24rodopi.com/Общество

Километрична колона автомобили към Мадан. Десетки дойдоха, за да се простят и изпратят Костадин Кабаджов.

Днес бе погребението на 23-годишния мъж.

Момчето бе пребито до смърт през нощта на 26 ноември. Днес пък задържаните за убийството поискаха по-леки мерки от Апелативния съд в Пловдив.

Снимка: Фейсбук

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

32 comments so far,Add yours

  1. Анонимен4/12/25 16:30

    Шабанe какво ще правим сега ?

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен4/12/25 16:40

    Ирония на съдбата..единият от убийците е освободен от задържане под стража.
    Подкупната Съдебна система в България е срам за народа!

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен4/12/25 16:51

    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah!
    Бог да го прости, да почива в мир! Лека му пръст. Съболезнования на близките.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен4/12/25 16:53

    какви по леки мерки искат ти иди и убий после искай по леки мерки. тогава и бащата мончето да ги очисти и да не влиза вътре

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен4/12/25 17:22

    Този Денис нестига че нарига момче сега умря друго момче и пак на свобода каква е тази система на съда.Май неговото правосъдие ще даде бащата на момчето

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/12/25 18:26

      Да бе точно тук име рецидив бахти територията...

      Изтриване
    2. Анонимен4/12/25 19:32

      Toi vse ni luk ql ni luk mirisal
      Shte si nameri maystora

      Изтриване
  6. Анонимен4/12/25 17:36

    Съболезнования на близките от Кърджали,Да почива в мир,Amin.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен4/12/25 17:42

    Izbägalite mu priäteli deto sago ostavili sam na pogrebenie li sa .Da tam sa sigurno i revat ävno ujkim idioti dolni .

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен4/12/25 18:18

    Денис браво топна другите мешета и си на свобода , хитрите хора така постъпват

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен4/12/25 19:02

    Бащата, ще търси възмездие сигурно. Така се говори.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен5/12/25 07:05

      Така лесно не става нещата говоренето и извършването е съвсем друго

      Изтриване
  10. Анонимен4/12/25 19:45

    Сигурен съм че всички тези тук които пишете коментари за тези момчета ги познавате много добре дори като ги виждахте им се усмихвахте в лицата като близалки но от тук ги плюете тази завист ще ни погуби като нация не се спряхте с коментарите оставете хората да си изживеят съдбата иначе всички сте светци

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/12/25 21:04

      Нито ги познавам ,нито искам да ги знам !Но ,ако ги видя някъде бъди сигурен на 100% няма да им се усмихна !А и кое им е за завиждане, не искам да съм на тяхно място,нито на мястото на родителите им !

      Изтриване
    2. Анонимен4/12/25 21:12

      За какво да им завиждат хората, че с тяхна помощ един човешки живот приключи без време?!
      За първи път чувам близалка да се усмихва, нещо мисълта ти е сбъркана тотално.

      Изтриване
    3. Анонимен4/12/25 21:28

      Счупи тъпомера...

      Изтриване
    4. Анонимен4/12/25 23:40

      Грешиш... не всички ги познават както се вижда. Аз случайно попаднах на новината не познавам нито един от страните нито родителите им.щото не съм нито от Кърджали или Смолянски област. Но видимо е че ти се стараем да защитиш някого. Много въпросителни има случая наистина както се вижда много камъни хвърляни по колата. Уш има уговорена среща за бой пък колата май е спряна с камъни. Ако е слезнал от колата може и камък да го е ударил. Едната страна има късмет че е дъждовно може би някои улики са се промили. Това пък е ущерп за справедлив процес. Така че както винаги ще има съмнения. Имаш право за някои хора тук наистина имат злоба към тези момчета и това се вижда.много жалко за фаталния край. Да почива в мир момчето.

      Изтриване
    5. Анонимен5/12/25 07:07

      Точно си казал аз лично познавам всичките до един но не съм коментирал тук лошо. Тези който коментират за тях са техни приятели и Зависливи

      Изтриване
  11. Анонимен4/12/25 19:46

    Най Малко по 15 ,20 години затвор за тези нищожества, Убийци.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен4/12/25 19:49

    Съболезнования на Маданчани, Allah Rahmet eylesin,В стадото има и черни овцете,Да почива в мир.

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен4/12/25 19:49

    Съболезнования на Маданчани, Allah Rahmet eylesin,В стадото има и черни овцете,Да почива в мир.

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен4/12/25 20:58

    Стига сте писали, кой бил убиец кой не. Всичко се вижда от една охранителна камера. Денис и другото момче което също плюехте Ашкън в последствие идват. Прокурорът ще даде изявление

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/12/25 21:08

      Ох, боже господи! Ашкън ясно е заявил в социалните мрежи, че не е присъствал и не е бил изобщо с тях…

      Изтриване
    2. Анонимен4/12/25 21:14

      Ааа ясно, те са го раздавали сейрджии.

      Изтриване
    3. Анонимен4/12/25 22:34

      Значи ти си прегледал записите. Ами тогава успокои страстите. Може би пък прокурора ти се обадил.

      Изтриване
    4. Анонимен4/12/25 22:34

      Значи ти си прегледал записите. Ами тогава успокои страстите. Може би пък прокурора ти се обадил.

      Изтриване
  15. Анонимен4/12/25 21:46

    Закичете ги с медали
    Съдебната система да работи съвестно и да раздава правосъдие.
    Всички които са били там имаше им имената в един коментар Окановци, ашкън, и др. ОЩЕ 16 да бъдат задържани повечето от тях са имали и други провинения.
    Не са за завижда е вие така си мислете, те са срам за обществото, ако съм на тяхно место с това леке няма да живея в този град.

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен4/12/25 22:09

    Ромеото много искал да се покаже като мъжкар, ма извикал половин село да му пазят гърба. Завлече един куп хора по нанадолнището. Но така е, като носят главите си само за равновесие.

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен5/12/25 08:40

    Allah rahmet eylesin! Да почива в мир!

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен5/12/25 08:40

    Allah rahmet eylesin! Да почива в мир!

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен5/12/25 13:46

    Много тъжно. Съболезнования на семейството. Жалко, че се случило по този начин.

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен5/12/25 17:47

    Leka mu prist na momceto,toy nikoga nyama da se virne.Kakva mika za roditelite nyamam dumi.oniya boklutsi nyakoy den şte izlyazat na svoboda.kolko nespavedlivo.......

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.