24rodopi.com/Общество
1,49 евро за литър е средната цена на бензина днес в Кърджали, като тя е с цент повече от средната за страната, установи проверка на 24rodopi.com.
Дизелът на 4 април се търгува за 1,72 евро за литър.
Както вече писахме 1372-ма души са поискали еднократна помощ
от 20 евро за гориво в региона, след като мярката бе въведена от служебното
правителство.
Най-голям брой заявления са постъпили от Кърджали – 609, а най-малко от Ардино – 30, към 2-ри април.















В Белгия цените на горивата са същите, дано и заплатите да са като в Белгия и ние да се върнем в България.
ОтговорИзтриванеСтой си там. Няма нужда от калабалък. Даже ни е евтино щом си караме още. След 3 евро ще започнем малко да смятаме за кега никой не спира.
ИзтриванеСтой си там. Няма нужда от калабалък. Даже ни е евтино щом си караме още. След 3 евро ще започнем малко да смятаме за кега никой не спира.
ИзтриванеЩе се воим
ОтговорИзтриванеЩе се возим с евтините таксита
ОтговорИзтриванеТаксито си е чиста работа. 2.50 евро,дано само институциите да, не разбъркат нещата и да вдигнат цените.
ИзтриванеЗащо Руският петрол е все още забранен за нас, а за САЩ вече не е? Ние тъпи ли сме или какво?
ОтговорИзтриванеДа да чакай ей сега ти повярвайте
ИзтриванеДо преди няколко години когато имаше руски петрол как беше 0 печалба имаше лукоил щата минаваше през эирми и вход и изхода на продукта. Някой директно да купувал от производител. Стига ефтини пропаганди. Пазарна економика няма ефтин руски петрол никакъв. Да не мислиш че за 50 долара ще ти дадат. Навремето знаеш ли че не са давали пак да купим ефтино он близкия изток тогава обратно руските покровители сега петък обратно евроатлантиците това е положението. Най лошото е че при по евтина нафта при нас всичко по скъпо.
Да да чакай ей сега ти повярвайте
ИзтриванеДо преди няколко години когато имаше руски петрол как беше 0 печалба имаше лукоил щата минаваше през эирми и вход и изхода на продукта. Някой директно да купувал от производител. Стига ефтини пропаганди. Пазарна економика няма ефтин руски петрол никакъв. Да не мислиш че за 50 долара ще ти дадат. Навремето знаеш ли че не са давали пак да купим ефтино он близкия изток тогава обратно руските покровители сега петък обратно евроатлантиците това е положението. Най лошото е че при по евтина нафта при нас всичко по скъпо.
Безплатно няма никъде, но нямаше да е толкова скъпо. Ни надплащай де, нали имаш пари. Кво дрънкаш.
ИзтриванеЧестита ви евро зона, няма страшно банани те са бол.
ОтговорИзтриванеВ Бг е скъпо ,защото е най-качествено
ОтговорИзтриванеKIDE DA SE VZEMA KOMPENSATSIQTA kajete de
ОтговорИзтриване