24rodopi.com/Спорт

„Арда“ не успя да се противопостави на „Ботев“ и допусна поражение с 0:2 в Кърджали.

Мачът премина под контрола на гостите, които бяха подкрепяни от стотици свои фенове, пристигнали от Пловдив.

Резултатът бе открит в 35-ата минута с фамозно изпълнение на капитана на гостите Тодор Неделев. През втората част „Ботев“ продължи да действа по-организирано и успя да удвои преднината си. В 52-рата минута след центриране отляво при опит на Мартин Паскалев да изчисти, играчът си отбеляза автогол.

Въпреки усилията на „Арда“ да се върне в мача, така и момчетата не успяха да намерят  път към вратата на гостите..

Това е втора поредна загуба за „Арда“, след като в предишния си мач за Купата „Сините от Кърджали“ отстъпиха тежко с 0:4 на „Локомотив“ (Пловдив).

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

21 comments so far,Add yours

  1. Анонимен26/4/26 21:03

    Тунчев до кога ще падаме,до кога ще налагаш Паскалев и Самаке,не виждаш ли че не стават за нищо?

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен26/4/26 21:08

    Паскалев и Самаке вън от Арда,нямат качества за отбор от А група и не мога да разбера защо Тунчев упорито ги налага.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен26/4/26 21:19

    Добре, че Господинов беше на ниво иначе отивахме на 5, 6 гола, не че 2 са ни малко.В защита сме доста зле.Следващите мачове трябва да се изиграят без напрежение.Само Арда !

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен26/4/26 21:20

    Паскалев за втори пореден мач проваля Арда,явно не става.Самаке също няма място в отбора.Най-хубавото е че не сме в последната група,че не ми се мисли къде щяхме да завършим.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен26/4/26 22:01

    Два поредни домакински мача и голова разлика 0:6.Това се случва когато разпродаваш най-добрите си играчи и привличаш Паскалев и Самаке.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен26/4/26 22:20

    Тунчев до кога ще си вкарваме автогол?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен27/4/26 09:52

      Явно някои от играчите все още не знаят в коя врата трябва да се вкарва топката. Да напишат по сто пъти за домашно: “ Топката се вкарва във вратата на противника!”.

      Изтриване
  7. Анонимен26/4/26 22:22

    С тази игра няма да имате публика.Тунчев кой сега е длъжник , отбора или публиката?

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен26/4/26 22:49

    Защо винаги,като загубих обвиняваме Тунчев и компания. Последните ни 2 домакински мачове, колко публика имахме. Пловдивските отбори имаха повече публика. Арда си е отбор п.едимно с БГ футболисти. И с най добрия треньор в Ефбет лига.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен27/4/26 10:33

      Напълно съм съгласен и добавям, че само Чинков видя нарушение на Виячки, след което Неделев вкара, а и второто полувреме нямахме късмет и Наумов искара 2-3 чисти положения за Арда.

      Изтриване
  9. Анонимен26/4/26 23:03

    Луан и Самаке са кръгли нули

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен26/4/26 23:08

    Къде са Боруков и Офор спомени спомени

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен26/4/26 23:12

    Пореден срам, Европа идваме

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен27/4/26 01:37

    ФК Крумовград за В-група търсят бранител,,веднага Паскалев да бъде подарен.Много ли търсихте тоя бранител Милен Стоев беше много по добър от това дърво.Стига си налагал тоя Паскалев,пореден мач заради него губим.

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен27/4/26 06:12

    Рибата се вмирисва от главата -народна поговорка

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен27/4/26 08:55

    Трагична защита слаба атака добър вратар сбъркани халфове.Това е Арда

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен27/4/26 08:58

    Пак играем ганкино хоро, Докога тренер

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен27/4/26 09:00

    Това не е посока към Европа

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен27/4/26 10:51

    Ебоа Паскалев Виячки са най-добрите първолаци

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен27/4/26 11:36

    Паскалев с локо се навежда за да вкара Каталония 1 я гол сега автогол до кога ще го търсиш Тунчев така по същия начин започнахме първенството така ще завършим маи не остана от някъде да проблем към Европа

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен27/4/26 12:44

    Puskayte yunosite zakakvo gi dlrjite

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.