Post A Comment:
17 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK














`сигания
ОтговорИзтриванекакъвто е народа такъв е и пазара
ОтговорИзтриванеНе случайно Боко-Тиквата го каза Лош Човешки Материал и то чак от далечния Лос Анжелис.....
ОтговорИзтриванеТъпчо, ти си по-голяма тиква от Боко щом не знаеш къде е казал това. Това за лошия мат'рял го каза в Чикаго.
Изтриванеa koi dopusna vsi4ko tova..DPS.
ОтговорИзтриванеkuhnenskite nojove sa germanski ot rodopska kalena stomana i titan.kapak za avstriiska tendjera ot bulgarski chugun i aluminii. frenski tigan ot bulgarski titan.
ОтговорИзтриванеВсичко има на пазара, но за ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ не са останали сергии, Продават стоката си в края. САМО при тях пазарувам!!!!!
ОтговорИзтриванеI jenite socialiski ot kardjali pazaruvat ot tozi pazar zashtoto tam vsi4ko e proizvedeno vav socialosti4eska balgaria
ОтговорИзтриванеКъв пазар Цигания до шия производитвли трънци цялата шибана държава живее от прекупвачи.Като спрат евофондовете и българите от чужбина да пращат пари на близките си ше ми ядът дедовия.това не е държава това е БЪЛГАЦИГИЯ.
ОтговорИзтриванеtova e tapia turski model
ОтговорИзтриванеЕдинствен Реджеб продава българска качествена стока произведена в село Лисиците
ОтговорИзтриване1 Свинска мас /пържолите не ги продава ,сам си ги яде с приятелките/
2,Яйца от пъдпъдък и то много евтина
3,Пресен зарзават
4,Банан ,само един обелен
5,Сателетна чиния ,носия винаги със себе си монтирана и мн др, неща
всичкото ни е цъфнало и вързало,та с името на пазара се захванахме
ОтговорИзтриванеСмея се със сълзи. Но хич не е за смях. Алоо, кой ви каза да снимате тоя резил, бре. Пълна лудница. Кви са тия виснали палячовци, абажури ли са, детски играчки ли са, колела, редом до тях зеленчуци...зеленчуци, който не яде той голям не ще да порасте...И искаме софиянци да ни уважават. Да са живи и здрави индийците/t.s.-s да се женят, да раждат много деса. ..., но си е индийска работа. Vari go pechi go манго си е манго. Младите магазинерки втора употреба да внимават, цап царап. Говорят на индийски, от време навреме превключват на турски. Турците не знаят индийски и това е в тяхна полза. 100% истина, а преди това всички беше на шега. Влизат в чата и те...?!!
ОтговорИзтриванеАми пазар ще, какво искате вие, не ми стана ясно. На един пазар се продава всичко, същото е не само тук и в Турция, а и Гърция, и в Румъния, и по широкия свят е така. Който ходи за стоки на пазара, не може да има претенции все едно е в мол или в бутиков магазин. Не виждам нищо лошо един да продава зеленчуци, а до него някой да продава шарени фенери, да речем. Плаща си човекът за мястото за търговия, ще продава каквото му душа иска. Може да е цигания, ама то като се замислиш и индианците се радвали на шарени мъниста, та заменяли чисто злато за стъкълца и огледалца. Лошо няма. Пазар на производители наистина не е точно наименование. Производители са натикани на последната редица, защото са отишли там да изкарат някой и друг лев и за тях е множко таксата за маса. Милите женици от селата, копали градинки и на стари години се мъчат да си докара тнякой лев върху мижавите пенсийки. Призовавам да купувате от тях, а не от прекупвачите. Кога ли ще ни дойде акъла в главите и да се научим да не ядем зеленчуци и пловоде изъвн сезона им. Муаме домати и дини зимата, даваме луди пари за отровите с които са ги накарали да пораснат, а после се чудим откъде идват болестите. Едно време зимата не ядяхме домати, а отваряхме бурканите, които си правехме сами. Сега се омързелявихме всички - има каквото ти душа иска на пазара, избираш-плащаш и всеки по пътя си. Да, ама не. Така само си вредим. Трябва да си върнем стария начин на затваряне на буркани, домашното си е домашно.
ОтговорИзтриванеА за нитратите кво ще кажете? Да, трябва да си върнем стария начин на затваряне на буркани, домашното си е домашно, но да си го произведеш ти, а не да купуваш от пазара. А знаете ли как се копа. Аз гледам и само консумирам. Не е лесно. Ако е лесно всеки ще има градинка. Добре, че си взехме момчета от село и сега ми е лесно. Смея се тази вечер, но си е истина това което ви пиша. Яко бачкане се иска. Семена, тор, обръщане два пъти в годината, препарати...,поливане... То, ако е лесно всеки ще се захване. Лесно е, когато седнеш на масата. Всеки идва до градинката и иска...Просяци...Вместо да вземат копачката и да копат, ама лесно е да се разкарваш, а трудно е да се копа. И после този имал. Имал, но с труда си и накрая я виж са те обрали...Крадци дал бог. Да, така е. Не крадете, не просете, а с копачката и на земята, пълно е с изоставени градини. Както казват каките ми на село. Тръгнали учителките от 5-7 километра/то деца няма на село/ и просят яйца, зеленчуци, а понякога и от чевермето искат. Да одят да пасат, а не да просят даскалиците.
ОтговорИзтриванеДо 22.51ти защо не раждаш много деца може би вървиш по левия бряг А индийците стават родител и на други майки
ОтговорИзтриванеАз съм от десният бряг и чакам твоят муж да ми направи много деса.
ОтговорИзтриване