24rodopi.com/ Политика 

Първо, аз обичам с факти да говоря. Това ви го давам, да си го снимате. Това заяви лидерът на ДПС и ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски в кулоарите на парламента. Той показа документи, в които подписите му стоят редом до тези на председателите на ДБ и ПП и съобщи, че в деловодството могат да намерят още много такива, в които присъстват подписите на Ивайло Мирчев и вече пенсионираният екст председател на ДБ Христо Иванов.

"В деловодството има много проекти. Това е истината. Не могат да бягат от миналото си - аз ще ги достигна. Всичките бяха част от нас. Всичките се завираха в кабинета на Борисов и моя. Те са лъжци. Колко време бяха с нас? 9 месеца бяха с ДПС и всеки ден бяха в моя кабинет. Благодаря ви", завърши Пеевски.

Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

11 comments so far,Add yours

  1. Салимехмед4/12/25 12:50

    Сега какво ще кажете бе Илезири ?
    Я сега кажете как се навеждахте пред г-н Пеевски.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Стоян4/12/25 21:36

      Какво да кажат заедно бяха на софрата ядоха кюфтета и подписаха време е да повръщат.

      Изтриване
    2. Анонимен5/12/25 08:13

      Нищо против коментара, но какво е това "илезири"? Такава дума няма нито в българския, нито в турския език, колкото и да прилича на развален турски, произхождащ може би от "резил"- ед.ч., "резиллер"-мн.ч.

      Изтриване
  2. Анонимен4/12/25 13:11

    Sorosoidni Kostovisti

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен4/12/25 13:59

    БРАВО ПЕЕВСКИИИИИ....УДРЯЙ ТАЗИ ЖЪЛТОПАВЕТНА СГАН...БОКЛУЦИ

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен4/12/25 15:35

    Долу Долу Долу токсичните партиии-бандиииии..да живееее ДПС-Новото начало с Феномена бат Пеевскиииииии...бат Пеевскииииии мачкай тези умно-красиви кърлежи

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен4/12/25 15:35

    Долу Долу Долу токсичните партиии-бандиииии..да живееее ДПС-Новото начало с Феномена бат Пеевскиииииии...бат Пеевскииииии мачкай тези умно-красиви кърлежи

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен4/12/25 16:43

    Как е възможно в една дъжава единственият проблем да е едно конкретно лице? Мирчев обича да подскача като пинчер, нали все пак трябва да си заслужи праите на олигарсите около "Капитал"?
    Пеньоарчето май е забравил момента като раздуваше бюджета с харвардските канадски граждани, чиито подписи били положени от парапет мадамите... Сега кокорчо и компания тръгнали да свалят легитимно избрано правителство, барем на задаващите се избори да хванат някой заблуден %.
    Радев идва и ще обере вота на ППДБ, Възраждане, Меч, Величие, да видим кой ще остане с пръст в г..а (жокер: изцъклена мадама от Хасково по пеньоар)

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен4/12/25 17:48

    Маскари

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен4/12/25 20:40

    Zat teb sme Peyevski samo napret !

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен5/12/25 15:13

    Аз мисля дори да отидем на избори ще харчим милиони пак нищо няма да се промени сигурна съм че Пеевски ще има по вече гласове защото в Кърджали се усети новото начало след 20 години застой ,затова който работи ще има награда на изборите

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.