24rodopi.com/Спорт
Пловдивското „Локо“ нанесе тежък нокдаун на „Арда“ в Кърджали. Отлично време за футбол, прекрасен терен, обидно малко публика, като изключим секторите с гостуваща агитка, и 4 гола аванс за „смърфовете“.
„Арда“ загуби първия полуфинал за Купата на България у дома
от „Локомотив“. Ударът пловдивчани нанесоха през втората част. Каталин Иту
изведе гостите в 51-вата минута. Севи Идриз вкара втори гол 12 минути по-късно.
В 89-ата Георги Чорбаджийски направи 3:0, а в продължението „железничарите“
довършиха „Арда и с четвърто попадение.
След този резултат, „Локомотив“ е с единия крак на финал, а реваншът за „Арда“ ще бъде много, много труден.
Мечтите на „Арда“ за нов исторически финал в турнира за
Купата на България получиха тежък удар.
Резултатът поставя отбора в изключително трудна позиция
преди реванша. Момчетата на Кърджали ще трябва да търсят истинско футболно чудо
в Пловдив, за да заличат пасива от четири чисти гола..
Реваншът е насрочен за 30 април от 19:00 часа на „Лаута“.
















Наивниците смятат, че след една седмица в гр.Пловдив щяло да има реванш на "Арда" срещу "Локомотив" Пд . Ето за това няма зрители на стадиона в гр.Кърджали . В неделя срещу "Ботев" Пд ще бъде същата картинка .
ОтговорИзтриванеНе нокдаун ,а класически нокаут. Късметчето е до време.
ОтговорИзтриванеЕдна дума срам
ОтговорИзтриванеКаква Европа какви 5 лева с тази игра
ОтговорИзтриванеСлаби Котев Велев Карагерен
ОтговорИзтриванеСлаба защита и атака.Смяна на всички
ОтговорИзтриванеТунчев какво играе Арда кажи
ОтговорИзтриванеФутболистите и щаба са длъжни ци и чакате публика
ОтговорИзтриванеНЯМА СТРАШНО.ЛЕГНАХМЕ.НО ЩЕ ИГРАЕМ БАРАЖ
ОтговорИзтриванеСлед този разгром няма нужда от коментар.
ОтговорИзтриванеМачовете са като изборите по добрия винаги печели.
ОтговорИзтриванеПаскалев е за Вгрупа
ОтговорИзтриванеКарагерен естествено няма да играе на ниво срещу бившият си отбор.
Сега за да върнете публиката трябва да биете Ботев непременно и двата мача Локо пд в плейофите.
То пък щото като бият момчетата, та публиката се върна
ИзтриванеФутболът е за феновете, а не за упражняване на комплекси!**
ОтговорИзтриванеСнощи за пореден път станахме свидетели на това как „органите на реда“ разбират думата „сигурност“. Вместо да се грижат за спокойствието на гражданите, някои служители решиха, че стадионът е място за безпричинна грубост, още не самия вход преди да влезнеш станах свидетел на непристоен език : викат за проверка с “Ела тук “, липсват им елементарните любезни думи, като от рода на “Господине заповядайте да Ви проверим”
Докога ще търпим това? Отиваме на мач, за да подкрепяме отбора си, а не да се прибираме с чувство на унижение. Недопустимо е в 2026 година данъкоплатците да бъдат третирани като „втора ръка“ хора.
Свидетели сме на системен подход, при който униформата се използва като параван за арогантност.
Финалът за купата е мираж.Има и такива мачове, падаш с разлика след слаба игра.Все пак и футболистите са хора, а не роботи.След мача с Лудогорец ни беше много дбре, нали.Важното е да се съберем за мача с Ботев и да покажем, че сме отбор.Борбата за баража продължава. Само Арда !
ОтговорИзтриванеКрайно време е за радикални промени в отбора.В този мач Арда беше на ниво махленско отборче.
ОтговорИзтриванеКолеги, коя е мацката с русата коса на кок, снощи няколко пъти я "хвана" камерата?
ОтговорИзтриванеЦялата защита не знаеха къде се намират, нападателите бяха сякаш в близкото кафене, единствено Ковачев се опита нещо да направи !
ОтговорИзтриванеСнощи видяхте ли какво е публика, какво са фенове?
ОтговорИзтриванеБраво Локомотивци, заслужена победа!
от фен на АРДА
Ще ги бием в Пловдив, но само с 1 - 2 гола разлика. И още два пъти на плейофите.
ОтговорИзтриванеГолемия балон окончателно ще се спука в неделя след очакваната загуба от Ботев Пд.В Арда има хора с високи заплати и претенции които не са на ниво А група.
ОтговорИзтриванеЗа съжаление Кърджали не е футболен град.Всичко друго е оправдание!
ОтговорИзтриванеБихме Лудогорец ! Арда е силен....Лудогорец са решили нещо.....Левски шампион..... Как я мислите ? Загадка, ребус, или нещо друго.... Бях писал, че ще говорим след мачовете с ЛокоП, колко сме на ниво.
ОтговорИзтриванеА бе изкуствена работа е тази Арда! Някак си няма я химията между феновете и отбора! Не знам защо се получава така! Всъщност досещам се, но това е голяма и дълга тема!
ОтговорИзтриванеАрда играе ганкиното,после защо няма публика,ами как да има.
ОтговорИзтриванеИ като бие пак не идвате бе, на кого ги разправяш тия глупости
ИзтриванеКато цяло,късмета е било на страната на Локо!Спестен червен картон на десният бек на Локо.Тунчев още следващия мач Паскалев да почива,имаш Виячки в центъра на отбраната, как снощи пусна Паскалев срещу бившият му отбор-кръгла нула беше.Янатоли също е виновен за головете,но така е било писано Успех срещу Ботев
ОтговорИзтриванеА кои са тези дами? Много ги даваха по екрана — мачът ли гледахме, или кастинг за нови звезди?:D;D
ОтговорИзтриванеи аз искам да знам, кои са дамите?
ИзтриванеДа си припомнин ли мача на Арда с Локомотив Пд. в гр.Кърджали когато водеше до към 82 минута с 4 : 1 . И какво стана накрая ? Мача завърши 4:4 . Това не беше ли подигравка с феновете на Арда . Снощи май на мача нямаше ли пак някаква уговорка . Хайде стига толкова. Феновете все пак искат едно уважение .
ОтговорИзтриванеАрда и Лудогорец си приличат много- с по един файтон публика. Преде много години стадионът пращеше от публика ,даже и по оградата откъм парка . Арда играеше в Б група???????
ОтговорИзтриванеМалка катеричка-рунтавелка,
ОтговорИзтриванекачила се на една табелка,
и написала с молив...
ЛОКОМОТИВ !!!