24rodopi.com/Политика

Защо Зюлфие Ибрямова от женското дружество в Ардино и организационният секретар на Областния съвет на ДПС Бирол Кьосеюмер са членове на Централния съвет, а не председателите на общински съвети в Кърджали, Ардино и Кирково?

Този въпрос е бил повдигнат на заседанието на Областния съвет на ДПС в Кърджали и без да е получен задоволителен отговор се пренесе в неформалните разговори на партийния актив.

Трима от председателите на Общински съвети в област Кърджали не попаднаха в Централния съвет на ДПС. В националното ръководство не е дори шефът на разпоредителния орган в Кърджали Мухаррем Мухаррем.

На първото си редовно заседание Областният съвет на ДПС в Кърджали избра ново оперативно бюро, което се състои от 21 души.

За заместници на областния председател Ресми Мурад са избрани д-р Ерджан Фърънджъ и Байрям Байрям.

Членове на оперативното бюро са четиримата народни представители, председателите на общинските съвети на ДПС, кметовете на общини, областният председател на Младежко ДПС в Кърджали и организационният секретар на Областния съвет.

Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

23 comments so far,Add yours

  1. Анонимен17/3/24 09:45

    И защо "доцента"? Морално-организационна грешка!

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен17/3/24 09:48

    Rodopi ozele girme Rodopi
    Ozel alan bu konu

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен17/3/24 10:02

    Бирол заслужено е там, той е истински борец за ДПС в сравнение с някои други които са в ДПС за собствен келепир и на по високи постове и най арогатно мачкат други верни партийци.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен17/3/24 10:03

    Може би чиновници ЛИЧНО ПРЕДАНИ

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен17/3/24 10:06

    Със З.,Б.,Асан НЯМА НОВО НАЧАЛО!

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен17/3/24 10:20

    Защото и двамата са на рес ми.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен17/3/24 10:22

    Tozi intrigant Birol Za kvo go tırpite oşte .

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен17/3/24 11:07

    Ама наистина ли не знаете ?????

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен17/3/24 12:21

    Няма смисъл!
    На края става това което нареди Ааамед!

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен17/3/24 12:33

    Май ще има листопад преди евроизборите в Кърджали

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен17/3/24 15:07

    В централния съвет влизат 280 души. Явно кърджалийци не се тачат или "изборите" са по нареждане отгоре.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен17/3/24 17:15

    Ee KOSUKAVAK nerde...

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен17/3/24 17:15

    Защо ли, защото са кръгли нули ,които нямат никакъв принос нито за развитието и просперитета на и авторитета на партията партията в съответните общински ръководзства Чудя се как и кой ги предложилилда са председатели на общинските съветети .Председателите на обс съвети трябва да бъдат на обществени начала ,а не да взимат шапка пари всеки месец ,когато на годена имат нямат 12 работни дни

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен17/3/24 17:59

    Вече нямате доверие на Хасан! Сега кажете кога ще го хвърлите на правосъдието, че да полежи в Софийския затвор, при Бай Ставри, който е строг но справедлив!
    Така ще вдигнете рейтинга на ръководната роля на партията!!! Така , ще успокоите бедния лекторат, който се трепе за парче хляб и който гласува за Вас! Той иска справедливост и наказания за тези , които са крали от хлаба им !

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен17/3/24 19:58

    Раиф се завръща на бял кон в белия кораб

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен17/3/24 20:52

      Завръща се на куково лято..
      Пенсия пенсия пенсия..

      Изтриване
  16. Анонимен17/3/24 20:50

    Гладна кокошка просо сънува

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен17/3/24 22:09

    Има един единствен виновен за ситуацията, който да не забравя какво говореше преди коледата на 2015 (23.12.2015г) против А.Д. Къде са ти сега Л.М и Б.Ю ? Борол и Зюлфие са били предложени от един човек вероятно, но не и от Централното ръководство и са приели, но са ощетени други. Защо ли?!? Който се подмазва просперира отново, незаслужено и то на най-важната Партийна позиция в Кърджалийска област!!!

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен18/3/24 08:10

    Аз само да питам ДПС нямаме ли достатъчно клалифицирани кадри, та на един кадър даваме 2-3 позиции? Само Зюлфие Ибрям ли и трябват 2-3 заплатки? А другите редови депесари какво правим?

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен18/3/24 08:24

    Що за риторичен въпрос. Всички знаем как Зулфие и Павлин се отзоваха в тези среди от нищото. Интереса клати феса

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен19/3/24 23:22

    Какво ли им липсва на тези "председатели", че се занимават с една успешна жена?!?

    ОтговорИзтриване
  21. Анонимен19/3/24 23:26

    Автора на въпроса какво точно си мери със Золфие Ибрямова - компетентността си, човешкото и изискано отношение, приноса си за ДПС или егото си, комплексите си или нещо друго....
    Ако беше толкова по по най до сега щеше да е станал поне .....

    ОтговорИзтриване
  22. Анонимен19/3/24 23:31

    Ех колега колега, пак Ардински номера, които вече всички в областта ги знаят. Но всички знаят кой кой е, кой се е вкопчил в "председател на Общинския съвет" и то само с интриги и клюки. Същия вече знае, че това е края на кефа му и сега се сетил, че той не е член на Централния съвет. Ами ако ти стиска задай така въпроса

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.