„Действията на противниците на ДОСТ лесно могат да се предвидят, съобразно това, което говорят и правят в последните седмици. „Увисват" във въздуха твърденията им, че партията ще бъде етническа, защото сред тези 90 души, които се очакват на учредителното събрание, ще видите българи, турци, помаци, роми. Ние ще спазим всяка буква на закона и вярвам, че проблеми с регистрацията няма да има", каза Юмер.
„Действията на противниците на ДОСТ лесно могат да се предвидят, съобразно това, което говорят и правят в последните седмици. „Увисват" във въздуха твърденията им, че партията ще бъде етническа, защото сред тези 90 души, които се очакват на учредителното събрание, ще видите българи, турци, помаци, роми. Ние ще спазим всяка буква на закона и вярвам, че проблеми с регистрацията няма да има", каза Юмер.















Въпроса не е какви етноси има и в какво съотношение са , работата е там ,какви ги вършат ,какви ценности изповядват и за кого служат .А е много ясно Бахри и Местан за кого служат и срещу кого работят и какво изповядват .-26 години показаха що за стока са
ОтговорИзтриванеЕдно не забрави. Бахри и Местан не служат на пеевски , не служат на доган , не служат на путин, не служат на дпс оод. Бахри и Местан ще служат на народа който ви гласувахме на всеки вот последните 26 години, на народа който е излъган. И Доган може да поиска да дойде в Дост , но няма да го вземем. Да си стои там в сараите.
Изтриване26 години боси гладни ходеха, имоти не купиха, в бедност и нищета живяха! Жални жални.....сълза пролях!
ИзтриванеДа верно е, че повече няма да служат на АХМЕД ДОГАН .
ИзтриванеВече ще служат на ер'ДОГАН' .
Да живеее Местан,Да живеее бедещата Българска-ЕвроАтлантическа партия на народа ДОСТ....пълен напред и успех
ОтговорИзтриванеStokata e yasna .tryabma im oste 26 godini????
ОтговорИзтриванеStokata e yasna .tryabma im oste 26 godini????
ОтговорИзтриванеHayirli olsun...
ОтговорИзтриванеDestekliyoruz
ОтговорИзтриване13:19 напълно подкрепям мнението ти,много точно и ясно.
ОтговорИзтриванеDost geliyor,Dost musunuz?
ОтговорИзтриванеНе споменавайте името ПОМАЦИ .Това са българи /българомохамедани/а не койнаре като вас.Никакво участие в етнически партии.Тъпаци
ОтговорИзтриванеNeka dadem şans na novata partiq
ОтговорИзтриванеБеркант там ли е?
ОтговорИзтриванеТО Е ЯСНО КОИ СА Т.НАР. 'ОТГОВОРНИЦИ' ТОВА СА ХОРАТА НА ЗАФЕРИУС И СЕТРЕЛИЯТА ОТ 'АЛТАЙ', НАПРЕД С НОВАТА ТУРСКА ПАРТИЯ,...
ОтговорИзтриванеZa Kirkovo koy otgovarya molya za info
ОтговорИзтриванеZa Kirkovo koy otgovarya molya za info
ОтговорИзтриванеHayırsız dostlarıma hayırlı olsun.
ОтговорИзтриванеNamus için konuşanlar, namussuz dur.
Para için konuşanlar, fukara dır.
Hak için konuşanlar, hak yiyenler dir.
Dostluk için konuşanlar, dostsuz dur.
Özgürlük için konuşanlar, baskı uygulayanlar dır.
Bi bok olmaz Lutfiden.
ОтговорИзтриванеDps uykunuz kacacak ne yapalim hayat boyle alisacaksiniz
ОтговорИзтриванеDPSto se tresat ot strah,che shte svarshi kelepira hahaahah
ОтговорИзтриване14:16 Едно не забрави ли?
ОтговорИзтриванеПриятели, да се пазим от Лютви Местан и неговите имами. Те са се побъркали на тема власт и нищо не е в състояние да ги озапти. С безпардонното налагане на партията им ДОСТ, чрез налагане на страх от Турция, могат да създадат много сериозни проблеми на българските турци, да нарушат спокойствието им и да ги настроят едни срещу други.
ОтговорИзтриванеТози коментар бе премахнат от администратор на блога.
