24rodopi.com/Общество/Политика
Кандидатът за депутат Мустафа Ахмед щял да бъде зам.-министър на… МВР.
С този пост се е хвалил самият той по време на кампанията, а
и веднага след изборния ден, съобщиха за 24rodopi.com хора, пред които третият
в листата на Румен Радев категорично заявявал новата си длъжност.
„Ще видите тогава какво ще стане, какво ще ви се случи!“,
заричал се Ахмед, който бил готов да си разчиства сметките с тези, които не го
харесват.
„Този така и не се научи на политика. По същия начин говореше
и заплашваше на едни предишни парламентарни избори, когато се учреди партията
на Лютви Местан ДОСТ. Абсолютно същото поведение. В деня на вота, въпреки, че
беше член на ДПС, но вече не беше кандидат за депутат, той не се посвени
публично да заяви, че „сега ще видите вие, ДОСТ какво ще ви направи“. След като
партията обаче поолекна и не можа да влезе в Народното събрание, веднага заяви
твърдата си подкрепа за Доган.
Най-вероятно в момента, Иван Демерджиев, който е спряган за
вътрешен министър, дори не подозира за абсурдното поведение на този политически
номад“, посочиха потресени от заканите на фиксирания в депутатско място Ахмед.
Припомняме, че той бе трети в листата на „Прогресивна
България“, което пък предизвика остри реакции от страна на активисти.
„В ДПС, после към ДОСТ, после пак обратно, след това АПС,
ядеше чеверме с Касим Дал, в един период се предлагаше на Борисов и сега – хоп,
при Радев. Мястото му в листата бе осигурено от Рамадан Аталай. Искането дори
бе да е на второ място. Чрез Аталай, Емин Балкан от „Балгьоч“ също настоявал за
избираемо място за Ахмед. Радев обаче категорично отказал и посочил, че залага
много на Емине Гюлестан. Въпреки това, много по-стойностни лица бяха изтикани
на задни позиции, за да се угоди на един от любимите деребеи на Доган -
Аталай“, посочиха за 24rodopi.com близки до формацията на Радев в Кърджали.















Yandı pala 😄😃😄😃
ОтговорИзтриванеТашак и музика.. много падна нивото. Много жалко че няма държавници. Повечето от политиците и депутати в кавички не стават даже за автогарата в Измир дето викаха гел аби гел. Тези ако им дадеш 15 патки с 5 ще се върнат вечерта и за тово нестават.
ИзтриванеТОЗИ МУШМОРОК Е ИНКАСИРАЛ ТОЛКОВА ЗЛОБА И ЗАВИСТ КОИТО МУ ОСИГУРЯВАТ ГАРАНТИРАНО 2 ПЪТЯ-ЗАТВОР ИЛИ ЛУДНИЦА.МИШЛЕТО СЕ НАПЪВА СЛОН ДА РОДИ.
ИзтриванеЛичи си кои са натрупали злобата и завистта
ИзтриванеТаксиджията интриганта ,ще си остане едно просто момче,един селянин от биволяне ,който злепостави цялата алианса общност.
ИзтриванеАко този интригант и комплексар не беше в листата още 10 Хил турци щяхме да гласуваме за Радев.
Знаем ,че от ДПС го изгониха,
Изгониха го и от АПС и то пори пълна зала,сега ще видите,че и от Радевата партия ще го изгонят,Аталай и копринков няма да могат да го спасят.
Този не съм го виждал в събранията на Дост
ИзтриванеХа ха ха
ОтговорИзтриванеЯ,ще ставам космонавт
ОтговорИзтриване-Rahmetli Aziz Nesin'in "Zübük" romanı cuk oturmuş.
ОтговорИзтриване-Романът на покойния Азиз Несин „Зюбюк“ пасва идеално.
Става! Даже и за пилот на самолета на Радев става ! Фиуууу..и в облаците. Той е от бизимкилер!!!
ОтговорИзтриванеСамо така, много е важно да си вярва човек. Оня ден слезнаха от баира с галошите, днес за министерски кресла мечтаят.
ОтговорИзтриванеРодопски поети пишат за това, че няма нужда всички да знаят колко си "велик", което е вид закана към суетата и общественото мнение.
ОтговорИзтриванеИ МНОГО ИНТЕРЕСНО -КАКВО ЩЕ СТАНЕ БЕ ТАКСИДЖИЯ ?
ОтговорИзтриванеНаучихте ли ....правоъгълника колко прави ъгли има ???
