24rodopi.com/Регион
27-годишният ловец Тайфун Сали отстреля вълк, тормозещ жителите на село Велишане.
Дивото животно е било убито в местност край населеното място,
уточни младежът. По думите, вълците често нападали домашните животни от
Велишане. На 2 декември хищниците са нападнали и удушили теле на местен жител.
Вълкът е отстрелян с един-единствен изстрел от около 100
метра.
Тайфун Сали е майстор в отстрела на хищници. Получавал е
много грамоти.
Дружина „Бойно“ е разделена на пет ловни групи – Велишане,
Кокошане, Стражевци, Братовец и Кобиляне.
Гюнер ШЮКРИ, Ардино















Защо не публикувате коментарите не ви харесва нали
ОтговорИзтриванеТози вълк ми изглежда малко вълче,поне не се снимайте,голяма гордост,с оптика и баба може!
ОтговорИзтриванеБраво
ОтговорИзтриванеTRYABVA DA SE ZABRANYAT PUSKITE S OPTIKA DA NE SE NAMIRAS V IVIZATA GAZA
ОтговорИзтриване09:53. Браво на младия ловец. Вълк е не е сърна анадъму.
ОтговорИзтриванеВълкът не е ли куче само че диво куче що не вдигате гюрултия бре пишман природозащитници къде сте сега
ОтговорИзтриванеxaxaaxa ma toi umrial ma
Изтриване