24rodopi.com/Общество
Километрична колона автомобили към Мадан. Десетки дойдоха, за да се простят и изпратят Костадин Кабаджов.
Днес бе погребението на 23-годишния мъж.
Момчето бе пребито до смърт през нощта на 26 ноември. Днес
пък задържаните за убийството поискаха по-леки мерки от Апелативния съд в
Пловдив.
Снимка: Фейсбук















Шабанe какво ще правим сега ?
ОтговорИзтриванеИрония на съдбата..единият от убийците е освободен от задържане под стража.
ОтговорИзтриванеПодкупната Съдебна система в България е срам за народа!
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah!
ОтговорИзтриванеБог да го прости, да почива в мир! Лека му пръст. Съболезнования на близките.
какви по леки мерки искат ти иди и убий после искай по леки мерки. тогава и бащата мончето да ги очисти и да не влиза вътре
ОтговорИзтриванеТози Денис нестига че нарига момче сега умря друго момче и пак на свобода каква е тази система на съда.Май неговото правосъдие ще даде бащата на момчето
ОтговорИзтриванеДа бе точно тук име рецидив бахти територията...
ИзтриванеToi vse ni luk ql ni luk mirisal
ИзтриванеShte si nameri maystora
Съболезнования на близките от Кърджали,Да почива в мир,Amin.
ОтговорИзтриванеIzbägalite mu priäteli deto sago ostavili sam na pogrebenie li sa .Da tam sa sigurno i revat ävno ujkim idioti dolni .
ОтговорИзтриванеДенис браво топна другите мешета и си на свобода , хитрите хора така постъпват
ОтговорИзтриванеБащата, ще търси възмездие сигурно. Така се говори.
ОтговорИзтриванеТака лесно не става нещата говоренето и извършването е съвсем друго
ИзтриванеСигурен съм че всички тези тук които пишете коментари за тези момчета ги познавате много добре дори като ги виждахте им се усмихвахте в лицата като близалки но от тук ги плюете тази завист ще ни погуби като нация не се спряхте с коментарите оставете хората да си изживеят съдбата иначе всички сте светци
ОтговорИзтриванеНито ги познавам ,нито искам да ги знам !Но ,ако ги видя някъде бъди сигурен на 100% няма да им се усмихна !А и кое им е за завиждане, не искам да съм на тяхно място,нито на мястото на родителите им !
ИзтриванеЗа какво да им завиждат хората, че с тяхна помощ един човешки живот приключи без време?!
ИзтриванеЗа първи път чувам близалка да се усмихва, нещо мисълта ти е сбъркана тотално.
Счупи тъпомера...
ИзтриванеГрешиш... не всички ги познават както се вижда. Аз случайно попаднах на новината не познавам нито един от страните нито родителите им.щото не съм нито от Кърджали или Смолянски област. Но видимо е че ти се стараем да защитиш някого. Много въпросителни има случая наистина както се вижда много камъни хвърляни по колата. Уш има уговорена среща за бой пък колата май е спряна с камъни. Ако е слезнал от колата може и камък да го е ударил. Едната страна има късмет че е дъждовно може би някои улики са се промили. Това пък е ущерп за справедлив процес. Така че както винаги ще има съмнения. Имаш право за някои хора тук наистина имат злоба към тези момчета и това се вижда.много жалко за фаталния край. Да почива в мир момчето.
ИзтриванеТочно си казал аз лично познавам всичките до един но не съм коментирал тук лошо. Тези който коментират за тях са техни приятели и Зависливи
ИзтриванеНай Малко по 15 ,20 години затвор за тези нищожества, Убийци.
ОтговорИзтриванеСъболезнования на Маданчани, Allah Rahmet eylesin,В стадото има и черни овцете,Да почива в мир.
ОтговорИзтриванеСъболезнования на Маданчани, Allah Rahmet eylesin,В стадото има и черни овцете,Да почива в мир.
ОтговорИзтриванеСтига сте писали, кой бил убиец кой не. Всичко се вижда от една охранителна камера. Денис и другото момче което също плюехте Ашкън в последствие идват. Прокурорът ще даде изявление
ОтговорИзтриванеОх, боже господи! Ашкън ясно е заявил в социалните мрежи, че не е присъствал и не е бил изобщо с тях…
ИзтриванеАаа ясно, те са го раздавали сейрджии.
ИзтриванеЗначи ти си прегледал записите. Ами тогава успокои страстите. Може би пък прокурора ти се обадил.
ИзтриванеЗначи ти си прегледал записите. Ами тогава успокои страстите. Може би пък прокурора ти се обадил.
ИзтриванеЗакичете ги с медали
ОтговорИзтриванеСъдебната система да работи съвестно и да раздава правосъдие.
Всички които са били там имаше им имената в един коментар Окановци, ашкън, и др. ОЩЕ 16 да бъдат задържани повечето от тях са имали и други провинения.
Не са за завижда е вие така си мислете, те са срам за обществото, ако съм на тяхно место с това леке няма да живея в този град.
Ромеото много искал да се покаже като мъжкар, ма извикал половин село да му пазят гърба. Завлече един куп хора по нанадолнището. Но така е, като носят главите си само за равновесие.
ОтговорИзтриванеAllah rahmet eylesin! Да почива в мир!
ОтговорИзтриванеAllah rahmet eylesin! Да почива в мир!
ОтговорИзтриванеМного тъжно. Съболезнования на семейството. Жалко, че се случило по този начин.
ОтговорИзтриванеLeka mu prist na momceto,toy nikoga nyama da se virne.Kakva mika za roditelite nyamam dumi.oniya boklutsi nyakoy den şte izlyazat na svoboda.kolko nespavedlivo.......
ОтговорИзтриване