24rodopi.com/Регион
Радостни възгласи огласиха фоайето на Средно училище "Христо Смирненски" в Черноочене, когато първокласниците запалиха светлините на коледната елха.
Школото се преобрази в приказно кътче, изпълнено с
вълшебство и очарование.
Традицията да посрещнем Коледа заедно продължава и тази
година, а детските усмивки ни напомнят за силата на надеждата и добротата, каза
директорът на школото Мехмед Сали.
Класните стаи се подготвят да ни пренесат в един свят,
изпълнен с вълшебство, споделиха учители.
Запалването на светлините на Коледното дърво в СУ
"Христо Смирненски" е един красив момент, очаквана с нетърпение от
децата.
Усмивките и песните, с които децата запалиха светлините на
елхата в своето училище, донесоха
усещане за надежда.
Исмет ИСМАИЛ, Черноочене















Чортленева и Янка!
ОтговорИзтриване