Post A Comment:
17 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

%2Bcopy.jpg)












Реджеб също напусна Кърджали , отиде си на село , там си отглежда прасенца и си похапва пържоли с винце
ОтговорИзтриванеАй стига бе.
ОтговорИзтриванеобъркали са само 88 700
ОтговорИзтриванеАко Реджеп е напуснал, значи няма бъдеще за града ни :(
ОтговорИзтриванеСписъка с имената, моля! хахахаха
ОтговорИзтриванеИзмишльотини ... ХА-ХА-ХА-ХА
Строго секретно!
име, презиме, фамилия
1. - - - - - - - - - - - - - - -
2. - - - - - - - - - - - - - - -
и т.н.
Вярно с оригинала!
Ще повярваме, когато имаме налице имената от 87 човека.
Предварително Ви благодарим !
Бай Ганьо уникален си!
ИзтриванеКърджали ще стане столица близко бъдеще и за норматив ще стане едомилионен град.....
ОтговорИзтриванеРеджеб в момента отглежда чушки и домати на есен пак ще се появи по новините, няма страшно и... пилците се броят на есен
ОтговорИзтриванеA jenite socialiski shte ostanat v kardali shte rajdat deca za da moje grada dase uveli4i i da ima pove4e socialisti
ОтговорИзтриванеМинутка за реклама ли е това заглавие?
ОтговорИзтриванеКакто всички реклами, и тази е подвеждаща...
Аз да попитам и отговор не искам! Колко от тези 87 чиляка отлетяха към Рашка и колко към загниващата, пропадаща, експлоатираща Европа? Колко?
ОтговорИзтриванеПитам аз и отговор не искам от червения башибозук!
17:36`` вай-вай-вай ...аноним``
ОтговорИзтриванеКърджали ще стане столица в близко бъдеще и за норматив ще стане едномилионен пътник хи-хи-хи
???
ОтговорИзтриванеshte stane , oblasten centyr na balkanite ,slepci
ОтговорИзтриванеxaxa, Kolko Famili napusnaxa grada,
ОтговорИзтриванеskoro i detsa nqmq da ostane v u4ilistata?
В Кърджалейро идват изселниците да си харча пенсиите, което е нагла лъжа . Тъста и тъщата вдигнаха ръце от наглите родвини изселници, които идват за паспорти и три месеца ядат и пият като за световно.
ОтговорИзтриванеДо 16/5/15 00:21 !
ОтговорИзтриванеПревод от латинеца: Ще стане, Областен център на Балканите, слепци.
Кво плашиш ли ни. Да, стане щом си рекъл. Знаем го по-добре от теб.
Ще стане Областен сентър в сентъра на сариград. анадънму шинди.
Ша `одим на морето в Туркистан, без жените. Корана не дава на жените. Няма да носим тесни дънки, няма да се гримираме, няма да си премахваме космите по тялото, няма да проституираме, няма да сме наркомани, няма децата ни да играят до тъмно на улицата, няма да се движим сами по улиците т.е. жените, няма да одим сами жените на ресторанти, няма, няма, няма,,, в автобусите едните на една страна-мъжете, жените на дясната страна, това ми е разказвано на ушенцето хиляди пъти, важното да ни е хубаво с мъжете у дома, ша има кючек, ша слушаме сиганска музика, ша одим сиганите с шалвари, ша има работа в шивашките фирми, много сватби ша има, много деса ша са раждат, сиганите го могат, само това правят по сял ден/не турците/ за пари, не работят, някои хубави работи ша има и тук, макар ша минем и ша станем сентър на вниманието....малко смях да пада, а дали е истина или не преценете си вие. това ми казват на ушенцето...