„Всичко е любов". Сетих се за този прекрасен български филм по много странен повод. По принцип съм от хората, които като ги заболи нещо, изчаква да отмине и си продължава животът. Та така до 52 години... Но както казват: всеки път има първи път. На мен ми се случи на 15 февруари. Докато разбера каква е тази нечовешка болка се озовах в спешно отделение и оттам в МБАЛ-Кърджали ООД. Проблемът бил възпалена жлъчка. След упорито лечение на възпалението, екипът на хирургичното отделение реши да извърши оперативна намеса", ни пише наша читателка и пациент на МБАЛ-Кърджали.
„Повечето ми приятелки, роднини, познати започнаха да ми звънят за "Каспела", "Царица Йоана", Пловдив, София... За този ми изживян половин век мога да кажа, че винаги съм слушала единствено и само себе си. От хората съм, които вярват на интуитцията си. Та така, даже не нададох ухо. От момента, в който постъпих в Хирургично отделение на МБАЛ-Кърджали ООД, имах чувството, че съм попаднала в някой филм от рода на "Болница на края на града". Персоналът-лекари, сестри, санитарки беше като едно голямо семейство, което ме прие и се грижи за мен, като част от тях. Усмихнати, загрижени-д-р Янчев, д-р Крачунов, д-р Досев, д-р Аптулла, постоянно минаваха да ме уведомяват за състоянието ми. Дори лекарите, които даваха дежурства, бяха изключително внимателни. С тяхна помощ операцията ми мина много успешно. Но може би много от съгражданите ми не знаят, че тук, в Кърджали, се правят лапроскопски (безкръвни) операции. Освен, за да изкажа благодарността си на целия екип на МБАЛ–Кърджали, реших да споделя моето преживяване в хирургично отделение, за да знаете мили съграждани, че в това лечебно заведение всичко е любов и професионализъм! Бъдете живи и здрави!", завършва писмото си Виждан Мустафова.
На снимката: Д-р Крачунов показва уреда за безкръвни операции
24rodopi.com
Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

15 comments so far,Add yours

  1. Анонимен23/2/16 17:08

    Dr Dosev e zlaten doktor gospod zdrave da mu dava

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен23/2/16 17:41

    Да са живи и здрави целият екип !

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен23/2/16 18:52

    Вижи,да си жива и здрава!И аз съм лежал в същата болница,но такова отношение не съм забелязал.Най-вероятно примълчаваш една истина за по-вечето Кърджалийски лекари,а именно-КОЛКО СИ ПЛАТИЛА?Само не ми казвай,че всичко това е било платено от здравната каса.Gecmis olsun.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен23/2/16 19:18

    Д-р Крачунов и д-р Янчев, бъдете живи и здрави! Истина е, отношението там е топло, грижовно а лечението е на много високо ниво.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен23/2/16 20:12

    Golemiste celia ekip jivi i zdravi mnogo pati sam samsr uveril za vsi4ki vas profesionalusti tovae

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен23/2/16 20:26

    Добрата новина ни помата да повярваме отново в хората, да виждаме хубавото около нас Нека да има повече добри новини и повече поводи за радост - и нека ги споделяме!
    Бъди здрава дълги години Вижа! Geçmiş olsun!

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен23/2/16 20:47

    Да продължават все така Д-р Крачунов и персонала му.Хора ако ви се налага само там е мястото.Пациент лежал и в двете хирургии.

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен23/2/16 21:08

    Миналата година, май месец и аз се оперирах от жлъчка с лапраскопия. Благодарение на този прекрасен лекарски екип съм на крака. Обслужването им беше прекрасно от целия медицински екип, за което им благодаря от все сърце. Поздрави от Крумовград

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен23/2/16 21:46

    Другите лекари не ги познавам, но за Д-р Ерхан Аптула мога да кажа, че освен добър лекар е и много добър човек което е рядко срещана кобинация!

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен23/2/16 22:17

    Za doktorite asen kracunov, erhan aptula i operacionata sestra feyme may i bese imeto ako ne se birkam sa super no Za ostanalite ne moga da kaja sastoto no da sravnyavame sad kaspela ili sveti georgi plovdiv e smesno zastoto Sam lejal i v trite kliniki i znam kakva e razlikata

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен23/2/16 23:07

    По ирония на съдбата, действията на уж "десния" Москов, заплашват дейността на истински десния Райчев.
    Честито на другаря Черкезов!

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен24/2/16 10:13

    МБАЛ Кърджали е за закриване.
    Санитарките ръководят процесите там.
    А ако трябва нещо сериозно да се направи за МБАЛ, то на болницата в Кърджали й е необходимо ново ръководство, което да умее да ръководи болница от такъв тип.
    А иначе, и малкото лекари няма да ги има скоро в Кърджали.

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен24/2/16 15:39

    хирургия е така но в другите отделения санитарите диктуват - -да са живи и здрави докторите- за Д-р Аптула - мн - човечен и добър лекар

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен28/8/23 09:36

    Със дъштерями преди 3 години е оперирахме от жлъчка на 09.09 2021 годаз се оперирах много сме доволни от екипа на доктор Крачунов и много сме благодарни да са живи и здрави с пожелание за дълъг живот

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.