24rodopi.com/ Политика

Пълна и категорична подкрепа към лидера на ДПС и ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски, декларираха всички Общински и Областни структури на Движението в страната. Декларации отправиха и общинските кметове на ДПС-Ново начало.

„Подкрепяме неговата последователна позиция да защитава правата ни и да се бори за мира и спокойствието в нашата Родина.

Не подкрепяме опитите за провокации, насаждане на омраза и разрушаване на диалога в българското общество и политическия живот от страна на провалени псевдополитици, които наблюдавахме през последните години.

Изразяваме своята благодарност към г-н Пеевски за това, че НЕ допуска българските граждани да бъдат разделяни и противопоставяни – българи, турци, помаци, милети, роми. Ние всички сме граждани на Република България и стоим зад принципите на равноправието и единството.

Категорично заявяваме своята готовност да защитаваме правовия ред в държавата с всички демократични средства.

Не на омразата“, категорични са и кметовете на ДПС, общинските съвети на ДПС и Младежкото ДПС в област Кърджали.

Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

14 comments so far,Add yours

  1. Салимехмед3/12/25 16:18

    Илезирите от ППДБ до вчера целуваха ръката на г-н Пеевски, а сега се правят на душмани.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/12/25 18:34

      Трябва в най-скоро време, огромен мирен митинг,пред президентството и да се поканят гости от Европа, съседни страни.

      Изтриване
    2. Анонимен4/12/25 09:17

      Мирен продест за демократична Европейска България без пудели и пачки, без президент Боташ,да кажем не на омразата а заедно за България

      Изтриване
  2. Анонимен3/12/25 16:24

    Не на разделението не на противопоставянето но не и на ограбването на държавата това искат хората бъдете живи здрави

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен3/12/25 17:50

    на нас гагаузите кой ще ни защитава правата ние също сме български граждани с турски произход

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/12/25 17:29

      И Ти и Аз сме Българи, Ти от Турски Аз от Македонски произход ,заедно ще си защитаваме правата и държавата,и двамата искаме закон и ред без корупция и мутренщина!

      Изтриване
  4. Анонимен3/12/25 17:55

    daje mu sqdaha na skuta za kaive

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/12/25 09:18

      Искат пак да му седят, хубаво им беше но вече няма

      Изтриване
  5. Анонимен3/12/25 19:25

    Епси она горе.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен4/12/25 11:00

    Байрям Байрям да е жив и здрвав.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен4/12/25 13:43

    Уважавайте се хора нека да има мирни протести но за крайности няма нужда да се стига нека да спечели този когото избират хората и политиците малко уважение един към друг за да вървим напред

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен5/12/25 08:12

      Срам и позор за такава опозиция, липсата на каквато и да е дипломация и на всякаква коалиционна култура, която пък изобщо липсва, това са ПП-ДБ.

      Изтриване
    2. Анонимен5/12/25 08:13

      Лъжата и измамите са основните приоритети на ПП ДБ

      Изтриване
  8. Анонимен5/12/25 08:23

    Учените от ПП "ХАРВАРДСКИ ВЪЗПИТАНИЦИ" СЪСИПАХА И МАЛКОТО КОЕТО ИМАХМЕ ОТ ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ПРОМЕНИ, ТОВА ДАЖЕ НЯМАШЕ ДА СЕ СЛУЧИ АКО БЯХА МОСКОВСКИ ВЪЗПИТАНИЦИ

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.