24rodopi.com/Общество

Ето това е погледът на стопанина. Това е болката, мъката, това е целият шибан Преход, изписан по лицето.

Това е бай Рибан, чието здраво стадо развихрилият се по социалните мрежи „десносектант“ от Гюровите умници Христанов иска неистово да заличи.

Да ги изтрепе животните, които имат агнета.

Защото е модерно да се ядат скакалци.

Мор до дупка и на последните мохикани в този занаят.

Снимка: Кадър „Афера“


Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

9 comments so far,Add yours

  1. Анонимен31/3/26 19:11

    Ефектът на щуката е научена безпомощност.
    Това е състояние, при което човек спира да опитва, защото е бил накаран да повярва в неизбежността на неуспеха. Това е психологически „фантом на ограниченията“, когато продължаваме да усещаме бариери дълго след като клетката вече е отворена. Носим тежестта на невидими стени, изградени от стари откази, неуспешни проекти и моменти, в които сме чувствали, че не сме достатъчни. Като щуката — можем да бъдем заобиколени от възможности, но въпреки това да „гладуваме“, защото продължаваме да реагираме на бариера, която вече не съществува. Паметта за болката остава по-силна от вярата в наградата. И често приемаме, че ако нещо е било невъзможно тогава — то остава невъзможно и сега.

    ОтговорИзтриване
  2. Стоян31/3/26 19:23

    Ще гласувам за тази партия на която лидера и даде гластност и публично защити бай Рибан, от джендъри и соросоиди.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен31/3/26 20:30

    Allah belanızı versin sizin. Kör şitanlar sizi. Allahın dan bulursunuz İnşallah.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен31/3/26 21:46

    Кога ще кажат как наказаха оная госпожа,която каза всеки да си зачерква бюлетините за неговата си партия?Това аз бих го сравнил с държавна измяна,престъпление срещу демокрацията.Каква е разликата между тоталитаризма и това положение,в което въпреки че сме упражнили гласа си никой не го зачита?И как ще ме убедят да отида пак да гласувам,след като по националната телевизия показаха,че нищо не зависи от гласуването?

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен31/3/26 22:31

    Министър на народа, но народа на министъра!? Така върви работата с народа... Протоколирано, както при бай Рибан

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен31/3/26 23:16

    abe kvi hora ste vie na 4oveka stadoto da ne osvobodite sram i pozor a sega idvate pri horata da sa molite kato prosqci da glasuvame za vas kvi hora ste vie be vav vas nema ni6to 4ove6ko bai riban e balgarin vmesto da mu pomagnete vie go oni6tojavate i taka li misliute za horata be gadove mrasno vie zaslujavate do 1 vsite politici da badete izbite be besramnici gadove dolni dano gopoed alah i vsqkakvi drugi bogove da ve preberat 4as po skoro za da moje toz narod da oseti svoboda i jivot be besramnici dolni

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен1/4/26 07:36

    Radev gleday tozi 4esten 4ovek i si spomni za basta si

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен1/4/26 09:19

    Съсипаха трудолюбиво семейство . Нека ги пусне цялото стадо . Да вървят да ги гонят по гората .Гладни ще ги държат животните

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен1/4/26 20:59

    Гн Пеевски помогнете на този трудолюбив човек и ние ще ви подкрепим още повече ✊

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.