24rodopi.com/ Политика
Първо, аз обичам с факти да говоря. Това ви го давам, да си го снимате. Това заяви лидерът на ДПС и ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски в кулоарите на парламента. Той показа документи, в които подписите му стоят редом до тези на председателите на ДБ и ПП и съобщи, че в деловодството могат да намерят още много такива, в които присъстват подписите на Ивайло Мирчев и вече пенсионираният екст председател на ДБ Христо Иванов.
"В деловодството има много проекти. Това е истината. Не могат да бягат от миналото си - аз ще ги достигна. Всичките бяха част от нас. Всичките се завираха в кабинета на Борисов и моя. Те са лъжци. Колко време бяха с нас? 9 месеца бяха с ДПС и всеки ден бяха в моя кабинет. Благодаря ви", завърши Пеевски.















Сега какво ще кажете бе Илезири ?
ОтговорИзтриванеЯ сега кажете как се навеждахте пред г-н Пеевски.
Какво да кажат заедно бяха на софрата ядоха кюфтета и подписаха време е да повръщат.
ИзтриванеНищо против коментара, но какво е това "илезири"? Такава дума няма нито в българския, нито в турския език, колкото и да прилича на развален турски, произхождащ може би от "резил"- ед.ч., "резиллер"-мн.ч.
ИзтриванеSorosoidni Kostovisti
ОтговорИзтриванеБРАВО ПЕЕВСКИИИИИ....УДРЯЙ ТАЗИ ЖЪЛТОПАВЕТНА СГАН...БОКЛУЦИ
ОтговорИзтриванеДолу Долу Долу токсичните партиии-бандиииии..да живееее ДПС-Новото начало с Феномена бат Пеевскиииииии...бат Пеевскииииии мачкай тези умно-красиви кърлежи
ОтговорИзтриванеДолу Долу Долу токсичните партиии-бандиииии..да живееее ДПС-Новото начало с Феномена бат Пеевскиииииии...бат Пеевскииииии мачкай тези умно-красиви кърлежи
ОтговорИзтриванеКак е възможно в една дъжава единственият проблем да е едно конкретно лице? Мирчев обича да подскача като пинчер, нали все пак трябва да си заслужи праите на олигарсите около "Капитал"?
ОтговорИзтриванеПеньоарчето май е забравил момента като раздуваше бюджета с харвардските канадски граждани, чиито подписи били положени от парапет мадамите... Сега кокорчо и компания тръгнали да свалят легитимно избрано правителство, барем на задаващите се избори да хванат някой заблуден %.
Радев идва и ще обере вота на ППДБ, Възраждане, Меч, Величие, да видим кой ще остане с пръст в г..а (жокер: изцъклена мадама от Хасково по пеньоар)
Маскари
ОтговорИзтриванеZat teb sme Peyevski samo napret !
ОтговорИзтриванеАз мисля дори да отидем на избори ще харчим милиони пак нищо няма да се промени сигурна съм че Пеевски ще има по вече гласове защото в Кърджали се усети новото начало след 20 години застой ,затова който работи ще има награда на изборите
ОтговорИзтриване