


Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Ако е вярно, - Срам за институциите в града...
ОтговорИзтриванеKade sa tiya ot obshtinata nadutite puyki
ОтговорИзтриванеЖената от дупката и 5 лв да има ги дава за пиене....
ОтговорИзтриванена нейно място ти кво би направил(а)???
ИзтриванеА синовете и Георги и Весо направиха сума ти кражби и мизерии на хората. Единия е в затвора пак.
ОтговорИзтриванеNema takava dirjava...
ОтговорИзтриванеПомогнете на тая жена!!!!!
ОтговорИзтриванеGeorgi ima potencial i e umno momche no nemotia go podkara v greshnaposoka da kaje kmeta kakvo stana s apartamenta im v 10 bl Vuzrojdenci imaha horata no im go vzeha da kaje kmeta i da ne kazva da gi nastaniat a ne da izkupuvat obshtinskite jilishta i da i nameriat rabota v chistotata sega ima nujda
ОтговорИзтриванеСоциалната служба едва ли може да е полезна в този случай. Общината - донякъде, ако ги подслони... Но доброто от хората - как не е било достатъчно? Какво сбъркано има в тази дупка в центъра на града ни?
ОтговорИзтриванеСоциалната служба едва ли може да бъде полезна в този случай! Общината - донякъде, ако ги подслони в жилище. Но доброто, сторено от хората - как не е стигнало до тези бого/човеко/немили мъченици?! Какво сбъркано има в тази „дупка“ в центъра на града?
ОтговорИзтриванеСоциалната служба едва ли може да бъде полезна в този случай! Общината - донякъде, ако ги подслони в жилище. Но доброто, сторено от хората - как не е стигнало до тези бого/човеко/немили мъченици?! Какво сбъркано има в тази „дупка“ в центъра на града?
ОтговорИзтриванеНе от добро жената пропива парите...Но като не можем добро да сторим, поне да не съдим!
ОтговорИзтриванеКакъв срам Богомила живееше в блок 10 в кв. Възрожденци но цял живот е по улицата и причаква мъже …… за 2 лева и после с бутилката и цигарата.
ОтговорИзтриванеКак може да има такова нищо в центъра на града(хора да излизат от дупки).Това да не филм ужасите.
ОтговорИзтриванеТова е покъртително! Ако беше куче досега да се задействали хиляди загрижени природозащитници, НО това е човек и дай да го подиграваме, унижаваме, оплюваме! Засрамете се! Като не може да помогнете, поне не показвайте колко сте жалки!
ОтговорИзтриванеНинова да й помогне хехехе
ОтговорИзтриванеОбщината и държавата на Богомила не може да помогне, пък да не говорим как биха помагали на децата, обитаващи стария полигон или много други скитащи бездомни хора! Хубаво е, че времето се оправя за тези хора!
ОтговорИзтриванеКаквато и да е, Тя е човек и трябва да се гледа на нея като към човек.
ОтговорИзтриванеКакви хора сме като не подаваме ръка а осъждаме жена която съдбата предостатъчно е осъдила.