
Паркиралият нагло е глобен - четете тук

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
се едно им дават хапчета на границата, направо са неадекватни... и то не е само един - двама...
ОтговорИзтриванеА патрулките къде са паркирали ....
ОтговорИзтриванеХубава статия и страхотен анализ ...
ОтговорИзтриване
ОтговорИзтриванеБелия роб е цар у дома, а този завистлив "Роб" който цял живот е "удома" и само обикаля улиците и сее злоба и завист да се п...не дано!!! Този драскач и доносник колко пари изкарва като ви изпраща смотаните си снимки и сигнали, защото най-големия инвеститро в БЪЛГАРИЯ са тези наши сънародници които живеят в чужбина. Да са живи и здрави и се молете да се връщат за по 20 дена в БГ защото ако спрат, ще си усещате миришещите на глад усти!!!
ОтговорИзтриванеВсеки сам си прави сметката къде е цар къде роб.За кадърните хора и в България има добри пари.До преди 5-6 години с парите на гурбетчиите се финансираха доста неща,но сега тези които ще гладуват без гурбетчийските пари са техните семейства ,чакащи наготово.В случая става въпрос за нагло паркиране.Освен нарушението, това е неуважение към останалите.
ИзтриванеТова не е оправдание за неспазване на законите! Защо всеки който има малко повече пари се мисли за недосегаем???
ИзтриванеСупер тъп коментар! Ти си абсолютен дебил. Абсолютни тъпанари, скоро ще се молят за работа в България, само че като гледам не са се цивилизовали. Да си седят там тея дебили и ти даже се махай
Изтриванеами като се приберете за по 20 дни се дръжте както се държите и в страните от които идвате... какво в тва се едно сте отвързани. а като толкова искате да инвестирате инвестирайте си където сте не да пълните джобовете на кюрдите собственици на жилища. ние можем и в българия имаме коли имаме жилища и спазваме правилата искарвайте си живи и здрави да сте повече да може да робувате повече...
ОтговорИзтриванеКъде са полицаите къде са законите...Боклука е видял малко евро и е станал по голям боклук...
ОтговорИзтриванеоле, оле, недей така бе тъпанар 29/08/18 13:13 какви инвестиции. Ти ми развесели двня.Да не си продавач консултан в Лафка?
ОтговорИзтриванеДо последния киртик: Пич законите са за всички, нали? Така че, занижи го малко тва самочувствие, защото кой знае и теб как те клецат за жълти стотинки на запад, а тука се правиш на "големият паралия". А доколкото "Миришещите усти", това е въпрос на хигиена мой човек, не на глад. Не знам кой те е излъгал с глада, ама има четки и пасти за зъби. С тях става работата, не с ядене. С ядене най-много да се изметнеш и да се посереш. А за парите, не сме я закъсали толкова тук. Ти ако си имаш акъл и тук можеш да правиш пари. На запад предимно избягаха всички некадърници, които чеп за зеле не стават тука - мързеливи, необразовани, алчни и безумно прости. И за да ти го докажа, погледни какво и как си писал! Това, че този се е помислил с 20 или 50 хил. лева за господар на света, далеч не значи, че е извървял еволюционното развитие до края. Не парите те правят човек, а отношението към другите и по специално, желанието да живееш в общество, а не да си над него. Надявам се, че успя да схванеш всяка дума "Пачко"!!
ОтговорИзтриванеДив селянин,прибрал се в България да си оправи зъбите,да каже колко хубаво живее,чупят го от работа бял ден не вижда,взел колата на лизинг,ще я изплаща 10 години.Като дойде един месец на почивка да прави каквото си иска да се мисли за безсмъртен,като се прибере да гладува един месец щото няма пари за квартира и вноската на колата заради тези просташки постъпки и паркирания като ци**нин с каруца.На това ли да завиждаме,еб*т жените ви докато мизерствате в чужбина.От завист не можем да заспим :)
ОтговорИзтриванеГо драскачите са си драскачи но този джентълмен ако се паркира по този начин там където си изкарва прехраната какво ще му се случи предполагам знаеш . А тези които останаха в страната може само да се гордеят че са истински българи . Само трябва да се събудят и да си вземат държавата обратно
ОтговорИзтриванеRob bil rodopiii roba na den 100 evra buta v djoba a ne kato tebe da chaka kraq na meseca da vzemi 500 lv asal rob si ti
ОтговорИзтриванеХахахах роба си е роб! Какво са 100 евро на запад бе неграмотник, кадърните хора по 500 евро правят и работят в офис. Тебе те ебът за 100 и после на 30 години инвалид с едно БМВ. Там няма как да паркирате така защото само до лидъла ходите, за кафе пари нямате с ваще 100 евро на ден
ИзтриванеBmw i mercedesi karat pri za kasko nqmat bedna rabota
ОтговорИзтриване