ОтговорИзтриванеБрех явв,ти да не си кмета...що да не стане човека,защо все едни и същи лапате парсата..
ИзтриванеАх, карамнлар!!! 25 години ви заблуждаваха Догановци и още 25 години ще ви заблуждават Местаноци и Юмеровци и Ердагяноци, както пише по-горе.Няма да разберете, както се вижда, никога!
ОтговорИзтриванедо-14,16 Простак такъв 25 години на кого служиха, и ако не бяха изключени при кого щяха да са.За да не останат гладни търсят балами като теб.
ОтговорИзтриванеСъобщете имената на отговорниците по общини, за да се запищем в новата партия!
ОтговорИзтриванеa ot 4ernoo4ene koy ste e predstavitelya
ОтговорИзтриванеdayte info
ПО ДОБРЕ НА ЕРДОГАН ОТКОЛКОТО НА ПУТИН-ДОГАН--ПЕЕВСКИ ---ПАНИМАЕШ -АНАДУНМУ
ОтговорИзтриванеКакво като има и българи? Сред тях няма ли продажници и слуги на чужди държави ? Пита Хасан от Резбарци, не се крия.
ОтговорИзтриванеИзселниците защо се бяха изселили знаят ли или го забравиха голямата маша ще бърка оганя с малката целта е да се махне думата тюрк от света не само от конституцията само за това трябва да подкрепят дпс
ОтговорИзтриванеGumbur Gumbur geliyoruz
ОтговорИзтриванеПочва се
ОтговорИзтриванеСега сегашните управници към ДПС ще почнат атаки към всеки който ще е член към новата партия ДОСТ
но г-жи/да управници не забравяйте както ви издигнаха така народа може да ви свали от власт и не забравяйте едно има един врял казан в ада и един мост там помислете преди да правите каквото и да е даже ако лично ви каже какво да правите оня от сараите защото той вместо вас няма да се пече на кладата в ада всеки минава сам от там INSALLAH ALLAH KORKUSU KALMISTIR ICINIZDE PARA VE PULEN URASAKEN
Novata partiq ste e po hubavo ot predisnite ste subira mn go hora i ste bude vlasta
ОтговорИзтриванеЕ,то заради Доган получихте двойно гражданство,пък заради Местан ще го загубите...........както го е подкарал.А за Кирково отговорникът за ДОСТ е една бивша кметица...............ако ми пуснат коментара,че за нея спомене ли се нещо и коментарите се режат
ОтговорИзтриванеИзселниците няма да гласуват за Местан, защото ще чиракува на "R"доган, а те го ненавиждат. Няма да е лошо ако изпратят стария комунист Ахмед Юсеин да убеждава изселниците да гласуват за ДоСт. Ще бъде много интересно. То е ясно кой ще гласува за ДоСт - тези, които никога не са гласували за етническата партия ДПС, а са гласували за най-успешната партия ГЕРБ.
ОтговорИзтриванеЗа Черноочене отговорник е Шабанали а заместник е Лифат а секретар е Фартин ог Герб
ОтговорИзтриванеBERITO I YUZKAN ot mamulitsa sa ucreditelite na partiyata DOST
ОтговорИзтриванеYüzkan Beriii sizinde sonunuz gelcek karishtirmayin kasabayi hirsizlar
ОтговорИзтриванеBen Bei DOST-um. Mastanlida benim.
ИзтриванеÜzkan anladin ishe bak sen politikaya bakma birkotio sizingibilerini DPS adam yapti sizingibilerden otru dps oy yok artik
ОтговорИзтриванеХората около дпс са сьгласни на всичко само само д си запазят работата забравиха миналото си станаха русофили не ебават и туркие
ОтговорИзтриванеИмаш ли ДОСТове като ЛИФАТ И ФАРТИН душмани не ти трябват.
