24rodopi.com/Общество

„Боровец“ рязко заобича Румен Радев. Фурор в кърджалийския квартал за формацията на бившия президент.

430 гласа е получила „Прогресивна България“ срещу 464 за ДПС, сочат данните.

6 гласа за ИТН, 35 за МЕЧ, 20 за БСП, 63 за ПП-ДБ, 44 за „Възраждане“, 25 за АПС, 11 за „Величие“, 58 за ГЕРБ - такава е обобщената картинка в най-слънчевия квартал на областния град. 

„Да фърляме на 21, така казаха!“, обясниха жители на квартала на гурбетчиите. Хора от квартала пък цял ден са обикаляли в неделя около училище "Яворов", за да обясняват на запътилите се към секциите гласоподаватели "кой е правилният номер".

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

32 comments so far,Add yours

  1. Анонимен20/4/26 20:44

    Точно така трябва да бъде браво

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен20/4/26 22:43

      Horata na dogan

      Изтриване
    2. Анонимен21/4/26 07:48

      Казаха ми, че единственото нещо, което може да спаси света, е овладяване на съзнанието на думите. Точно това прави поезията.

      Изтриване
    3. Анонимен21/4/26 08:01

      Някои много ги е заболяло, че в Боровец не са взели повече гласове, както обичайно! Трябва са се обърне палачинката - време беше!

      Изтриване
  2. Анонимен20/4/26 20:47

    Веднъж да са правилно ориентирани.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен20/4/26 20:51

    А,не не,те не купуват гласове.Скоро бая хора ще засрамят,като стане ясно как с наше мвр са се купували гласове!

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен20/4/26 20:58

    Доган йашадъ гене. Сарайларъ гери алджак.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен20/4/26 21:07

    Срещу 70 евра

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен20/4/26 21:36

    ДПС да си признае, че предаде хората и позволи на дерибеите наново да крадат. И на младите им писна, нормално е.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен20/4/26 21:38

    Доган ще си възвърне сараите благодарение на Радеф.

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен20/4/26 21:45

    У толкова години ги лягаме ред е ня на другите

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен20/4/26 22:01

    Га фърляХтя от страх до ся , нямаше проблмем…инак дърва йок, ама сегА завистта проговори Май!?!

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен20/4/26 22:06

    МВР си свърши добре работата и резултата е на лице. Герб и дпс в миманса.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 08:05

      До този извод стигнах и аз! Значи преди нещо и в системата на МВР не е работело както трябва.

      Изтриване
    2. Анонимен21/4/26 09:44

      Нищо не е работило.....

      Изтриване
  11. Анонимен20/4/26 22:08

    Вие да, не си мислете, че Боровец е само махалата. В квартала има повече блокове от кв.Студен кладенец. 12 са само около блок Хаджи Димитър и още сумати из пазара . Кварталът граничи с Байкал и централна част на Кърджали. 27% са гласувалите, което е слаб резултат.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 08:30

      e towa e staria centur ili Sentur spokoino i nie sme ot tuk

      Изтриване
  12. Анонимен20/4/26 22:42

    ДПС изгуби Шумен, Силистра, Разград, Търговище. Остана само Кърджали и то само с 3 мандата. Със 62% избирателна активност ДПС и Възраждане нямаше да влезнат и те.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 07:20

      И това ще се случи ако продължат с това ръководство на национално и особено на местно ниво

      Изтриване
  13. Анонимен20/4/26 23:14

    Полицията им правеше параван докато се договарят за гласовете, а други екипи тормозеха кметове на населени места за да отклонят вниманието. Скоро очаквайте информация.

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен20/4/26 23:18

    Нешко миллета кларинет агитираше за Радев затуй махалата го подкрепи

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 03:07

      22:08 ви го каза много ясно и точно. Квартал Боровец не е само ромската махала. Има много блокове в които живеят НЕ РОМИ,, ясно ли е ....

      Изтриване
  15. Анонимен20/4/26 23:38

    ДПС изгуби 20 % в Кърджали, и то в града. Предния път имаше 75 %, сега едва 56 %. Просто младите от всички етноси не се страхуват и искат да живеят добре, а не 38 години да чакат като родителите си да спрат да ги крадат и лъжат.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 08:33

      ще губи ами къде е въжения мост 5 дъски 3 месеца хората им го върнаха

      Изтриване
  16. Анонимен21/4/26 02:54

    А,не не,те не купуват гласове.Скоро бая хора ще засрамят,като стане ясно как ..................................

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен21/4/26 06:15

    Прост народ с прости хватки се лъже! Ние тук сме друга дюння! Доста ще ни таковат още!

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен21/4/26 07:59

    По едно време си мислех, че ще станат 240 депутати за Радев, ама добре че се спря, че щеше да изглежада като при бай Тошо.

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен21/4/26 09:37

    Проверете във всички гета,за кого са гласували и ще разберете,как с наше мвр как се купуват гласове!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен21/4/26 22:08

      Еми дамите излязоха за секцията на улица морава в махалата. Май меверето е ваше. Или сега няма да ви отърва.

      Изтриване
  20. Анонимен21/4/26 10:14

    Хасан ще ви оправи няма страшно. Отново кмет.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.