24rodopi.com/ Политика
Пълна и категорична подкрепа към лидера на ДПС и ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски, декларираха всички Общински и Областни структури на Движението в страната. Декларации отправиха и общинските кметове на ДПС-Ново начало.
„Подкрепяме неговата последователна позиция да защитава правата ни и да се бори за мира и спокойствието в нашата Родина.
Не подкрепяме опитите за провокации, насаждане на омраза и разрушаване на диалога в българското общество и политическия живот от страна на провалени псевдополитици, които наблюдавахме през последните години.
Изразяваме своята благодарност към г-н Пеевски за това, че НЕ допуска българските граждани да бъдат разделяни и противопоставяни – българи, турци, помаци, милети, роми. Ние всички сме граждани на Република България и стоим зад принципите на равноправието и единството.
Категорично заявяваме своята готовност да защитаваме правовия ред в държавата с всички демократични средства.
Не на омразата“, категорични са и кметовете на ДПС, общинските съвети на ДПС и Младежкото ДПС в област Кърджали.















Илезирите от ППДБ до вчера целуваха ръката на г-н Пеевски, а сега се правят на душмани.
ОтговорИзтриванеТрябва в най-скоро време, огромен мирен митинг,пред президентството и да се поканят гости от Европа, съседни страни.
ИзтриванеМирен продест за демократична Европейска България без пудели и пачки, без президент Боташ,да кажем не на омразата а заедно за България
ИзтриванеНе на разделението не на противопоставянето но не и на ограбването на държавата това искат хората бъдете живи здрави
ОтговорИзтриванена нас гагаузите кой ще ни защитава правата ние също сме български граждани с турски произход
ОтговорИзтриванеИ Ти и Аз сме Българи, Ти от Турски Аз от Македонски произход ,заедно ще си защитаваме правата и държавата,и двамата искаме закон и ред без корупция и мутренщина!
Изтриванеdaje mu sqdaha na skuta za kaive
ОтговорИзтриванеИскат пак да му седят, хубаво им беше но вече няма
ИзтриванеЕпси она горе.
ОтговорИзтриванеБайрям Байрям да е жив и здрвав.
ОтговорИзтриванеУважавайте се хора нека да има мирни протести но за крайности няма нужда да се стига нека да спечели този когото избират хората и политиците малко уважение един към друг за да вървим напред
ОтговорИзтриванеСрам и позор за такава опозиция, липсата на каквато и да е дипломация и на всякаква коалиционна култура, която пък изобщо липсва, това са ПП-ДБ.
ИзтриванеЛъжата и измамите са основните приоритети на ПП ДБ
ИзтриванеУчените от ПП "ХАРВАРДСКИ ВЪЗПИТАНИЦИ" СЪСИПАХА И МАЛКОТО КОЕТО ИМАХМЕ ОТ ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ПРОМЕНИ, ТОВА ДАЖЕ НЯМАШЕ ДА СЕ СЛУЧИ АКО БЯХА МОСКОВСКИ ВЪЗПИТАНИЦИ
ОтговорИзтриване