ИзтриванеИ какво от това, че е бил таксиджия? Прави му чест, че е работил, докато е бил студент или докато тепърва е навлизал в живота на възрастните. Поздравления, че се е усъвършенствал толкова много и винаги е съдействал на хората за всичко.
ИзтриванеТози е толкова отмъстителен, колкото и прост. Не може от улицата да го приберат в системата на МВР. Там ще го сдъвчат и изплюят в рамките на един ден, той какво си мисли, че е МВР, залъгалка или мижи да те лажем министерство? Муцито на вързано куче не може да даде храна.
ОтговорИзтриванеBez ubidi
ОтговорИзтриванеРадев и Демерджиев можеха да спечелят още повече гласове ,ако не бяха вкарали тези партийни номади в партиата.Пълни отрепки са,без никакво познание от политика !
ОтговорИзтриванеТози е такъв подмазвачи, направи всичко, за да си намери мястото в партията. Та гласове ли не купуваше, та в Турция ли не ходи по автогарите само и само да се покаже. Как си помисли, че ще стане министър незнам.
ОтговорИзтриванеСтига сте се бъзикали той с таксито летеше,аз го помня.Сега да бъде министър на траспорта има тренинг от таксито и от далаверите със сфетофарите.
ОтговорИзтриванеАз пък помня друго едно време много касетофони се крадеше от колите в Кърджали... ти това помниш ли ???
ИзтриванеКъде беше ти когато той беше с таксито, и къде си ти в момента и той ? Смятам, че той е постигнал повече щом ти пишеш кометари за него, а не той за теб
ИзтриванеКъде е :) я кажи да видим,освен да е потънал в мръсни интриги.
ИзтриванеВ интригите си ти като гледам, госпофин анонимен търсещ внимание в коментарите :D
ИзтриванеЕмине Гюлестан заслужава много по вече от него
ОтговорИзтриванеБаща ѝ още повече …
Изтриване😂😂😂
ИзтриванеДемерджиев не е глупак, никога няма да вземе този търтей при себе си или пък да го сложи на някакво възлово място в което и да е министерство. Ако го направи ще е точно това което хората мразят - стани да седна. Ако така ще правят промени и подобряват живота на народа както обещаха, такива като Мустафа Ахмед никога няма да намерят място в която и да било партия. Г-н Демерджиев, вслушайте се в здравия разум. Към ПБ също няма да бъдем търпеливи, ако се правят такива назначения.
ОтговорИзтриванеНали гласувахте за Мустафа, сега защо го хулите, ще понесете отговорност, с какъв акъл гласувахте на тая листа… не знам!
ИзтриванеВземете го в София, много е добър, ще ви е от полза. Тамън да се отървем от него, една гадна физиономия по-мако в града, супер
ИзтриванеВикаш протест до дупка , затвори пътя за Маказа летния сезон малко да се веселим и ние на селс.
ИзтриванеМислите, че няма да правят ли, тези места са обещани на някого, срещу резултатите. За съжаление този галош ще бъде на важно място, едва ли министър, но ще бъде нещо повече в града.
ИзтриванеА не. Моля Ви, стига експерименти с МВР. Там трябва да работят професионалисти, а не политици.
ОтговорИзтриванеКъв политик е таксиджията
ИзтриванеПолитик с 3 мандата, а ти на кое дередже си
ИзтриванеТИ ДА ВИДИШ -ПОЛИТИК ...
ИзтриванеПокажи се, докажи се и тебе да те видим
ИзтриванеХа ха политик бил, е кажи какво полезно е свършил за народа? Нещичко, освен да си чопли в носа и далаверки?
ИзтриванеPomiyar dolen ittigant zaradi nego ne glasuvah za Radev
ОтговорИзтриванеi az sa6to...to4no za tova ne glasuvah
ИзтриванеNikoy ne go iska toya intrigant vav progresivna Bilgarya samo intrigi pravi kraya mu se vidya vece ima cerven karton
ОтговорИзтриванеЗапочва с химн и с клетва свята,
ОтговорИзтриванес „Народът е над всичко“ на уста.
Поезията пълни залата, в сърцата
блести надежда, малко чистота.
Но дните минават в сива проза –
параграфи, бюджети и дебати.
Откъсната е вече всяка роза,
остават само тръните и датите.
Накрая, в тишината на архива,
мандатът стихва – лист хартия бял.
Дали остана нещо, дето оживява,
или бе просто стих, в прахта изпял?
Strah loze pazi! Mnogo komentari za tozi uj ''nekadırnik'' be !
ОтговорИзтриванеOSURUKTAN TENYARE SELYAM SOYLE O YARE..
ОтговорИзтриванеС ченгета и военни за къде сме. Цирка почна.