ОтговорИзтриванеТолкова ли е трудно,да давате път на младите
ОтговорИзтриванеВидяхме толкова години вие които сега сте от партия ДПС какво можете и какво направихте за хората от БГ и по специално от родопите
Да дадохте им да видят и други държави освен БГ но това да си гурбетчия знаете ли какво значи да си гурбетчия мъжете на запад а жените и децата в БГ
вместо да им намерите работа на младежите като има някакви умни от тях веднага ги омазкарявате като неверници към партията ДПС и това не са единични случаи защото се плашите от тези младежи да не ви вземат този стол
но вече тези младежи са в чужбина и ще идват с по по - голям опит и затова сега ви е страх за тези топли кресла
Вас ви е страх не само от новата партия ДОСТ но ви е страх че тия младежи ще се включат в новата партия която няма да е етническа като вас
Сега ви пиша тези редове след като съм говорил с младежи от различни етноси младежи които са в чужбина и чакат знак от новата партия да ги потърси
Сигурен съм ,че новата партия ще имат в западните страни вече се готвят тия младежи да направят клубове към новата партия ДОСТ която да им намери по добър начин на живот а имено да не са разделени от семейства и приятели
и дано новите управници не поискат от бъдещите инвеститори баснословни суми за да инвестират в БГ
УСПЕХ И ДАНО ВСЕВИШВИЯ Е С ВАС
Евала само на един кмет от област Кърджали и той е Бахри Юмер
ОтговорИзтриванеЕдинствения смел кмет от област Кърджали който беше в най-трудните времена с бившия си председател и най- важното не остави ЗЕМЛЯКА си в най трудните времена
това можеха да го направят и другите общински кметове нищо не им костваше но са едни мишки с извинение
още веднъж поклон пред Бахри Юмер
Напълно си прав,преди като беше председател се бутаха,но като малкия пръст на Бахрито не можаха да станат
ИзтриванеАз и моето семейство и близкитеми ще подкрепим новата партия..Омръзнами да гледам едни и същи крадци и йалами в общината..Сезгин има фирма с 50 работници но си продължава да работи,бивш.зам кмет от Соколино с кви пари купи апартаменти,земи и автомивката?кембридж не знае кво е кирка и лопата..Танер-змиорката не се наяде..Юзкан да не говорим и още други..за това сменям партията
Изтриванеgolqm strah be golqm strah, nali jivvem v demokratsiq vseki ima provo na izbor. ey ruski agenti i biv6i komunisti prosto tolkova vi e strah 4e napravo ne mojete da spite, ama naroda iska svoboda iska mir iska da ima rabiratelstvo mejdu etnsite ne kato tezi dupesari deto ni ozibiha edni sre6tu drugi
ОтговорИзтриванеПоздрави на Реджеб от Черноочене от Ердоган.
ОтговорИзтриванеCok guzel marketing! :-):-):-)
ОтговорИзтриванеPara var boll! :-):-):-)
Banki var boll!:-):-)
Arkadashlar boll!:-):-):-)
Biznes s parite na priatelite!:-):-):-):-):-)
Aferim!:-):-):-)
*Piramidi, faraoni, gaz, gaz, gaz...:-):-):-):-)
Когато площада Таксим в Истанбул гореше самозабравилите се праваджии и свободаджии в фейсбук профилите си публикуваха статуси като" Дръж се Таксим дръж" Виж ги тарикатите Ердоган агата ще свалят! Е свалихте ли го?!
ОтговорИзтриванедпсарите да се откажат от турските си имена!
ТЯ ПО НАЧАЛО ТАЗИ ПАРТИЯ НЯМА ДА ПОЛУЧИ РЕГИСТРАЦИЯ ОТ СЪДА
ОтговорИзтриванеvaskari dost
ОтговорИзтриванеБахри има да чака поткрепа от помаците само на 30 февруари.Ако си мисли че са забравили как се изгаври с гробовете на мойте роднини в Джебел.Те бяхя по вярващи от бахри и всички турци.
ОтговорИзтриванеspokojno bratq zmiqta hape naj mnogo kato umira, dupese skoro ve4e 6te bade istoriq koqto 6te se zapomni kato naj kradlivoto eood na vsi4ki vremena, i naj nakraq 6te ima mir i prosperitet
ОтговорИзтриванеDostuz, caliskaniz :)
ОтговорИзтриванеКъм 14:16.Че аз нали съм от същия народ ,който гласуваше за Бахри и Местан и не усетих че ми са били в служба или грижа .26.годиниме лъжат и ме опростачват за да нямам права и свободи.
ОтговорИзтриване21.35.Турското ти име глупако неграмотно не те прави турчин , е те прави фанатик и подлог на Шабанали
ОтговорИзтриванеЧе тези които ще учредят новата партия Не са ли Тези които плюете и обвинявате в какво ли не Те не са нови лица допреди месец си бяха Баш Баш Дпсари Много сте прости хорааа адски прости
ОтговорИзтриване