24rodopi.com/Спорт
„Арда“ не успя да се противопостави на „Ботев“ и допусна поражение с 0:2 в Кърджали.
Мачът премина под контрола на гостите, които бяха подкрепяни
от стотици свои фенове, пристигнали от Пловдив.
Резултатът бе открит в 35-ата минута с фамозно изпълнение на
капитана на гостите Тодор Неделев. През втората част „Ботев“ продължи да
действа по-организирано и успя да удвои преднината си. В 52-рата минута след
центриране отляво при опит на Мартин Паскалев да изчисти, играчът си отбеляза
автогол.
Въпреки усилията на „Арда“ да се върне в мача, така и момчетата
не успяха да намерят път към вратата на
гостите..
Това е втора поредна загуба за „Арда“, след като в предишния
си мач за Купата „Сините от Кърджали“ отстъпиха тежко с 0:4 на „Локомотив“
(Пловдив).















Тунчев до кога ще падаме,до кога ще налагаш Паскалев и Самаке,не виждаш ли че не стават за нищо?
ОтговорИзтриванеПаскалев и Самаке вън от Арда,нямат качества за отбор от А група и не мога да разбера защо Тунчев упорито ги налага.
ОтговорИзтриванеДобре, че Господинов беше на ниво иначе отивахме на 5, 6 гола, не че 2 са ни малко.В защита сме доста зле.Следващите мачове трябва да се изиграят без напрежение.Само Арда !
ОтговорИзтриванеПаскалев за втори пореден мач проваля Арда,явно не става.Самаке също няма място в отбора.Най-хубавото е че не сме в последната група,че не ми се мисли къде щяхме да завършим.
ОтговорИзтриванеДва поредни домакински мача и голова разлика 0:6.Това се случва когато разпродаваш най-добрите си играчи и привличаш Паскалев и Самаке.
ОтговорИзтриванеТунчев до кога ще си вкарваме автогол?
ОтговорИзтриванеЯвно някои от играчите все още не знаят в коя врата трябва да се вкарва топката. Да напишат по сто пъти за домашно: “ Топката се вкарва във вратата на противника!”.
ИзтриванеС тази игра няма да имате публика.Тунчев кой сега е длъжник , отбора или публиката?
ОтговорИзтриванеЗащо винаги,като загубих обвиняваме Тунчев и компания. Последните ни 2 домакински мачове, колко публика имахме. Пловдивските отбори имаха повече публика. Арда си е отбор п.едимно с БГ футболисти. И с най добрия треньор в Ефбет лига.
ОтговорИзтриванеНапълно съм съгласен и добавям, че само Чинков видя нарушение на Виячки, след което Неделев вкара, а и второто полувреме нямахме късмет и Наумов искара 2-3 чисти положения за Арда.
ИзтриванеЛуан и Самаке са кръгли нули
ОтговорИзтриванеКъде са Боруков и Офор спомени спомени
ОтговорИзтриванеПореден срам, Европа идваме
ОтговорИзтриванеФК Крумовград за В-група търсят бранител,,веднага Паскалев да бъде подарен.Много ли търсихте тоя бранител Милен Стоев беше много по добър от това дърво.Стига си налагал тоя Паскалев,пореден мач заради него губим.
ОтговорИзтриванеРибата се вмирисва от главата -народна поговорка
ОтговорИзтриванеТрагична защита слаба атака добър вратар сбъркани халфове.Това е Арда
ОтговорИзтриванеПак играем ганкино хоро, Докога тренер
ОтговорИзтриванеТова не е посока към Европа
ОтговорИзтриванеЕбоа Паскалев Виячки са най-добрите първолаци
ОтговорИзтриванеПаскалев с локо се навежда за да вкара Каталония 1 я гол сега автогол до кога ще го търсиш Тунчев така по същия начин започнахме първенството така ще завършим маи не остана от някъде да проблем към Европа
ОтговорИзтриванеPuskayte yunosite zakakvo gi dlrjite
ОтговорИзтриване