24rodopi.com/Общество/Коментари
Събуди се и из главата му се въртяха един куп мисли. Основната бе как да събере всички останали в една. Пък тя бе проста. Като самия него. Вечерта да си легне с нова калкулация, но с натрупване. От пакет кафе до 7-цифрена далаверка, няма значение, нещо да се прибере. Никой да не го закача.
Ей така,
за душицата, пък и за телцето.
Години
наред, красотата под дебелата сянка на сараите…
***
Десетки
бяха в групата, на хранилката, под закрилата, условието бе просто – винаги
наведени в почит към Вожда, към Архитекта на тази прекрасна демокрация.
Демиургът на далаверата. Всичко беше позволено…
***
Новият
лидер срути този розов свят на сбъднатите мечти. В който нагаждачите можеха да
постигнат личните си мечти. Помете и Вожда…
***
Лелята
стана в много лошо настроение. Не беше поглеждала фейса от часове, нещо й
подсказваше, че не е наред. Всички бягаха. В групата емен-емен щеше да остане
тя и пет-шест познати. Пък и Дудука се озърташе вече за друг пристан.
Ядосана
видя новините. Кипна й! Толкова години „труд“, пък за нея – нищо.
Реши да си
го върне.
„Облечете
се хубаво, на фризьор отидете, че да ви харесат“, написа. Само толкова можеше.
В същото
време си спомни как се ходеше при Лидера едно време. Косата никой не гледаше.
Важно бе да са измити и подмити! И стискане на палци да не е на повече от три
питиета, че отиде напънът. Много излашкани емоции…
Ех, какви
времена бяха!















Пламъкът в пожар прераства,
ОтговорИзтриванев огнен танц се ний въртим,
като в приказка прекрасна,
като в сън незабравим.
И вълната се надига,
нощ, небе, звезди, заря...
думи никога не стигат
да опишем любовта.
Времето сега е спряло.
Няма минало в тоз час,
бъдещето закъсняло,
чака в притаен захлас.
Влажни чувства, влажна кожа,
бързо тупкащо сърце,
буза на гръдта положил,
галя твоето лице.
А сега недей заспива!
Аз те чаках много дни.
Много нощи се приспивах
с чакане и със мечти.
Ще налеем чаша вино,
и ще ми разкажеш ти
колко много съм ти липсвал,
колко много ти тежи.
А пък аз ще ти разправям
моите самотни дни.
Може би не баш еротично. Но решително - поетично.
ОтговорИзтриванеВашите стенания сриват другите желания.
Този пост е невидим ! Виждат го само тези, които не са правили с * * с през последните 24 часа !
ИзтриванеВ предишните постове и коментари известни имена от литературния небосклон са редом до напълно непознати автори, има публикации на повече от 200 творци. Не е ли прекалено широк диапазонът?
ИзтриванеКак за нея нищо, хотелът в Сслънчев бряг нищо ли е??
ОтговорИзтриванеПублична тайна са похожденията му с жените на приближените му. Една от тях сега рие, рие, ама всичко пада върху гърба й. Утанмаз! Язъклар олсун сана!
ОтговорИзтриванеОтиването при Пеевски да не означава старата песен на нов глас! Ако ще работите като Ерол и Неджми сте добре дошли, ако ли не въобще недейте идва! И Родопи 24 вие също пак почнахте цензурата като по Доганово време. Осъзнайте се.
ОтговорИзтриванеМного точон! небива да спират комантарите по определени хора
ИзтриванеElvanka pojara ti kide e mari mome da potusim
ОтговорИзтриванеЯ Шипка шимди уидин хапъ.
ОтговорИзтриванеДнес е толкова розово утрото
Изтриванеи тревите са мокри, окъпани в пот,
и денят с лекарството и с финес се разпуква,
и изглежда прекрасен неговият живот...
Жените са минали и отминали...
Братчетата на Гаврош...
ИзтриванеНо тръгват си те пак одрипани,
с въздишки плахи на уста,
а тез витрини са обсипани
с безброй жадувани неща…
Ти целия скован от злоба си,
о, шумен и разблуден град,
и твоите електрични глобуси
всуе тъй празнично блестят!
На 24 юни стартира новата морска линия Бургас-Истанбул.
ИзтриванеКурсовете ще се изпълняват редовно през летните месеци, като от Бургас до турския мегаполис ще са три пъти в седмицата. Потеглянето от Истанбул ще е в 15:00 ч., а от Бургас в 08:00 ч.
Очаква се новата линия да привлече сериозен интерес както от туристи, така и от бизнесмени.
В Слънчака на АтиЛЛа е горещо и вода бол в морето за миене и къпане
ОтговорИзтриванеАх, ах каква шавливка беше на времето в Момчилград мъжете помнят тези хубави времена
Хей Ремзьо и Павчо, къде сте бре пальочовци мазни
ОтговорИзтриванеПроклетите на електората
ОтговорИзтриванеРемзо отдавна аланаджанъ алдъ и то много подлизурка
ИзтриванеЯж ми дудука брей. Довиждане Скъпа. Късно е либе за китка. Ние отиваме да клъцнем една фитка. Щут по гъза и да отидат на Майната си.
ОтговорИзтриванеJeno Atilla izduha pregleday se, otidi na lekar, psihicnoto ti zdrave ne e dobre
ОтговорИзтриванеSikiciyata dogan previrna se v 4akiciyata dogan
ОтговорИзтриванеТози очилатия, с червената врътовръзка! Най-неграмотният, но безскрупулен интригант! Не се появявай в Бели вир, щото ще те вземат дяволите, мазник мръсен!
ОтговорИзтриванеТолкова е безсрамна и нагла, в речник няма думи, с които да бъде описана бездънно грозната й душа. Кой с кого си ляга не ме интересува, но да се държиш като безсмъртен и като безгрешен е най-големият грях на земята. Всеки от вас ще отговоря пред Всевишния рано или късно! Аллах сени билди гиби япсън, иншаллах!
ОтговорИзтриванеДОГАН ДОЛЕН ТИ КОЙТО СЕ ПИШЕШ ЧЕ СИ ДЕМОКРАТ ГОЛЯМ ЩО НЕ СИ ПРИЗНАЕШ ЧЕ С ДЯВОЛЛЪКА СИ СЕДНАЛ НА ТОЯ ДЕПЕСАРСКИ ТРОН ТИ РАЗПРЕДЕЛЯШЕ ПОРЦИИТЕ НЯКОГА ДА СИ ДАЛ КУРБАН НА ТЕЗ ХОРА КОИТО 35 ГОДИНИ КАТО АСКЕРИ ГЛАСУВАХА ЗА Д П С НАЧЕЛО С ДОГАН ЛИСИЦАТА И НЕГОВИТЕ ГЪЗОЛИЗАЧИ
ОтговорИзтриванеTezi na malkata snimka sa nay dolnite boklutsi na kircali za vlast i pari dupe ste dadat
ОтговорИзтриванеBunlar dinsiz,imansiz,acaba aralarindan biri bir dua biliyormu.Amma turk milletini sattilar ve hep ayni laflarla kanfirip zenginlestiler.Allah goruyor!
ОтговорИзтриванеZa edno me e yad 4e nyama da ima nikakvo razsledvane za tezi na snimkata ot kide imat tolkoz imoti i s kakvi pari sa kupeni obstinskite imoti koyto yal yal i taka ste se potuli vsi4ko
ОтговорИзтриванеTezi ot malkata snimka deto plyueha nay-mnogo sreshtu PEEVSKI kvo she gi praim sega?
ОтговорИзтриване