24rodopi.com/Общество

Колектор на ЕРП-то бил нарочно запален. Нямало достатъчно полиция на протеста. Звънял на премиера и вътрешния министър, а за финал… полицията организирала погромите в центъра на София.

Иво Мирчев от трибуната на Народното събрание. В целия си блясък след вчерашната истерия.

Искал повече полиция, заради повече мишени може би?!

Припомняме вчерашните му циркове:

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

15 comments so far,Add yours

  1. Анонимен4/12/25 11:37

    To biva biva ama pik chak dotolkova da si tip i prost,che da ne se chuvash kakvo govorish.PP i DB eytsite hepten izkukurigaha.

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен4/12/25 12:34

    В област Кърджали вече и 5 гласа няма да имате ПП, продажници. Нали бяхте и вие на власт. Психопат....

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен5/12/25 07:34

      Защото сте стадо гласувате за който ви кажат и затова сме най бедни в Страната

      Изтриване
  3. Салимехмедов4/12/25 12:52

    Илезир от класа.До вчера се навеждахте пред г-н Пеевски, а сега вместо да се засрамите се правите на мъше.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен4/12/25 13:12

    Tulup si pirqev

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен4/12/25 13:13

    бива, бива наглост но това са ПП-ДБ, поведение достойно за съжаление

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/12/25 19:35

      ПП-тата,ДБ-тата,са ясни,но тия дето им вървят по акъла,и те са ми ясни,обаче и всепак,някой неща моята скромна глава, три висши,образования,не мога да си обясня, кого оставиха сегашните управляващи- гладни,на студено,работа в прекрасната ни страна,колкото искаш,грижи за децата, майките ,старите хора,безплатно образование.И сега искам да попитам -какви хора сте,не искам да да си мисля, че това сте същите,дето сте си захвърли,бащите,майките, по разни страшни домове ,тия дето мечтаят руски ботуш да ви мачка ,четете публицистиката на Захари Стоянов. Прекрасна ни е държавата, нека се хванем за ръце и да я направим още по хубава.

      Изтриване
    2. Анонимен5/12/25 08:25

      Коментар 19:35: "Прекрасна ни е държавата, нека се хванем за ръце и да я направим още по хубава." - единственият смислен коментар.

      Другите, за да ни убедите читателите в правилността на едните в сравнение с другите, вместо словесни атаки и нападки, няма ли да прочетем поне вашето прилично информирано мнение?

      Изтриване
  6. Анонимен4/12/25 14:01

    НЕРЕЗ ...БОКЛУК...КРУШАРСКИ КОМУНИСТ Е ТОЯ....

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен4/12/25 17:35

    Кокорчо вместо да си ходи при мъжа, праща любовника си да бие Пеевски.... Ебати жълтопаветната джендърска сган, освен да палят, крещят и рушат друго не могат.

    Идва разединителят на нацията Радев, да видим кака дьо Пеньоар колко заблудени джендърски вота ще събере... Ех нищо де, пак ще краде чужди патенти, а любовниците му ще обслужват задният му вход, може и без пеньоар.

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен4/12/25 17:51

    Навеждали заедно подписали,единия питал къде трябва аз да подпиша.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен5/12/25 09:44

      Така е. Ама тоя нагло лъжи и обижда.
      Нашата полиция ни пази и работи за хората.
      И не само това:
      Българските граждани сме много по-богати сравнение с времената на празните щандове.
      *Държавните ни институции са по-прозрачни и работят за хората;
      *Администрацията ни е по-многобройна, високо платена и много ефективна;
      *Имаме независима съдебна система и върховенство на закона, имаме и тук таме обвинени, и неосъдени бизнесмени, дори и политици. Има справедливост за всички;
      *Имаме политическа стабилност, с визия за едните хора, много-ниска корупция, затова си и избираме все едни и същи;
      *Имаме законни избори с по-висока избирателна активност, не като по-малко хора да гласуват, а други да се тюхкат що тях сме избрали;
      *Имаме висококачествена инфраструктура, пътища, водни цикли навсякъде и т.н., затова сме доволни, че чат-пат за вода и липса на пътища протестираме;
      *Имаме развита икономика, валят инвестиции, труда се заплаща честно и по-високо;
      *Имаме високо развити образование, здравеопазване, живеем качествено и много по-дълго;
      *Социално равенство е най-справедливо при нас - разпределението на парите и правата са за хората, като някои хора са по-хора от всички. Социална сигурност за едни хора;
      *Приели сме и приемаме закони, бюджети и устойчиви практики, които осигуряват икономическа сигурност и благосъстояние на близки до сърцето хора;
      Та ние сме образовано, здраво, социално-осигурено, доволно и щастливо население.
      Що така ша ни разваляте рахатя ???

      Изтриване
  9. Анонимен4/12/25 20:38

    Жълтопаветна комунистическа сган

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен4/12/25 21:32

    Bulgarstan cok seir cok piniz

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен4/12/25 22:17

    Прост народ ,слаба държава. Пред какъв се прехласва тоя народец?

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.