ОтговорИзтриванеЩом бил таксиджия зам. Министър на транспорта да го турят, барем разбира от тематиката. То е ясно, че ще ги инсталират някъде, като са обещали.
ОтговорИзтриванеЗащо да правят каквото и да било? хората гласуваха за Радев а не за таксиджията, който умело се вклини в новата партия. Нищо не разбира от никаква тематика, но ако Радев ще слага такива хора на важни постове, нищо добро не чака никого, още по-малко България. Следващият път няма да има гласове и за Радев. КАЗАХ!
ИзтриванеРадев ако е опрял до този некадърник и интригант. Това значи пак на много зле вървят нещата.
ИзтриванеИ в Кирково хората гласуваха за Радев, а не за крадеца Палов и си въобразява че той е допринесъл за тези гласове.
ИзтриванеТи май ди много напред с тематиката, защо не си ли бил на негово място сумати години в парламента?
ИзтриванеMnogo shum za nishto! Kucheto si lae kervana si vırvı!
ОтговорИзтриванеТроловете се събудиха .
ОтговорИзтриванеЗлоупотреба със служебна позиция? Не беше ли член от НК? Заплашване ли беше какво? Служителите на МВР имат право да отказват нареждания, които представляват или ще водят до извършване на наказателни деяния. Съгласно чл. 156, ал. 4 от Закона за МВР (ЗМВР), държавните служители в министерството имат право да не изпълнят заповед, която ги принуждава да извършат очевидно престъпление. Това е защитен механизъм, който гарантира, че йерархичният принцип в МВР не може да се използва за оправдаване на незаконни действия. Много въздух за тоя Мустафа, но по принцип не е за него, а за всеки, който е тръгнал да използва държавни органи (на данъкоплатеца са) за собствен келепир.
ОтговорИзтриванеТаксиджия та таксиджия… таксиджия преди 30 години,а сега с повече висшета от вашият речник, 3 МАНДАТА ДЕПУТАТ, 20+ кооперации, 10+ фирми! И за съжаление преди политиката не беше ТАКСИДЖИЯ, а строител с над 5 кооперации! Таксиджия, бакшиш, къзълбашин, ма е напред със светлинни години от вас, поспете си и коментирайте още малко, че само във сънищата ви и в коментарите ще успеете да го плюете, а на живо ялакалъка :D
ОтговорИзтриване3 мандата друг път, я хубаво чети по колко месеца са били тези мандати. И проучи защо и как стана депутат от квотата на алианите. След това намери колко пъти е излязъл на трибуната на Народното събрание. И преди и сега не става, не става. Иначе може да има и 10 дипломи, всички знаем как се вземат вече. Построил е 5 кооперации, защото беше сол ташак на Хасан агата, а не защото има умствен капацитет.
ИзтриванеВСИЧКИТЕ МУ ДИПЛОМИ ДА СЪБЕРЕТЕ ЗА НИЩО НЕ СТАВАТ ОСВЕН ЗА УКРАСА НА ПОМЕЩЕНИЕ ЗА ИЗХОДНИ НУЖДИ..
ИзтриванеSamo da go mahnat toya intrigant ot mene ima 1000 glasa 🙏🙏🙏
ОтговорИзтриванеMnogo dobre go poznavam toya izmamnik toy izmami bratsi bratovcedite si ne mu vyarvayte nyama gram milost misli samo sebesi
ОтговорИзтриванеДано да те изхърлят от тази партя да се отърват от този итригант иначи ще загубят много
ОтговорИзтриванеЗам министър на земеделието и горите ще е. Вече му е обещан и даден този пост. Обадиха му се по телефона.
ОтговорИзтриванеПродавайте строителни материали в магазина си, тази страна се нуждае от сериозна промяна, затова няма да гласувам. Защо бих гласувал за тези хора? Ще се смея, толкова са забавни. Бих казал дори повече, но не си заслужават.
ОтговорИзтриванеКато гледам коментарите , таксиджия или подобни глупости ми е жал за вас , два мандата като депутат в резюмето има Ахмед, щяло да заплашвал, ами който е крал и който е правил далавери извън закона той да мисли сега къде ще избяга, точно на тия цървули свинчета хамстери и тн. Е им страх. Хахаха С бившия депутат и сегашния представител от партията Радев ги подкрепям с уважение и казвам следното : действия в реално искам да видя !!!! Сиде страхливци ако сте Крали ще ви е тежко и горко.
ОтговорИзтриванеСтига сте писали глупости, какви хора до къде стигнаха да не би от другите партии имаше достойни хора посочени за депутати, а за "банкомати" е върха.
