„Факт е, че църквите и манастирите не сме ги затваряли. По време на празниците всички карантинни мерки ще бъдат спазвани. Поповете лично ще призовават за спазването им“, каза премиерът Бойко Борисов на брифинг в Министерски съвет след среща с патриарх Неофит и представители на Светия синод.
„Очакваме пика до 10-15 дни. Ако изпуснем ситуацията, сега щя я изпуснем. Това е важен тест за нашата дисциплина, за да има възможност след това, ако може, да отворим парковете по големите градове, за да могат хората да си поемат въздух. Сега е моментът като нация да покажем, че сме дисциплинирани, подчерта Борисов.
С Каракачанов сме разработили три варианта - А, Б и В. Ако нещата са добри – А, ако не са добри – вариант Б и ако нещата са много лоши и сме изпуснали ситуацията - В. Последно се разбрахме на 30 април да се срещнем и да решим кой от трите варианта ще се приложи. Последните проучвания обаче показват, че ние дори не сме влезли в епидемията, не сме почнали епидемията. Дай Боже, така да остане, Бог да прости починалите, но с тези мерки пазим и най-уязвимите. Знам, че накрая ние ще излезем виновни, но това е животът. Както казва владиката, няма някой неосъден от хората. Господ накрая ще ни отсъди, заяви министър-председателят.
В отговор на въпрос дали самият той ще отиде на църква на Великден, Бойко Борисов посочи, че досега винаги е ходил, но този път няма да отиде, за да даде личен пример. Борисов опвести и мнението си за най-големия християнски празник: "И Коледа е много хубава, но аз Великден го харесвам много, защото тогава е възкръснал и всички негови приятели, врагове са се....абе ... просто всички тея неверници, дето са викали А, така,виде ли как те разпънаха, кво те правиха, виде ли? Абе, голяма работа е било“.
24rodopi.com















Къде е оня гербераст от вчера дето твърдеше че мерудиев бил голям банкер ?!?!?
ОтговорИзтриванеНавремето ББ събаряше някакво барбекю в къщата на Доган, а после раздаде милиони. Последният пример преди ББР е ТЕЦ Варна, за който Доган получава 20 милиона всяка година, за да не работи.
ОтговорИзтриванеБойко кажи нещо за цените на храните..Защо тръгнаха на горе.А петрола на долу.
ОтговорИзтриванеkoito ima goliama nujda da otiva v carkvata.
ОтговорИзтриванеkoito ima malka nujda u doma tv kukuto.
samo koito ima nai-neotlojna nujda da otiva na rabota. :-)
Защо един път поне не направи коментар за разрастващата се спекула.Това ли е вашата загриженост с паника и страх да държите хора гладни,а спекулата всеки ден става по жестока.
ОтговорИзтриванеКакви глупости ръси и глупаците вярват
ОтговорИзтриванеsiirech koito e nai greshen li da razbirame boiko togava vmesto da se testvate vseki den u paralamentu vsichki na curkva da ve trushne curnata chuma dano kakto kazvat babite
ОтговорИзтриванеДо 09;34...Мълчи ма,ша та изгона...
ОтговорИзтриване