24rodopi.com/Спорт

Пловдивското „Локо“ нанесе тежък нокдаун на „Арда“ в Кърджали. Отлично време за футбол, прекрасен терен, обидно малко публика, като изключим секторите с гостуваща агитка, и 4 гола аванс за „смърфовете“.

„Арда“ загуби първия полуфинал за Купата на България у дома от „Локомотив“. Ударът пловдивчани нанесоха през втората част. Каталин Иту изведе гостите в 51-вата минута. Севи Идриз вкара втори гол 12 минути по-късно. В 89-ата Георги Чорбаджийски направи 3:0, а в продължението „железничарите“ довършиха „Арда и с четвърто попадение.


След този резултат, „Локомотив“ е с единия крак на финал, а реваншът за „Арда“ ще бъде много, много труден.

Мечтите на „Арда“ за нов исторически финал в турнира за Купата на България получиха тежък удар.

Резултатът поставя отбора в изключително трудна позиция преди реванша. Момчетата на Кърджали ще трябва да търсят истинско футболно чудо в Пловдив, за да заличат пасива от четири чисти гола..

Реваншът е насрочен за 30 април от 19:00 часа на „Лаута“.

 


Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

32 comments so far,Add yours

  1. Анонимен22/4/26 21:17

    Наивниците смятат, че след една седмица в гр.Пловдив щяло да има реванш на "Арда" срещу "Локомотив" Пд . Ето за това няма зрители на стадиона в гр.Кърджали . В неделя срещу "Ботев" Пд ще бъде същата картинка .

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен22/4/26 21:24

    Не нокдаун ,а класически нокаут. Късметчето е до време.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен22/4/26 21:29

    Една дума срам

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен22/4/26 21:32

    Каква Европа какви 5 лева с тази игра

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен22/4/26 21:36

    Слаби Котев Велев Карагерен

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен22/4/26 21:41

    Слаба защита и атака.Смяна на всички

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен22/4/26 21:47

    Тунчев какво играе Арда кажи

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен22/4/26 21:51

    Футболистите и щаба са длъжни ци и чакате публика

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен22/4/26 22:05

    НЯМА СТРАШНО.ЛЕГНАХМЕ.НО ЩЕ ИГРАЕМ БАРАЖ

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен22/4/26 22:19

    След този разгром няма нужда от коментар.

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен22/4/26 22:33

    Мачовете са като изборите по добрия винаги печели.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен23/4/26 00:36

    Паскалев е за Вгрупа
    Карагерен естествено няма да играе на ниво срещу бившият си отбор.
    Сега за да върнете публиката трябва да биете Ботев непременно и двата мача Локо пд в плейофите.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 11:44

      То пък щото като бият момчетата, та публиката се върна

      Изтриване
  13. Анонимен23/4/26 06:47

    Футболът е за феновете, а не за упражняване на комплекси!**
    Снощи за пореден път станахме свидетели на това как „органите на реда“ разбират думата „сигурност“. Вместо да се грижат за спокойствието на гражданите, някои служители решиха, че стадионът е място за безпричинна грубост, още не самия вход преди да влезнеш станах свидетел на непристоен език : викат за проверка с “Ела тук “, липсват им елементарните любезни думи, като от рода на “Господине заповядайте да Ви проверим”
    Докога ще търпим това? Отиваме на мач, за да подкрепяме отбора си, а не да се прибираме с чувство на унижение. Недопустимо е в 2026 година данъкоплатците да бъдат третирани като „втора ръка“ хора.
    Свидетели сме на системен подход, при който униформата се използва като параван за арогантност.

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен23/4/26 07:16

    Финалът за купата е мираж.Има и такива мачове, падаш с разлика след слаба игра.Все пак и футболистите са хора, а не роботи.След мача с Лудогорец ни беше много дбре, нали.Важното е да се съберем за мача с Ботев и да покажем, че сме отбор.Борбата за баража продължава. Само Арда !

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен23/4/26 08:07

    Крайно време е за радикални промени в отбора.В този мач Арда беше на ниво махленско отборче.

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен23/4/26 08:21

    Колеги, коя е мацката с русата коса на кок, снощи няколко пъти я "хвана" камерата?

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен23/4/26 08:25

    Цялата защита не знаеха къде се намират, нападателите бяха сякаш в близкото кафене, единствено Ковачев се опита нещо да направи !

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен23/4/26 08:29

    Снощи видяхте ли какво е публика, какво са фенове?
    Браво Локомотивци, заслужена победа!
    от фен на АРДА

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен23/4/26 08:46

    Ще ги бием в Пловдив, но само с 1 - 2 гола разлика. И още два пъти на плейофите.

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен23/4/26 09:08

    Големия балон окончателно ще се спука в неделя след очакваната загуба от Ботев Пд.В Арда има хора с високи заплати и претенции които не са на ниво А група.

    ОтговорИзтриване
  21. Анонимен23/4/26 09:34

    За съжаление Кърджали не е футболен град.Всичко друго е оправдание!

    ОтговорИзтриване
  22. Анонимен23/4/26 09:48

    Бихме Лудогорец ! Арда е силен....Лудогорец са решили нещо.....Левски шампион..... Как я мислите ? Загадка, ребус, или нещо друго.... Бях писал, че ще говорим след мачовете с ЛокоП, колко сме на ниво.



    ОтговорИзтриване
  23. Анонимен23/4/26 10:07

    А бе изкуствена работа е тази Арда! Някак си няма я химията между феновете и отбора! Не знам защо се получава така! Всъщност досещам се, но това е голяма и дълга тема!

    ОтговорИзтриване
  24. Анонимен23/4/26 10:14

    Арда играе ганкиното,после защо няма публика,ами как да има.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 11:46

      И като бие пак не идвате бе, на кого ги разправяш тия глупости

      Изтриване
  25. Анонимен23/4/26 11:19

    Като цяло,късмета е било на страната на Локо!Спестен червен картон на десният бек на Локо.Тунчев още следващия мач Паскалев да почива,имаш Виячки в центъра на отбраната, как снощи пусна Паскалев срещу бившият му отбор-кръгла нула беше.Янатоли също е виновен за головете,но така е било писано Успех срещу Ботев

    ОтговорИзтриване
  26. Анонимен23/4/26 11:39

    А кои са тези дами? Много ги даваха по екрана — мачът ли гледахме, или кастинг за нови звезди?:D;D

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 12:47

      и аз искам да знам, кои са дамите?

      Изтриване
  27. Анонимен23/4/26 18:34

    Да си припомнин ли мача на Арда с Локомотив Пд. в гр.Кърджали когато водеше до към 82 минута с 4 : 1 . И какво стана накрая ? Мача завърши 4:4 . Това не беше ли подигравка с феновете на Арда . Снощи май на мача нямаше ли пак някаква уговорка . Хайде стига толкова. Феновете все пак искат едно уважение .

    ОтговорИзтриване
  28. Анонимен23/4/26 21:06

    Арда и Лудогорец си приличат много- с по един файтон публика. Преде много години стадионът пращеше от публика ,даже и по оградата откъм парка . Арда играеше в Б група???????

    ОтговорИзтриване
  29. Анонимен24/4/26 08:42

    Малка катеричка-рунтавелка,
    качила се на една табелка,
    и написала с молив...
    ЛОКОМОТИВ !!!

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.