Post A Comment:
24 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK














ОТВЛИЧАНЕ НА ВНИМАНИЕТО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ОтговорИзтриванеУра ,,водата дойде,
ОтговорИзтриванеБраво на фирма Караман и Ардастрой справиха се чудесно
Докато се построи приюта - пазете кучетата си вкъщи!
ОтговорИзтриванеЕлементарно е - разхождайте си кучетата с намордник, което май е и задължително.
ОтговорИзтриванеАз съм За да се тровят уличните помияри, щом никой не взима мерки и те само се множат и разнасят болестите се, а стопаните да си пазят техните псета....като има защитници на животни да направят нещо умно, а не да се ездипват остатъците от манджа по улиците, за да ги хранят- не правят нищо освен да осигуряват следващо поколение гладни и болни пумияри...
ОтговорИзтриванеКакто по времето на бай Тошо,всеки авджия да представи по пет чифта кучешки уши в ловното ,за да му заверят билета за следващия ловен сезон.За няколко години кучешкия проблем ще се оправи.
ОтговорИзтриванеАми по бързо одобрявайте коментарите бе,админи !Човек не знае да пише ли друг коментар или не!
ОтговорИзтриванеНе само кучета тровят..
ОтговорИзтриванеМинават по градините и берат плодове. Затова преди да решите да си хапнете някой и друг плод,
ВНИМАНИЕ: силна отрова...???????????
Аз също обичам животните! Отглеждам две кучета и две котки, но това бездомни кучета да се разхождат на глутници по града НЕ Е НОРМАЛНО! Природозащитниците да се вземат в ръце, и да си се грижат за любимците си като си ги приберат в къщи!
ОтговорИзтриванеvikam taka da praim s mangalite i bezdomnite togava
ОтговорИзтриванеНа всички които искат да убиват да ви го .....
ОтговорИзтриванеНа ли се сещате
20:14 на всички ли ще го таковаш....много са бе :)
ОтговорИзтриванеDOKARAYTE 5,6 SEMEYSTVA VIETNAMCI I GLAVOBOLIYATA S TEZI PSETA STE SVIRSHI:)))
ОтговорИзтриванеЧета коментарите и се чудя,възможно ли е човек да си помисли да убие куче. Стигам до извода,че това не са хора, а меко казано изроди. Какво ви пречат беззащитните животинки? И аз не ви понасям вас гадни изродчета, ама не съм тръгнал да ви слагам отрова в яденето, да ви ритам и влача. Засрамете се нещастници!
ОтговорИзтриванеAmi priberi si gi u vas maloumniko
ИзтриванеКакво ви пречат беззащитните животинки,питаш?? Хапят деца и възрастни хора,разнасят болести,ровят,разкъсват и разпиляват боклуци около контейнерите, плашат децата ,когато се явяват на глутници, лаейки.....това не са ли проблеми .В края на краищата никой не иска да убива,ама е принуден да си пази децата и здравето като държавата не взима мерки
ОтговорИзтриванеА конкретни примери за нахапани и заразени от кучета ще ми дадете ли? Сигурно се броят на пръсти и може да се даде сигнал да ги приберат. А така сега като навсякаде виждам умрели от отровата кучета и една котка дори, като се разлагат на пътя по-безопасно ли е и това ли е начина? А и като родителите възпитават децата на агресия и страх няма как да се оправят скоро нещата. Ако се опитате да опознаете дори малко тези животни, ще видите,че не са нито страшни,нито опасни, те даряват и се нуждаят само от любов и малко храна.
ОтговорИзтриванеАнонимен 22,30 - Държавата не взима мерки за нищо, да вземем освен ние да се избиваме един друг, понеже все нещо и някой ни пречи. Много сме жалки хората, по- жалки и от кучетата на улицата.
ОтговорИзтриванеСъгласна съм, че бездомни кучета по улиците не трябва да има.Да не би спокойствието на тези помияри да е по-важно от безопасността на деца, възрастни хора или който и да е друг човек.Най-страшно е,че се движат на глутници.Към тези, които ги защитавате -как бихте се чувствали, ако такава глутница тръгне към вас-пък дори и да не ви ухапят?А трябва ли децата да изживявят този ужас?
ОтговорИзтриванеДобре бе, ти като ги храниш какво постигаш? Добър човек си ,милосърден...и размножаваш животни,за които не можеш да се грижиш адекватно (да ги ваксинираш и храниш и да осигуриш безопасност на хората по улиците).Раждат по 10-12 парчета с ваша помощ и още и още...и до кога? Обяснете ми,че не разбирам
ОтговорИзтриване00:19 - много неправилно сравнение...
бе тъпчете ги тия помияри бе,хранете ги ,развъждайте тении и дано никога не сттрадате от болестите им..
ОтговорИзтриванеГоре има един дето гледа и си върши най-добре работата!
ОтговорИзтриванекогато общината не си гледа работата,резултата е такъв.хората са по важни от кучетата,не може да ходим по улиците изтръпнали от страх,да не би някой уличен пес да ти изкочи и ти изкара акъла .макар и жестоко,удобрявам метода
ОтговорИзтриванеАко с всичко, което ни заплашва на улицата, се справяме с убийство, ще бъде интересно - има значително по-опасни хора, заплашващи сигурността и живота ни. А за бездомните кучета сме си виновни ние. Кой си взема куче, а после го изхвърля на улицата, кой взема пари за приют и за кастрация, а се оказва, че такова чудо не се случва? Това с отровата е жестоко и глупаво и не решава проблема, но това си е Кърджали - градът на самочувствието и глупостта!
ОтговорИзтриване