„Всичко е любов". Сетих се за този прекрасен български филм по много странен повод. По принцип съм от хората, които като ги заболи нещо, изчаква да отмине и си продължава животът. Та така до 52 години... Но както казват: всеки път има първи път. На мен ми се случи на 15 февруари. Докато разбера каква е тази нечовешка болка се озовах в спешно отделение и оттам в МБАЛ-Кърджали ООД. Проблемът бил възпалена жлъчка. След упорито лечение на възпалението, екипът на хирургичното отделение реши да извърши оперативна намеса", ни пише наша читателка и пациент на МБАЛ-Кърджали.
„Повечето ми приятелки, роднини, познати започнаха да ми звънят за "Каспела", "Царица Йоана", Пловдив, София... За този ми изживян половин век мога да кажа, че винаги съм слушала единствено и само себе си. От хората съм, които вярват на интуитцията си. Та така, даже не нададох ухо. От момента, в който постъпих в Хирургично отделение на МБАЛ-Кърджали ООД, имах чувството, че съм попаднала в някой филм от рода на "Болница на края на града". Персоналът-лекари, сестри, санитарки беше като едно голямо семейство, което ме прие и се грижи за мен, като част от тях. Усмихнати, загрижени-д-р Янчев, д-р Крачунов, д-р Досев, д-р Аптулла, постоянно минаваха да ме уведомяват за състоянието ми. Дори лекарите, които даваха дежурства, бяха изключително внимателни. С тяхна помощ операцията ми мина много успешно. Но може би много от съгражданите ми не знаят, че тук, в Кърджали, се правят лапроскопски (безкръвни) операции. Освен, за да изкажа благодарността си на целия екип на МБАЛ–Кърджали, реших да споделя моето преживяване в хирургично отделение, за да знаете мили съграждани, че в това лечебно заведение всичко е любов и професионализъм! Бъдете живи и здрави!", завършва писмото си Виждан Мустафова.
На снимката: Д-р Крачунов показва уреда за безкръвни операции
24rodopi.com
Dr Dosev e zlaten doktor gospod zdrave da mu dava
ОтговорИзтриванеДа са живи и здрави целият екип !
ОтговорИзтриванеВижи,да си жива и здрава!И аз съм лежал в същата болница,но такова отношение не съм забелязал.Най-вероятно примълчаваш една истина за по-вечето Кърджалийски лекари,а именно-КОЛКО СИ ПЛАТИЛА?Само не ми казвай,че всичко това е било платено от здравната каса.Gecmis olsun.
ОтговорИзтриванеД-р Крачунов и д-р Янчев, бъдете живи и здрави! Истина е, отношението там е топло, грижовно а лечението е на много високо ниво.
ОтговорИзтриванеGolemiste celia ekip jivi i zdravi mnogo pati sam samsr uveril za vsi4ki vas profesionalusti tovae
ОтговорИзтриванеДобрата новина ни помата да повярваме отново в хората, да виждаме хубавото около нас Нека да има повече добри новини и повече поводи за радост - и нека ги споделяме!
ОтговорИзтриванеБъди здрава дълги години Вижа! Geçmiş olsun!
Да продължават все така Д-р Крачунов и персонала му.Хора ако ви се налага само там е мястото.Пациент лежал и в двете хирургии.
ОтговорИзтриванеМиналата година, май месец и аз се оперирах от жлъчка с лапраскопия. Благодарение на този прекрасен лекарски екип съм на крака. Обслужването им беше прекрасно от целия медицински екип, за което им благодаря от все сърце. Поздрави от Крумовград
ОтговорИзтриванеДругите лекари не ги познавам, но за Д-р Ерхан Аптула мога да кажа, че освен добър лекар е и много добър човек което е рядко срещана кобинация!
ОтговорИзтриванеZa doktorite asen kracunov, erhan aptula i operacionata sestra feyme may i bese imeto ako ne se birkam sa super no Za ostanalite ne moga da kaja sastoto no da sravnyavame sad kaspela ili sveti georgi plovdiv e smesno zastoto Sam lejal i v trite kliniki i znam kakva e razlikata
ОтговорИзтриванеПо ирония на съдбата, действията на уж "десния" Москов, заплашват дейността на истински десния Райчев.
ОтговорИзтриванеЧестито на другаря Черкезов!
МБАЛ Кърджали е за закриване.
ОтговорИзтриванеСанитарките ръководят процесите там.
А ако трябва нещо сериозно да се направи за МБАЛ, то на болницата в Кърджали й е необходимо ново ръководство, което да умее да ръководи болница от такъв тип.
А иначе, и малкото лекари няма да ги има скоро в Кърджали.
хирургия е така но в другите отделения санитарите диктуват - -да са живи и здрави докторите- за Д-р Аптула - мн - човечен и добър лекар
ОтговорИзтриване28/08/2023
ОтговорИзтриванеСъс дъштерями преди 3 години е оперирахме от жлъчка на 09.09 2021 годаз се оперирах много сме доволни от екипа на доктор Крачунов и много сме благодарни да са живи и здрави с пожелание за дълъг живот
ОтговорИзтриване