24rodopi.com/Общество
15 евро за килограм вече е агнешкото в Кърджали. Увеличение в цената има с около 2 евро само за последната седмица.
Търговци пък очакват още ръст с наближаването на Великден. Само
може да се гадае какво ще се случи с цените в началото на май, преди
Гергьовден.
Иначе към момента кило телешко е 10 евро, от сукалче – с едно
евро повече.















Жива спекула!А държавата?
ОтговорИзтриванеА ти почвай да пазеше офца
ИзтриванеНай големи мошеници са търговците на месо,касапите
ОтговорИзтриванеЕдно време като имаше фурни за гергьов ден фурнаджиите не можеха да смогнат да пекат агнешкото месо защото беше евтино и достъпно за хората . В днешно време няма нито фурни пък и агнешкото месо стана вече 15 евро т.е. 30 лева . Честито .
ОтговорИзтриванеАми какво искаш.. нали не е готино да си овчар..??? Сама с телефони и чушки стойки не крава.. някой трябва да се жрижи за тези жевотни.. а за това е нужно да си струва труда
ИзтриванеЯжте демокрацията,яжте капитализма,ще изядете и големия от Р.Радев,който не може да каже,че е ляв,десен.....Неопределен,популист!Яланджия!
ОтговорИзтриванеПонякога не всичко върви по план…
ОтговорИзтриванено не всеки трябва да знае това.
Истинската сила не е да обясняваш всичко…
а да продължиш, дори когато нещата се объркат.
Защото хората виждат резултата…
не пътя до него.
Понякога най-добрият план е просто да не се отказваш.
яште банани
ОтговорИзтриванеЧестито евро
ОтговорИзтриванеАбе стига с това евро.. пък без евро беше много ехлфтино..
ИзтриванеА заплатите кога скачат
ОтговорИзтриванеИ още ще се вдига!На ви един ЕС,вече всичко се внася, нищо не отглеждаме,само празни и алчни картуни в парламента!
ОтговорИзтриванеНад 1 милион доброволци в Иран са подготвени за сухопътна битка със САЩ, съобщи информационна агенция Тасним, позовавайки се на ирански военен източник.
ОтговорИзтриванеБроят готови за битка иранци макар и да звучи внушително, не е изненадващ, съпоставен с населението на страната. Към началото на 2026 г. то е приблизително 93,17 милиона, с годишен темп на растеж от +0,81%. Това е 17-тата най-населена страна в света.
Какво пишеш че нищо не разбирам,да не си объркал нещо
ИзтриванеТруда те прави свободен!
ИзтриванеЩе разбереш ! Трай за хубост !
ИзтриванеДа им е сладко, да си го хапват те !
ОтговорИзтриванеkade e darjavata kontrol nqma nali nishto nqmashe da vdigat do kraqa na avgust mesets vsichko stana edno kam edno
ОтговорИзтриванеКакво телешко бе , стари волове и крави се продават по магазините.. испанско колкото искаш шоково замразено на по 3,4,5 години го продават за прясно...
ОтговорИзтриванеRadev i negovoto pravitelstvo se nasra
ОтговорИзтриванетрЕВРОяден народ
ОтговорИзтриванеНе е скъпо ,лъжеш две партии, че ще гласуваш за тях и 2 100 = 200.евро
ОтговорИзтриване200 : 15 = 13.330 кг агнешко
А в съседна Гърция цените на агнешкото подлежат на специален контрол, за да може всеки да си позволи да купи за Великден. Но не сме случили на управници, затова пък управниците са случили на народ - кротък и послушен, само стрижеш и доиш.
ОтговорИзтриванеЕ младежите всички ще стават тиктокъри, инфлуенсери, поп-фолк-изпълнители, модели и т.н. Никой не ще да става животновъд или земеделец, особено тез самозвани интелектуалзи. 15 евро/кг агнешко е евтино още. Кат стане 25 евро тогава пишете.
ОтговорИзтриванеЯж си го да ти е сладко. Мога и без твоето агнешко.
ИзтриванеДобре че Гърция е близо! Не само агнешкото е по евтино,а и една разходка съчетана с риболов ще разнообрази сивото Ви ежедневие!
ОтговорИзтриванеДа си го ядът мародерите. Ще купуваме от Гърция.
ОтговорИзтриване