Три областни центъра са увеличили през изминалата година броя на жителите си - Пловдив - с 526 души, София - с 6990 души и Варна - със 130 души , сочат данните на Националния статистически институт.
Според тях от общо 257 български града само 30 са увеличили броя на населението си през изминалата година.
С под 500 души намалява населението в областните центрове Смолян /438 души/, Търговище /413 души/, Пазарджик /407 души/, Разград /348 души/, Велико Търново /301 души/, Благоевград /290 души/ и Стара Загора /105 души/. При областните центрове най-малко намаление на населението се отчита в Кърджали - само с 87 жители, сочат данните от текущата демографска статистика към 31 декември 2014 година.
24rodopi.com
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

17 comments so far,Add yours

  1. Илиев15/5/15 16:01

    Реджеб също напусна Кърджали , отиде си на село , там си отглежда прасенца и си похапва пържоли с винце

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен15/5/15 16:21

    Ай стига бе.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен15/5/15 16:28

    объркали са само 88 700

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен15/5/15 16:38

    Ако Реджеп е напуснал, значи няма бъдеще за града ни :(

    ОтговорИзтриване
  5. бай Теньо15/5/15 16:49

    Списъка с имената, моля! хахахаха
    Измишльотини ... ХА-ХА-ХА-ХА

    Строго секретно!

    име, презиме, фамилия
    1. - - - - - - - - - - - - - - -
    2. - - - - - - - - - - - - - - -
    и т.н.

    Вярно с оригинала!

    Ще повярваме, когато имаме налице имената от 87 човека.
    Предварително Ви благодарим !

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен15/5/15 17:35

    Кърджали ще стане столица близко бъдеще и за норматив ще стане едомилионен град.....

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен15/5/15 17:40

    Реджеб в момента отглежда чушки и домати на есен пак ще се появи по новините, няма страшно и... пилците се броят на есен

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен15/5/15 19:27

    A jenite socialiski shte ostanat v kardali shte rajdat deca za da moje grada dase uveli4i i da ima pove4e socialisti

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен15/5/15 22:51

    Минутка за реклама ли е това заглавие?
    Както всички реклами, и тази е подвеждаща...

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен15/5/15 23:16

    Аз да попитам и отговор не искам! Колко от тези 87 чиляка отлетяха към Рашка и колко към загниващата, пропадаща, експлоатираща Европа? Колко?

    Питам аз и отговор не искам от червения башибозук!

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен15/5/15 23:19

    17:36`` вай-вай-вай ...аноним``
    Кърджали ще стане столица в близко бъдеще и за норматив ще стане едномилионен пътник хи-хи-хи

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен16/5/15 00:21

    shte stane , oblasten centyr na balkanite ,slepci

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен16/5/15 00:47

    xaxa, Kolko Famili napusnaxa grada,
    skoro i detsa nqmq da ostane v u4ilistata?

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен16/5/15 04:45

    В Кърджалейро идват изселниците да си харча пенсиите, което е нагла лъжа . Тъста и тъщата вдигнаха ръце от наглите родвини изселници, които идват за паспорти и три месеца ядат и пият като за световно.

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен16/5/15 10:21

    До 16/5/15 00:21 !
    Превод от латинеца: Ще стане, Областен център на Балканите, слепци.
    Кво плашиш ли ни. Да, стане щом си рекъл. Знаем го по-добре от теб.
    Ще стане Областен сентър в сентъра на сариград. анадънму шинди.
    Ша `одим на морето в Туркистан, без жените. Корана не дава на жените. Няма да носим тесни дънки, няма да се гримираме, няма да си премахваме космите по тялото, няма да проституираме, няма да сме наркомани, няма децата ни да играят до тъмно на улицата, няма да се движим сами по улиците т.е. жените, няма да одим сами жените на ресторанти, няма, няма, няма,,, в автобусите едните на една страна-мъжете, жените на дясната страна, това ми е разказвано на ушенцето хиляди пъти, важното да ни е хубаво с мъжете у дома, ша има кючек, ша слушаме сиганска музика, ша одим сиганите с шалвари, ша има работа в шивашките фирми, много сватби ша има, много деса ша са раждат, сиганите го могат, само това правят по сял ден/не турците/ за пари, не работят, някои хубави работи ша има и тук, макар ша минем и ша станем сентър на вниманието....малко смях да пада, а дали е истина или не преценете си вие. това ми казват на ушенцето...

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.