24rodopi.com/Общество

1,49 евро за литър е средната цена на бензина днес в Кърджали, като тя е с цент повече от средната за страната, установи проверка на 24rodopi.com.

Дизелът на 4 април се търгува за 1,72 евро за литър.

Както вече писахме 1372-ма души са поискали еднократна помощ от 20 евро за гориво в региона, след като мярката бе въведена от служебното правителство.

Най-голям брой заявления са постъпили от Кърджали – 609, а най-малко от Ардино – 30, към 2-ри април. 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

13 comments so far,Add yours

  1. Анонимен4/4/26 11:03

    В Белгия цените на горивата са същите, дано и заплатите да са като в Белгия и ние да се върнем в България.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 15:50

      Стой си там. Няма нужда от калабалък. Даже ни е евтино щом си караме още. След 3 евро ще започнем малко да смятаме за кега никой не спира.

      Изтриване
    2. Анонимен4/4/26 15:50

      Стой си там. Няма нужда от калабалък. Даже ни е евтино щом си караме още. След 3 евро ще започнем малко да смятаме за кега никой не спира.

      Изтриване
  2. Анонимен4/4/26 11:42

    Ще се воим

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен4/4/26 11:44

    Ще се возим с евтините таксита

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 15:31

      Таксито си е чиста работа. 2.50 евро,дано само институциите да, не разбъркат нещата и да вдигнат цените.

      Изтриване
  4. Анонимен4/4/26 15:01

    Защо Руският петрол е все още забранен за нас, а за САЩ вече не е? Ние тъпи ли сме или какво?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 23:04

      Да да чакай ей сега ти повярвайте

      До преди няколко години когато имаше руски петрол как беше 0 печалба имаше лукоил щата минаваше през эирми и вход и изхода на продукта. Някой директно да купувал от производител. Стига ефтини пропаганди. Пазарна економика няма ефтин руски петрол никакъв. Да не мислиш че за 50 долара ще ти дадат. Навремето знаеш ли че не са давали пак да купим ефтино он близкия изток тогава обратно руските покровители сега петък обратно евроатлантиците това е положението. Най лошото е че при по евтина нафта при нас всичко по скъпо.

      Изтриване
    2. Анонимен4/4/26 23:04

      Да да чакай ей сега ти повярвайте

      До преди няколко години когато имаше руски петрол как беше 0 печалба имаше лукоил щата минаваше през эирми и вход и изхода на продукта. Някой директно да купувал от производител. Стига ефтини пропаганди. Пазарна економика няма ефтин руски петрол никакъв. Да не мислиш че за 50 долара ще ти дадат. Навремето знаеш ли че не са давали пак да купим ефтино он близкия изток тогава обратно руските покровители сега петък обратно евроатлантиците това е положението. Най лошото е че при по евтина нафта при нас всичко по скъпо.

      Изтриване
    3. Анонимен6/4/26 09:16

      Безплатно няма никъде, но нямаше да е толкова скъпо. Ни надплащай де, нали имаш пари. Кво дрънкаш.

      Изтриване
  5. Анонимен4/4/26 15:50

    Честита ви евро зона, няма страшно банани те са бол.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен4/4/26 16:18

    В Бг е скъпо ,защото е най-качествено

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен4/4/26 17:53

    KIDE DA SE VZEMA KOMPENSATSIQTA kajete de

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.