24rodopi.com/Политика
Защо
Зюлфие Ибрямова от женското дружество в Ардино и организационният секретар на
Областния съвет на ДПС Бирол Кьосеюмер са членове на Централния съвет, а не председателите на общински съвети в Кърджали, Ардино и Кирково?
Този
въпрос е бил повдигнат на заседанието на Областния съвет на ДПС в Кърджали и
без да е получен задоволителен отговор се пренесе в неформалните разговори на
партийния актив.
Трима
от председателите на Общински съвети в област Кърджали не попаднаха в
Централния съвет на ДПС. В националното ръководство не е дори шефът на
разпоредителния орган в Кърджали Мухаррем Мухаррем.
На
първото си редовно заседание Областният съвет на ДПС в Кърджали избра ново оперативно
бюро, което се състои от 21 души.
За
заместници на областния председател Ресми Мурад са избрани д-р Ерджан Фърънджъ
и Байрям Байрям.
Членове
на оперативното бюро са четиримата народни представители, председателите на
общинските съвети на ДПС, кметовете на общини, областният председател на
Младежко ДПС в Кърджали и организационният секретар на Областния съвет.















И защо "доцента"? Морално-организационна грешка!
ОтговорИзтриванеRodopi ozele girme Rodopi
ОтговорИзтриванеOzel alan bu konu
Бирол заслужено е там, той е истински борец за ДПС в сравнение с някои други които са в ДПС за собствен келепир и на по високи постове и най арогатно мачкат други верни партийци.
ОтговорИзтриванеМоже би чиновници ЛИЧНО ПРЕДАНИ
ОтговорИзтриванеСъс З.,Б.,Асан НЯМА НОВО НАЧАЛО!
ОтговорИзтриванеЗащото и двамата са на рес ми.
ОтговорИзтриванеTozi intrigant Birol Za kvo go tırpite oşte .
ОтговорИзтриванеАма наистина ли не знаете ?????
ОтговорИзтриванеНяма смисъл!
ОтговорИзтриванеНа края става това което нареди Ааамед!
Май ще има листопад преди евроизборите в Кърджали
ОтговорИзтриванеВ централния съвет влизат 280 души. Явно кърджалийци не се тачат или "изборите" са по нареждане отгоре.
ОтговорИзтриванеEe KOSUKAVAK nerde...
ОтговорИзтриванеЗащо ли, защото са кръгли нули ,които нямат никакъв принос нито за развитието и просперитета на и авторитета на партията партията в съответните общински ръководзства Чудя се как и кой ги предложилилда са председатели на общинските съветети .Председателите на обс съвети трябва да бъдат на обществени начала ,а не да взимат шапка пари всеки месец ,когато на годена имат нямат 12 работни дни
ОтговорИзтриванеВече нямате доверие на Хасан! Сега кажете кога ще го хвърлите на правосъдието, че да полежи в Софийския затвор, при Бай Ставри, който е строг но справедлив!
ОтговорИзтриванеТака ще вдигнете рейтинга на ръководната роля на партията!!! Така , ще успокоите бедния лекторат, който се трепе за парче хляб и който гласува за Вас! Той иска справедливост и наказания за тези , които са крали от хлаба им !
Раиф се завръща на бял кон в белия кораб
ОтговорИзтриванеЗавръща се на куково лято..
ИзтриванеПенсия пенсия пенсия..
Гладна кокошка просо сънува
ОтговорИзтриванеИма един единствен виновен за ситуацията, който да не забравя какво говореше преди коледата на 2015 (23.12.2015г) против А.Д. Къде са ти сега Л.М и Б.Ю ? Борол и Зюлфие са били предложени от един човек вероятно, но не и от Централното ръководство и са приели, но са ощетени други. Защо ли?!? Който се подмазва просперира отново, незаслужено и то на най-важната Партийна позиция в Кърджалийска област!!!
ОтговорИзтриванеАз само да питам ДПС нямаме ли достатъчно клалифицирани кадри, та на един кадър даваме 2-3 позиции? Само Зюлфие Ибрям ли и трябват 2-3 заплатки? А другите редови депесари какво правим?
ОтговорИзтриванеЩо за риторичен въпрос. Всички знаем как Зулфие и Павлин се отзоваха в тези среди от нищото. Интереса клати феса
ОтговорИзтриванеКакво ли им липсва на тези "председатели", че се занимават с една успешна жена?!?
ОтговорИзтриванеАвтора на въпроса какво точно си мери със Золфие Ибрямова - компетентността си, човешкото и изискано отношение, приноса си за ДПС или егото си, комплексите си или нещо друго....
ОтговорИзтриванеАко беше толкова по по най до сега щеше да е станал поне .....
Ех колега колега, пак Ардински номера, които вече всички в областта ги знаят. Но всички знаят кой кой е, кой се е вкопчил в "председател на Общинския съвет" и то само с интриги и клюки. Същия вече знае, че това е края на кефа му и сега се сетил, че той не е член на Централния съвет. Ами ако ти стиска задай така въпроса
ОтговорИзтриване