24rodopi.com/Общество
„Боровец“ рязко заобича Румен Радев. Фурор в кърджалийския квартал за формацията на бившия президент.
430 гласа е получила „Прогресивна България“ срещу 464 за
ДПС, сочат данните.
6 гласа за ИТН, 35 за МЕЧ, 20 за БСП, 63 за ПП-ДБ, 44 за „Възраждане“,
25 за АПС, 11 за „Величие“, 58 за ГЕРБ - такава е обобщената картинка в най-слънчевия квартал на областния град.
„Да фърляме на 21, така казаха!“, обясниха жители на
квартала на гурбетчиите. Хора от квартала пък цял ден са обикаляли в неделя около училище "Яворов", за да обясняват на запътилите се към секциите гласоподаватели "кой е правилният номер".















Точно така трябва да бъде браво
ОтговорИзтриванеHorata na dogan
ИзтриванеКазаха ми, че единственото нещо, което може да спаси света, е овладяване на съзнанието на думите. Точно това прави поезията.
ИзтриванеНякои много ги е заболяло, че в Боровец не са взели повече гласове, както обичайно! Трябва са се обърне палачинката - време беше!
ИзтриванеВеднъж да са правилно ориентирани.
ОтговорИзтриванеBravo
ОтговорИзтриванеА,не не,те не купуват гласове.Скоро бая хора ще засрамят,като стане ясно как с наше мвр са се купували гласове!
ОтговорИзтриванеДоган йашадъ гене. Сарайларъ гери алджак.
ОтговорИзтриванеСрещу 70 евра
ОтговорИзтриванеДПС да си признае, че предаде хората и позволи на дерибеите наново да крадат. И на младите им писна, нормално е.
ОтговорИзтриванеБраво, пич!
ИзтриванеДоган ще си възвърне сараите благодарение на Радеф.
ОтговорИзтриванеУ толкова години ги лягаме ред е ня на другите
ОтговорИзтриванеГа фърляХтя от страх до ся , нямаше проблмем…инак дърва йок, ама сегА завистта проговори Май!?!
ОтговорИзтриванеМВР си свърши добре работата и резултата е на лице. Герб и дпс в миманса.
ОтговорИзтриванеДо този извод стигнах и аз! Значи преди нещо и в системата на МВР не е работело както трябва.
ИзтриванеНищо не е работило.....
ИзтриванеВие да, не си мислете, че Боровец е само махалата. В квартала има повече блокове от кв.Студен кладенец. 12 са само около блок Хаджи Димитър и още сумати из пазара . Кварталът граничи с Байкал и централна част на Кърджали. 27% са гласувалите, което е слаб резултат.
ОтговорИзтриванеe towa e staria centur ili Sentur spokoino i nie sme ot tuk
ИзтриванеДПС изгуби Шумен, Силистра, Разград, Търговище. Остана само Кърджали и то само с 3 мандата. Със 62% избирателна активност ДПС и Възраждане нямаше да влезнат и те.
ОтговорИзтриванеИ това ще се случи ако продължат с това ръководство на национално и особено на местно ниво
ИзтриванеПолицията им правеше параван докато се договарят за гласовете, а други екипи тормозеха кметове на населени места за да отклонят вниманието. Скоро очаквайте информация.
ОтговорИзтриванеНешко миллета кларинет агитираше за Радев затуй махалата го подкрепи
ОтговорИзтриване22:08 ви го каза много ясно и точно. Квартал Боровец не е само ромската махала. Има много блокове в които живеят НЕ РОМИ,, ясно ли е ....
ИзтриванеДПС изгуби 20 % в Кърджали, и то в града. Предния път имаше 75 %, сега едва 56 %. Просто младите от всички етноси не се страхуват и искат да живеят добре, а не 38 години да чакат като родителите си да спрат да ги крадат и лъжат.
ОтговорИзтриванеще губи ами къде е въжения мост 5 дъски 3 месеца хората им го върнаха
ИзтриванеА,не не,те не купуват гласове.Скоро бая хора ще засрамят,като стане ясно как ..................................
ОтговорИзтриванеПрост народ с прости хватки се лъже! Ние тук сме друга дюння! Доста ще ни таковат още!
ОтговорИзтриванеПо едно време си мислех, че ще станат 240 депутати за Радев, ама добре че се спря, че щеше да изглежада като при бай Тошо.
ОтговорИзтриванеПроверете във всички гета,за кого са гласували и ще разберете,как с наше мвр как се купуват гласове!
ОтговорИзтриванеЕми дамите излязоха за секцията на улица морава в махалата. Май меверето е ваше. Или сега няма да ви отърва.
ИзтриванеХасан ще ви оправи няма страшно. Отново кмет.
ОтговорИзтриване