24rodopi.com/Общество
Колектор на ЕРП-то бил нарочно запален. Нямало достатъчно полиция на протеста. Звънял на премиера и вътрешния министър, а за финал… полицията организирала погромите в центъра на София.
Иво Мирчев от трибуната на Народното събрание. В целия си блясък
след вчерашната истерия.
Искал повече полиция, заради повече мишени може би?!
Припомняме вчерашните му циркове:















To biva biva ama pik chak dotolkova da si tip i prost,che da ne se chuvash kakvo govorish.PP i DB eytsite hepten izkukurigaha.
ОтговорИзтриванеВ област Кърджали вече и 5 гласа няма да имате ПП, продажници. Нали бяхте и вие на власт. Психопат....
ОтговорИзтриванеЗащото сте стадо гласувате за който ви кажат и затова сме най бедни в Страната
ИзтриванеИлезир от класа.До вчера се навеждахте пред г-н Пеевски, а сега вместо да се засрамите се правите на мъше.
ОтговорИзтриванеTulup si pirqev
ОтговорИзтриванебива, бива наглост но това са ПП-ДБ, поведение достойно за съжаление
ОтговорИзтриванеПП-тата,ДБ-тата,са ясни,но тия дето им вървят по акъла,и те са ми ясни,обаче и всепак,някой неща моята скромна глава, три висши,образования,не мога да си обясня, кого оставиха сегашните управляващи- гладни,на студено,работа в прекрасната ни страна,колкото искаш,грижи за децата, майките ,старите хора,безплатно образование.И сега искам да попитам -какви хора сте,не искам да да си мисля, че това сте същите,дето сте си захвърли,бащите,майките, по разни страшни домове ,тия дето мечтаят руски ботуш да ви мачка ,четете публицистиката на Захари Стоянов. Прекрасна ни е държавата, нека се хванем за ръце и да я направим още по хубава.
ИзтриванеКоментар 19:35: "Прекрасна ни е държавата, нека се хванем за ръце и да я направим още по хубава." - единственият смислен коментар.
ИзтриванеДругите, за да ни убедите читателите в правилността на едните в сравнение с другите, вместо словесни атаки и нападки, няма ли да прочетем поне вашето прилично информирано мнение?
НЕРЕЗ ...БОКЛУК...КРУШАРСКИ КОМУНИСТ Е ТОЯ....
ОтговорИзтриванеКокорчо вместо да си ходи при мъжа, праща любовника си да бие Пеевски.... Ебати жълтопаветната джендърска сган, освен да палят, крещят и рушат друго не могат.
ОтговорИзтриванеИдва разединителят на нацията Радев, да видим кака дьо Пеньоар колко заблудени джендърски вота ще събере... Ех нищо де, пак ще краде чужди патенти, а любовниците му ще обслужват задният му вход, може и без пеньоар.
Навеждали заедно подписали,единия питал къде трябва аз да подпиша.
ОтговорИзтриванеТака е. Ама тоя нагло лъжи и обижда.
ИзтриванеНашата полиция ни пази и работи за хората.
И не само това:
Българските граждани сме много по-богати сравнение с времената на празните щандове.
*Държавните ни институции са по-прозрачни и работят за хората;
*Администрацията ни е по-многобройна, високо платена и много ефективна;
*Имаме независима съдебна система и върховенство на закона, имаме и тук таме обвинени, и неосъдени бизнесмени, дори и политици. Има справедливост за всички;
*Имаме политическа стабилност, с визия за едните хора, много-ниска корупция, затова си и избираме все едни и същи;
*Имаме законни избори с по-висока избирателна активност, не като по-малко хора да гласуват, а други да се тюхкат що тях сме избрали;
*Имаме висококачествена инфраструктура, пътища, водни цикли навсякъде и т.н., затова сме доволни, че чат-пат за вода и липса на пътища протестираме;
*Имаме развита икономика, валят инвестиции, труда се заплаща честно и по-високо;
*Имаме високо развити образование, здравеопазване, живеем качествено и много по-дълго;
*Социално равенство е най-справедливо при нас - разпределението на парите и правата са за хората, като някои хора са по-хора от всички. Социална сигурност за едни хора;
*Приели сме и приемаме закони, бюджети и устойчиви практики, които осигуряват икономическа сигурност и благосъстояние на близки до сърцето хора;
Та ние сме образовано, здраво, социално-осигурено, доволно и щастливо население.
Що така ша ни разваляте рахатя ???
Жълтопаветна комунистическа сган
ОтговорИзтриванеBulgarstan cok seir cok piniz
ОтговорИзтриванеПрост народ ,слаба държава. Пред какъв се прехласва тоя народец?
ОтговорИзтриване