ОтговорИзтриванеИзвинете ме, но не забравяйте, че когато държавните институции се използват за мъст и реванш това вече няма нищо общо с демокрацията, а е фашизъм, така че всеки от тези сипещи заплахи наляво-надясно да са наясно с това. Мислите ли, че ще го позволим? Мислите ли, че няма да излезем на улицата отново? Ако някой си въобразява, че който и да било в страната ще използва ресурси за лични интереси не е познал. В страна членка на ЕС няма да позволим нито болшевизъм, нито фашизъм.
ОтговорИзтриванеАбе я викайте Путин да оправи Булгаристана,че опашката за кандидат крадци е голяма.
ОтговорИзтриванеTова са успели хора, а не крадци. БДС.
ИзтриванеAcıma kimseye Canlarımız Mustafa! Daha neler, neler konuşuyorlar arkandan bir bilsen... Selametle
ОтговорИзтриване10:38 Палячо, много си му легнал на Муцито, дано да ти е добре под него.
ИзтриванеИзборите промениха коренно политическата обстановка в страната.Това важи и за Кьрджалиския регион.На практика се оказа че вьпреки промените така наречените бивши политици нямат никакво намерение да оставят кокала ..Така влезлите в речниците мафия":сглопка" "бизим адам"с пьлна сила са на политическия терен.Без да са дали нищо особенно на хората които гласуват за тях.Страната е в тежка икономическа ситуация.Не чувам от никой за отваряне на работни места,увеличение на заплатите.Само пишите кой кьде ще е назначен.Добре паживьом па увидим Млади хора не давайте вьзможност да ви се подиграват с бьдещето ви!
ОтговорИзтриванеНяма и да чуеш нито за отваряне на работни места, нито за ръст на заплатите. Сега ще започнат вътрешните боричкания за властови позиции и това ще продължи поне до есента. Като намърдат навсякъде хората на Радев, тогава евентуално може да помислят и за бюджет, защото ако не помните държавата работи с една дванайста част от миналогодишния бюджет. Стотици фирми не мога та да си вземат парите от държавата, освобождават временно работниците си, други направо фалират.
Изтриванеam a dano ama nadali te m4etite sa bezplatni muci
ОтговорИзтриванеПризива "Acima hic kimseye" e фашистко!
ОтговорИзтриванеHiç bi sikimi olmaz ondan
ИзтриванеМуци, не ти ли е неудобно да паркираш във вътрешния двор на комплекс орфей, за да спестиш 1 евро от синя зона?! Разбирам, че инстинктивно от времето когато за един лев търкаляше таксито из възрожденци си прихванал да се вреш по стоянки , но това нито е частен паркинг нито е безплатният паркинг на баща ти. Бакшиш! За едно евро ли си бряяя
ОтговорИзтриванеТой е един зелен гущер и нищо друго.
ОтговорИзтриванеZavist choveski...kakiv e problema ?
ОтговорИзтриванеАма така коментирате че като ли всичко зависи от Кърджали спрете се бе хора освен вас всички искаха промяна и гласуваха за Радев и така той ще е министъра 4 год .
ОтговорИзтриванеТози палячо кой го допусна до партията ?? Кой направи това безобразие ??
ОтговорИзтриванеПри алианите вождовете са духовни и революционни водачи.
ИзтриванеВсички са педали
ОтговорИзтриванеГ-н Дерменджиев, вие отговаряте за Кърджалийски регион по линията на ПБ. Бъдете мъдър,какъвто сте и много внимателно с кадрите около Вас.Струпаха се на куп и то изведнъж.Има доста несполучливи,т.е. срещу такива срещу които ще се порим заедно и начело с Вас.
ОтговорИзтриванеМуустафа е противоречива личност.тАКА И ТАКА Е ВЪТРЕ НО ГО ДРЪЖТЕ МАЛКО ПОВЕЧЕ ПО ПЕРИФЕРИЯТА НА ВЛАСТА, ДА НЯМА УПРАВЛЕНСКИ ЛОСТОВЕ. В ГЛУХА ПОЗИЦИЯ Е НАЙ ПОДХОДЯЩ. ВЪВ ВЪЗТОРГ СМЕ ОТ ЕМИНЕ ГЮЛЕСТАН,ВЪПРЕКИ РОПОТА ОТ ДПС.
На Палов също му е обещано да бъде зам.министър в Министерство на горите.
ОтговорИзтриванеЦирка ще е пълен ако Асенчо Палов го сложите на някаква служба.
ОтговорИзтриванеina4e mucet vzemi li malko vlast 6te tormozi horAta
ОтговорИзтриване