24rodopi.com/Общество

15 евро за килограм вече е агнешкото в Кърджали. Увеличение в цената има с около 2 евро само за последната седмица.

Търговци пък очакват още ръст с наближаването на Великден. Само може да се гадае какво ще се случи с цените в началото на май, преди Гергьовден.

Иначе към момента кило телешко е 10 евро, от сукалче – с едно евро повече.

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

27 comments so far,Add yours

  1. Анонимен31/3/26 14:21

    Жива спекула!А държавата?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен31/3/26 23:31

      А ти почвай да пазеше офца

      Изтриване
  2. Анонимен31/3/26 14:23

    Най големи мошеници са търговците на месо,касапите

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен31/3/26 15:20

    Едно време като имаше фурни за гергьов ден фурнаджиите не можеха да смогнат да пекат агнешкото месо защото беше евтино и достъпно за хората . В днешно време няма нито фурни пък и агнешкото месо стана вече 15 евро т.е. 30 лева . Честито .

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен31/3/26 23:33

      Ами какво искаш.. нали не е готино да си овчар..??? Сама с телефони и чушки стойки не крава.. някой трябва да се жрижи за тези жевотни.. а за това е нужно да си струва труда

      Изтриване
  4. Анонимен31/3/26 15:41

    Яжте демокрацията,яжте капитализма,ще изядете и големия от Р.Радев,който не може да каже,че е ляв,десен.....Неопределен,популист!Яланджия!

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен31/3/26 15:49

    Понякога не всичко върви по план…
    но не всеки трябва да знае това.
    Истинската сила не е да обясняваш всичко…
    а да продължиш, дори когато нещата се объркат.
    Защото хората виждат резултата…
    не пътя до него.
    Понякога най-добрият план е просто да не се отказваш.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен31/3/26 16:08

    яште банани

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен31/3/26 17:02

    Честито евро

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен31/3/26 23:34

      Абе стига с това евро.. пък без евро беше много ехлфтино..

      Изтриване
  8. Анонимен31/3/26 17:33

    А заплатите кога скачат

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен31/3/26 17:57

    И още ще се вдига!На ви един ЕС,вече всичко се внася, нищо не отглеждаме,само празни и алчни картуни в парламента!

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен31/3/26 18:21

    Над 1 милион доброволци в Иран са подготвени за сухопътна битка със САЩ, съобщи информационна агенция Тасним, позовавайки се на ирански военен източник.
    Броят готови за битка иранци макар и да звучи внушително, не е изненадващ, съпоставен с населението на страната. Към началото на 2026 г. то е приблизително 93,17 милиона, с годишен темп на растеж от +0,81%. Това е 17-тата най-населена страна в света.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен31/3/26 21:36

      Какво пишеш че нищо не разбирам,да не си объркал нещо

      Изтриване
    2. Анонимен31/3/26 22:00

      Труда те прави свободен!

      Изтриване
    3. Анонимен31/3/26 22:15

      Ще разбереш ! Трай за хубост !

      Изтриване
  11. Анонимен31/3/26 18:33

    Да им е сладко, да си го хапват те !

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен31/3/26 19:09

    kade e darjavata kontrol nqma nali nishto nqmashe da vdigat do kraqa na avgust mesets vsichko stana edno kam edno

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен31/3/26 19:33

    Какво телешко бе , стари волове и крави се продават по магазините.. испанско колкото искаш шоково замразено на по 3,4,5 години го продават за прясно...

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен31/3/26 20:23

    Radev i negovoto pravitelstvo se nasra

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен31/3/26 21:35

    трЕВРОяден народ

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен31/3/26 22:50

    Не е скъпо ,лъжеш две партии, че ще гласуваш за тях и 2 100 = 200.евро
    200 : 15 = 13.330 кг агнешко

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен31/3/26 23:20

    А в съседна Гърция цените на агнешкото подлежат на специален контрол, за да може всеки да си позволи да купи за Великден. Но не сме случили на управници, затова пък управниците са случили на народ - кротък и послушен, само стрижеш и доиш.

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен1/4/26 09:09

    Е младежите всички ще стават тиктокъри, инфлуенсери, поп-фолк-изпълнители, модели и т.н. Никой не ще да става животновъд или земеделец, особено тез самозвани интелектуалзи. 15 евро/кг агнешко е евтино още. Кат стане 25 евро тогава пишете.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен1/4/26 12:42

      Яж си го да ти е сладко. Мога и без твоето агнешко.

      Изтриване
  19. Анонимен1/4/26 10:47

    Добре че Гърция е близо! Не само агнешкото е по евтино,а и една разходка съчетана с риболов ще разнообрази сивото Ви ежедневие!

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен1/4/26 11:39

    Да си го ядът мародерите. Ще купуваме от Гърция.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.