Гурбетчийски автомобил събира погледите на минувачи в центъра на Кърджали. Не, че е нещо, но водачът му се е помислил за цар у дома.
„Твърде често нашенците зад граница ги наричат „белите роби“ на Европа. Спорно е, но пък е факт, че някои, като си дойдат за 20-ина дни у дома се държат неадекватно. Защо си мислят, че тук правила няма и всичко им е позволено?“, ни пише читател на 24rodopi.com.
Леката кола е спряна върху тротоара на централния булевард „България”, точно зад едноименния хотел. Пред игрална зала, в което най-вероятно „царят” е решил да потроши малко евро. Така де, ваканция е, после ще превива гръб, за да навакса.
Паркиралият нагло е глобен - четете тук
24rodopi.com

Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

17 comments so far,Add yours

  1. Анонимен29/8/18 09:38

    се едно им дават хапчета на границата, направо са неадекватни... и то не е само един - двама...

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен29/8/18 10:28

    А патрулките къде са паркирали ....

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен29/8/18 11:36

    Хубава статия и страхотен анализ ...

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен29/8/18 13:13

    Белия роб е цар у дома, а този завистлив "Роб" който цял живот е "удома" и само обикаля улиците и сее злоба и завист да се п...не дано!!! Този драскач и доносник колко пари изкарва като ви изпраща смотаните си снимки и сигнали, защото най-големия инвеститро в БЪЛГАРИЯ са тези наши сънародници които живеят в чужбина. Да са живи и здрави и се молете да се връщат за по 20 дена в БГ защото ако спрат, ще си усещате миришещите на глад усти!!!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен29/8/18 19:34

      Всеки сам си прави сметката къде е цар къде роб.За кадърните хора и в България има добри пари.До преди 5-6 години с парите на гурбетчиите се финансираха доста неща,но сега тези които ще гладуват без гурбетчийските пари са техните семейства ,чакащи наготово.В случая става въпрос за нагло паркиране.Освен нарушението, това е неуважение към останалите.

      Изтриване
    2. Анонимен29/8/18 20:14

      Това не е оправдание за неспазване на законите! Защо всеки който има малко повече пари се мисли за недосегаем???

      Изтриване
    3. Анонимен29/8/18 22:33

      Супер тъп коментар! Ти си абсолютен дебил. Абсолютни тъпанари, скоро ще се молят за работа в България, само че като гледам не са се цивилизовали. Да си седят там тея дебили и ти даже се махай

      Изтриване
  5. Анонимен29/8/18 17:26

    ами като се приберете за по 20 дни се дръжте както се държите и в страните от които идвате... какво в тва се едно сте отвързани. а като толкова искате да инвестирате инвестирайте си където сте не да пълните джобовете на кюрдите собственици на жилища. ние можем и в българия имаме коли имаме жилища и спазваме правилата искарвайте си живи и здрави да сте повече да може да робувате повече...

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен29/8/18 18:53

    Къде са полицаите къде са законите...Боклука е видял малко евро и е станал по голям боклук...

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен29/8/18 19:04

    оле, оле, недей така бе тъпанар 29/08/18 13:13 какви инвестиции. Ти ми развесели двня.Да не си продавач консултан в Лафка?

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен29/8/18 22:24

    До последния киртик: Пич законите са за всички, нали? Така че, занижи го малко тва самочувствие, защото кой знае и теб как те клецат за жълти стотинки на запад, а тука се правиш на "големият паралия". А доколкото "Миришещите усти", това е въпрос на хигиена мой човек, не на глад. Не знам кой те е излъгал с глада, ама има четки и пасти за зъби. С тях става работата, не с ядене. С ядене най-много да се изметнеш и да се посереш. А за парите, не сме я закъсали толкова тук. Ти ако си имаш акъл и тук можеш да правиш пари. На запад предимно избягаха всички некадърници, които чеп за зеле не стават тука - мързеливи, необразовани, алчни и безумно прости. И за да ти го докажа, погледни какво и как си писал! Това, че този се е помислил с 20 или 50 хил. лева за господар на света, далеч не значи, че е извървял еволюционното развитие до края. Не парите те правят човек, а отношението към другите и по специално, желанието да живееш в общество, а не да си над него. Надявам се, че успя да схванеш всяка дума "Пачко"!!

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен30/8/18 00:35

    Див селянин,прибрал се в България да си оправи зъбите,да каже колко хубаво живее,чупят го от работа бял ден не вижда,взел колата на лизинг,ще я изплаща 10 години.Като дойде един месец на почивка да прави каквото си иска да се мисли за безсмъртен,като се прибере да гладува един месец щото няма пари за квартира и вноската на колата заради тези просташки постъпки и паркирания като ци**нин с каруца.На това ли да завиждаме,еб*т жените ви докато мизерствате в чужбина.От завист не можем да заспим :)

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен30/8/18 03:07

    Го драскачите са си драскачи но този джентълмен ако се паркира по този начин там където си изкарва прехраната какво ще му се случи предполагам знаеш . А тези които останаха в страната може само да се гордеят че са истински българи . Само трябва да се събудят и да си вземат държавата обратно

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен30/8/18 11:20

    Rob bil rodopiii roba na den 100 evra buta v djoba a ne kato tebe da chaka kraq na meseca da vzemi 500 lv asal rob si ti

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен30/8/18 12:42

      Хахахах роба си е роб! Какво са 100 евро на запад бе неграмотник, кадърните хора по 500 евро правят и работят в офис. Тебе те ебът за 100 и после на 30 години инвалид с едно БМВ. Там няма как да паркирате така защото само до лидъла ходите, за кафе пари нямате с ваще 100 евро на ден

      Изтриване
  12. Анонимен1/9/18 19:45

    Bmw i mercedesi karat pri za kasko nqmat bedna rabota

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.