно предприятие Ботьо Арабаджиев.
В близко време се предвижда промяна на статута на стопанството „Женда", което ще се обедини с ДГС-Кърджали.
24rodopi.com
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

32 comments so far,Add yours

  1. Анонимен14/5/15 19:56

    Мачкай Янчеве, мачкай червения башибозук. Накажи го! Знаем строг си и много справедлив!

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен14/5/15 20:08

    Върнете Фикри Рамадан той е истински професионалист!

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен14/5/15 20:20

    Мачкай изкорени "големите професионалисти"

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен14/5/15 20:27

    14/5/15 19:56 Боев отказал да купува компютри от тебе и затова го махнали. Вярно ли е Николайчо. ГЕРБ няма да е вечно на власт после в коя дупка ще се криеш?

    ОтговорИзтриване
  5. Поредната глупост!
    Боев, ти си умен и интелигентен човек, и наистина е жалко, че системата губи професионалист като теб
    Желая ти успех .

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен14/5/15 22:15

    кой кой кога ще дойдат на власт ???? тези който чакаш много дълго ще ги чакаш чобан мазен !!!! до тогава с жена ти ще правите това което най-можете на село !

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен14/5/15 22:31

    chestito ostanahte samo teleta v gorskoto

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен14/5/15 22:59

    Това е безумие с държавните гори ще ги линчуваме тези продажници. Колко плащат държавите горски стопанства в бюджета на държавата за да ги защитава Боко тиквоча , явно е измислена системата 17:45 за него

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен14/5/15 23:08

    Боев трябва да си разбрал какво стана с колегите ти около теб. Беше твой ред. Чакай промяна в статукството и пак си на линия.А що се отнася за Коко Пурата не го мисли той е доказан мръсник, ще си го пратим в с. Левка да пасе кози. Ако беше лесовъд с доказани качества щяха да го оценят и върнат в Хасково, но уви

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен14/5/15 23:11

    та има ли други освен Телета

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен14/5/15 23:11

    Иво, къде видя ум и интелигентност??? Аз само селски прояви виждам.....

    ОтговорИзтриване
  12. До: Анонимен 14/5/15 23:11: Иво поне застава с името си, а ти се криеш зад анонимността и плюеш, което говори за низостта и простащината ти...Който пълзи не може да лети!

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен15/5/15 09:42

    Eлате и вижте какво става в Момчилградското горско! ГЕРБ върна на работа Антон ментрето,който е доказан от съда за много провинения целия град го познава какъв е и все едно ,че нищо не се е случило ходи си човека на работа, а отзад всеки го оплюва...

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен15/5/15 10:13

    ТОЗИ ГО ИЗГОНИХА ОТ ХАСКОВО И ХОП КЪРДЖАЛИ ,ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ КАДРИТЕ ОТ РЕГИОНА НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ УМИШЛЕНО ВИ МАЧКАТ ОТ ГЕРБ,А ИНАЧЕ ЯНЧЕВ МИНА ПРЕЗ СДС,НДСВ И ХОП ПРИ МУТРИТЕ,АБСОЛЮТЕН НЕПУКИСТ И ПЕТ ПАРИ НЕ ДАВА НИТО ЗА ПАРТИИТЕ НИТА ЗА СЛУЖБАТА ,ПУРАТА И ЧЕВЕРМЕТА

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен15/5/15 11:23

    ДЕПЕСАРИТЕ СЕ АКТИВИЗИРАХА ЯВНО ИМ РАЗВАЛЯТ ДАЛАВЕРИТЕ В ГОРСКОТО!!!!!

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен15/5/15 11:28

    до 10:13 към кого се обръщаш кадрите от региона ли хохохо кадри и професионалисти голям майтап !!!!!

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен15/5/15 11:36

    До 15/5/15 11:23: Ние винаги сме активни...И резултатите от всички избори го доказват. Ще видите и на предстоящите избори. А повече депутат от Кърджали ГЕРБ няма да види!

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен15/5/15 12:51

    Айхан, Асен Палов, Халил и Айнур са най добрите лесовъди в Кърджалийско. Дайте им възможност да работят.

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен15/5/15 13:09

    Сега Янчев ще даде възможност на Асен Палов да работи,те са от една порода

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен15/5/15 14:19

    Достойни да бъдат директори са такива като Светла Тенева, които се интересуват само от дистрибуцията на Орифлейм, Авон и ЛР. Стоят по цял ден на компютъра и си чатят по разни форуми.

    ОтговорИзтриване
  21. Анонимен15/5/15 14:33

    Янчев с единия крак е в ДПС от Момчилград съкратиха племеничката на Местан, а той след кратко време назначи в горско Кърджали.Значи се подчинява и на Л.Местан.

    ОтговорИзтриване
  22. Анонимен15/5/15 15:53

    Янчев е въртиопашка, гъзоблизец и с всички които са на власт...Простаците винаги успяват а в ГЕРБ те се толерират!

    ОтговорИзтриване
  23. Анонимен15/5/15 17:00

    Има нещо гнило не е възможно Цвета да залага на тоз клоун

    ОтговорИзтриване
  24. Анонимен15/5/15 17:33

    Знаем го какъв е Янчев, споко и неговото време ке дойде.
    Не е цвете за мирисане.

    ОтговорИзтриване
  25. Анонимен15/5/15 19:40

    Само Вальо Жабата може да оправи ловното ,само той може да напълни гората с дивеч и язовирите с риба само той

    ОтговорИзтриване
  26. фахри бей15/5/15 20:20

    Янчев направи си сюнет и ела при нас в дпс

    ОтговорИзтриване
  27. Анонимен15/5/15 21:41

    Герберастите налазили и този форум. Баси малоумниците.

    ОтговорИзтриване
  28. Анонимен15/5/15 21:44

    Николайчо да не вземеш да назначиш за управител на Женда човечето Димитър Стойчев, защото той приватизира Технопрогрес Момчилград с фалшиви пълномощни, открадна от при строителството на водното огледало около 300 000 лева и най накрая открадна от църквата в Кърджали 40 000 лева внимавай мойто момче с него.

    ОтговорИзтриване
  29. Анонимен15/5/15 21:51

    Янчев направи конкурс - покажи от 20 метра на Тенева един елен и една сърна и ако ги разпознае кое какво е, значи има напредък. Направи я управител на Женда.

    ОтговорИзтриване
  30. Анонимен16/5/15 07:58

    Ние горските в Момчилград се чудим за кой да гласуваме на изборите, защото Фикрет бастуна агитира за реформаторския блок казвайки, че Тенева и Янчев са били от реформаторски блок. А Шукрю изнасилвача твърдо държи и ни натиска за ГЕРБ. Но до тогава има време, може да се получи двама да се скарат но трети да спечели

    ОтговорИзтриване
  31. Анонимен16/5/15 20:32

    Реджеб от с. Лисиците е новия директор на горско- Момчилград.

    ОтговорИзтриване
  32. Анонимен8/7/17 17:14

    KOI IZYADE DIVITE PUIKI V JENDA ?

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.