24rodopi.com/Общество/Коментари
Осъдиха автоинструктор в Кърджали след като прибирал рушвети от курсанти. Целта на подкупите е да си вземат теоретичната част от изпита с нерегламентирани електронни устройства. Да препишат.
Някакъв рушветчия.
Осъзнавате ли обаче колко по-сериозен и дълбок е този
проблем?!
Курсисти са давали до 10 000 лева за тази „услуга“.
Защо? Защото са тъпи. Защото не могат да научат правилника
за движение и да си вземат теорията. А, това са лица с минимум средно
образование. С дипломи, но излезли от училищата функционално неграмотни. Не
могат да научат един правилник.
И дават по 10 бона. С тези пари може да се купи един що-годе
сносен автомобил втора ръка. Напълно подходящ за първа кола след придобиване на
шофьорска книжка. Първа кола за трупане на опит.
Но не! Щом дават толкова за изпит, представете си родителите
колко ще разкешат за един лъскав, скъп, мощен автомобил за отрочетата.
И те ще полетят. Функционално неграмотните ще се почувстват
като „богове“ на пътя. С тази разлика, че няма да има кой да им диктува в
ушлетата какво да правят. Щото и да има, те ще са заети с клипчета за ТикТок
докато летят.
Колко подобни се убиват и убиват други по пътищата?!
Дълбок проблем. И всичко тръгва от образователната система,
която бълва ли бълва абсолютни неграмотници. И то без рушвети.















А кой е инструктор, фирмата
ОтговорИзтриванеКорупцията убива със сигурност:
Изтриване- днес подкупиш инструктор, утре си станал убиец на пътя, щото не знаеш знаците.
- днес подкупиш съдия, за да не лежиш за побои, утре си станал убиец или теб са убили.
- днес подкупиш полицаи и не лежиш, за това че са те хванали пиян да шофираш, утре пак се качваш пиян да караш и убиваш друг човек или себе си или и двете заедно.
- днес подкупиш строителен надзор, утре някои мост заради това паднал и има загинали.
- днес крадеш от пътища, утре заради това някои влиза в дупка на некачествен път и става произшествие, в което и деца умират................
Все още си купуват книжки каквото и да направи държвата все някак си купуват книжки посдно един циганин си взе книжка не може да говори български как ли е уизучил листовките
ОтговорИзтриванеНикога страстите, било то насилствени или не, не бива да достигат до точката на отвращение. И музиката, дори в ситуация на най-голям ужас, никога не трябва да е болезнена за ухото, а трябва да го милва и очарова и винаги да остава музика.
Изтриванеnqma obrazovanie 10 klas zavar6il ne moje da si pi6e imenata kamo li da 4ete a i na u4itelite ne puka da gi nau4at gledat zaplati po 3000leva da vzemat.......vajnoto e zaplatata ku4eta 6tqha da se nau4at ako be6e predi 35godin
ОтговорИзтриванеАми дайажиите които са в далаверата заедно с тях какво стана продължават да продават книжнки на тъпсците за тях никой нищо не казва
ОтговорИзтриванеЯвно не четеш родопито, тоя дайджия го осъдиха преди няколко месеца още. Част от същата схема
Изтриване1-дин капка в морето те всички са в играта оооо и ти си прост като галош
ИзтриванеТози дето живее срещу гробището байкал урежда нещата
ОтговорИзтриванеСпециялно на този наглец ррябваше да му отнемат правата и да продава семки в джебел
ОтговорИзтриванеАми не давайте пари бе, некадърници! Като не можете да четете, пишете и помните все ще се намери кой да ви вземе парите.
ОтговорИзтриванеСмешно ,жалко правосъдие. Този произвеждал срещу пари неграмотници ,потенциални убийци на пътя не условна , а поне 10 години ефективна,но,всичко става ако не с пари с много пари.
ОтговорИзтриванеАвтоинструктори против новите правила за осъществяване на шофьорските курсове.
ОтговорИзтриванеубийци са и от двете страни!
ОтговорИзтриванеКак да научиш някого който не желае да учи. Учениците станаха нагли и арогантни като родителите си. Станете учители за да видите какво е ад.
ОтговорИзтриванеISELNIKA IMETO NE MOJE DA PISE BA BILGARSKI KNIJKA VZIMA !
ОтговорИзтриванеКато чета и на теб Кирилицата ти е чужда, а критикуваш другите. Все още официалната азбука е кирилица, ЧЕП.
Изтриване