24rodopi.com/Общество
Ето това е погледът на стопанина. Това е болката, мъката, това е целият шибан Преход, изписан по лицето.
Това е бай Рибан, чието здраво стадо развихрилият се по
социалните мрежи „десносектант“ от Гюровите умници Христанов иска неистово да
заличи.
Да ги изтрепе животните, които имат агнета.
Защото е модерно да се ядат скакалци.
Мор до дупка и на последните мохикани в този занаят.
Снимка: Кадър „Афера“















Ефектът на щуката е научена безпомощност.
ОтговорИзтриванеТова е състояние, при което човек спира да опитва, защото е бил накаран да повярва в неизбежността на неуспеха. Това е психологически „фантом на ограниченията“, когато продължаваме да усещаме бариери дълго след като клетката вече е отворена. Носим тежестта на невидими стени, изградени от стари откази, неуспешни проекти и моменти, в които сме чувствали, че не сме достатъчни. Като щуката — можем да бъдем заобиколени от възможности, но въпреки това да „гладуваме“, защото продължаваме да реагираме на бариера, която вече не съществува. Паметта за болката остава по-силна от вярата в наградата. И често приемаме, че ако нещо е било невъзможно тогава — то остава невъзможно и сега.
Ще гласувам за тази партия на която лидера и даде гластност и публично защити бай Рибан, от джендъри и соросоиди.
ОтговорИзтриванеAllah belanızı versin sizin. Kör şitanlar sizi. Allahın dan bulursunuz İnşallah.
ОтговорИзтриванеКога ще кажат как наказаха оная госпожа,която каза всеки да си зачерква бюлетините за неговата си партия?Това аз бих го сравнил с държавна измяна,престъпление срещу демокрацията.Каква е разликата между тоталитаризма и това положение,в което въпреки че сме упражнили гласа си никой не го зачита?И как ще ме убедят да отида пак да гласувам,след като по националната телевизия показаха,че нищо не зависи от гласуването?
ОтговорИзтриванеМинистър на народа, но народа на министъра!? Така върви работата с народа... Протоколирано, както при бай Рибан
ОтговорИзтриванеabe kvi hora ste vie na 4oveka stadoto da ne osvobodite sram i pozor a sega idvate pri horata da sa molite kato prosqci da glasuvame za vas kvi hora ste vie be vav vas nema ni6to 4ove6ko bai riban e balgarin vmesto da mu pomagnete vie go oni6tojavate i taka li misliute za horata be gadove mrasno vie zaslujavate do 1 vsite politici da badete izbite be besramnici gadove dolni dano gopoed alah i vsqkakvi drugi bogove da ve preberat 4as po skoro za da moje toz narod da oseti svoboda i jivot be besramnici dolni
ОтговорИзтриванеRadev gleday tozi 4esten 4ovek i si spomni za basta si
ОтговорИзтриванеСъсипаха трудолюбиво семейство . Нека ги пусне цялото стадо . Да вървят да ги гонят по гората .Гладни ще ги държат животните
ОтговорИзтриванеГн Пеевски помогнете на този трудолюбив човек и ние ще ви подкрепим още повече ✊
ОтговорИзтриване